!!! ?? SPOT W NIEDZIELĘ ?? !!!

So 14 kwi, 2007 09:38

Ostatnio zauważyłem ,że zdechło się pomysłowi zrobienia zlotu autowiczów a uważałem ,że jest conajmnej za.....sty. Ja w niedzielę planuję gdzieś pofruwać ,mam nadzieję ,że ktoś się dołączy, dawać znać komu pasuje i gdzie . Ja proponuję o 13-tej między south shields a Sunderland przy marsdenie - na parkingu przy tej restauracyjce co się zjeżdza windą. Nie czekam na odpowiedź, ja będę napewno ::wales

1. Lucky + Dorothy + Oli + Nathan :) - Fiat marea weekend - 2.8 biturbo 295 BPH :P
2.
3.
4.
5.

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

So 14 kwi, 2007 16:15

wpisz mnie na jako nr2, tylko niech ktos sie zlituje nademna i moim autkiem ::placz

troszq offtopic jest, ale majac saxo VTR i 21 lat niemozna w tym kraju jezdzic po drogach??
fully Comp oscyluje w granicach 1500 - 2700GBP/rok::placz

pomozcie :master:

Avatar użytkownika
sss
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): So 14 kwi, 2007 15:21
  • Lokalizacja: stamtąd

So 14 kwi, 2007 16:58

podaj moze jakis kod jak to wpisac w tomtoma najlepiej pocztowy albo nazwa ulicy.pozdrówka

chrzanek666
Rozkręca się

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): N 04 lut, 2007 14:08
  • Lokalizacja: wielkopolska

So 14 kwi, 2007 17:42

A183, zaraz za skrzyzowaniem z A1300, po lewej stronie lecac klifami z South shields w strone Sunderlandu.

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

So 21 kwi, 2007 01:03

Witam,
Jestem nowy na forum, z chęcią wybrałbym się na spocik w niedzielę. Lubie przepalać wahę bo w tym kraju jest bardzo tania :D .Mieszkam na Heaton, w Newcastle jestem od niedawna i troche nie orientuje się w topografii miasta i okolic, ale jakby co to dam radę.
Pzdr.

dario07


So 21 kwi, 2007 15:17

SPOT W NIEDZIELĘ 22.04 ??!!

Poprzedni spot nawet się udał mimo iż przez zakorkowaną trasę ludziska dotarli grubo po ustalonej godzinie :wink: Sam byłem dopiero na 15 po, a reszta zjechała dopiero grubo po wpółdo ::admin :mrgreen:
Tak jak już poszła gadka w morze, tak może uda się zrobić na czasie jakąś odrębną stronke klubową i wymyślić jakąś nazwę, druknąć naklejki... Pomysł jest bomba zauważającąc ,że okreg ma niewiele klubów poza Falcon-em i MG ( w sumie chyba nie istnieje żaden) więc powstały polski napewno nie przeszedł by bez echa. Ponieważ ciężko jest się odnaleźć można by było ustalić jakieś stałe miejsce do którego każdy by trafił np. Po mszy za polskim kościołem lub inne miejsce Tesco gateshead, ToysRus - metro center ?
Czekam na propozycje, jak żadna nie padnie to zapraszam na 13-tą pod Tesco Gateshead w prawym końcowym rogu ::wales

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do MOTO UK