Uwaga na wynajem pokoju na Bensham/Gateshead!

N 20 mar, 2011 20:37

Uwaga na wynajem pokoju od Alicji Gros!

Przestrzegamy wszytskich ktorzy chca wynajc od niej pokoj - wszyscy dotychczasowy lokatorzy wyprowadzili sie szybko, jest to osba podla, oszustka, wymaga duzo od innych, ale nie od siebie.
Przy pierwszym spotkaniu mydli oczy, ale prawda szybko wychodzi na jaw. Mimo zapewnien ze mozna korzystac ze wszystkich mediow, zima sublokatorzy marzna bo dama przekreca ogrzewanie u siebie na maksa, ale u lokatorow pozwala co najwyzej na letni kaloryfer. W domu sa ciagle awantury, karczemne bluzgi niczym na melinie.
Od wszystkich lokatorow wymaga zeby sprzatali wtedy, kiedy jej to odpowiada i dokladnie wtedy. Komunikuje sie za pomoca oficjalnych listow przezucanych przez szpare w dzwiach. Wszystkie osoby, ktore mieszkaly tam przed nami mialy te same problemy. Oszukuje na oplatach za prad i gaz.
Ma tez brzydki zwyczaj straszenia policja osob, ktore niezlamaly prawa oraz wydzwaniania na policje z byle pierdola, mimo ze sama nielegalnie czerpie korzysci z nielegaslnego wynajmu pokojow (bo wynajmuje od prywatnego landlorda, ktory nic o tym niewie).
W poprzednim mieszkaniu przez ponad 2 lata nieplacila za wode i wyprowadzila sie, by za nia nieplacic - przychodzily wezwania.

Ta osoba czesto oglasza ze ma do wynajecia pokoj, bo nikt tam dlugo niewytrzymuje - wszyscy szybko uciekaja.

TK1
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): N 20 mar, 2011 20:33

N 20 mar, 2011 22:06

Miałem okazje z Ta "Panią" mieszkac, po miesiacu juz mnie tam nie było, to co poprzepnik pisze to jest kropla w morzu co ona wyprawia :/

Avatar użytkownika
zodiac2008
Bywalec

  • Posty: 191
  • Dołączył(a): Cz 13 lis, 2008 22:04
  • Lokalizacja: Gateshead

N 20 mar, 2011 22:46

Miło z Waszej strony, że o takich rzeczach informujecie:)

Grrr
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): N 30 maja, 2010 20:47

Pn 21 mar, 2011 08:33

moze powinnismy zrobic taka listę osób nieuczciwych.........
ja mogłabym napisać o osobach,które wynajmuja pokój u kogos i wyprowadzaja się w nocy z domu jak złodzieje bez żadnych wczesniejszych informacji......

Avatar użytkownika
josie
Bywalec

  • Posty: 101
  • Dołączył(a): So 13 lut, 2010 23:21

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES