ubezpieczenie samochodu-moja glupota wiem

Pt 20 mar, 2009 21:51

Czesc mam pytanie czy ktos kiedys mial problemy z policja z was wsprawie ubezpieczenia samochodu,wygaslo (napisze czemu stracilam ubezpieczenie przez to ze sie przeprowadzilam i za jedna rate nie dostalam zadnej przypomienia bo przychodzilo wszystko na moj stary adres a nie podalam nowego moja wina :? )mi i jechalam samochode w tym momencie moj samochod jest na parkingu policyjnym,policjant ktory mnie zlapal mowil ze jak wykupie nastepne i pokaze na komisariacie to dostane w ten sam dzien auto i poinformowal mnie ile dostalam punktow karnych i ile mojej powiastki do zaplaty pierwszy raz w zyciu :-( Moj angielski jest slaby a nawet bardzo chce podkreslic.I tak zrobilam wykupilam nowe ubezpieczenie zeby wziasc auto z parkingu ale gdy bylam na policji trafila mi sie kobieta ktorej dalam wszystkie aktualne juz dokumenty i niby wszystko bylo ok ale co do czego te ubezpieczenie mi na nastepny dzien podziekowalo i sama juz niewiem czy mam nastepne wykupic a czy mozna chociaz tym czasowe zeby auto odebrac i miec chociaz spokoj z tym ze nie stoi na parkingu i mi nie licza kolejnych dni czy musze normalnie calo roczne,juz nie komentujcie wiem ze to moja wina prosze tylko o rade jak ktos sie znajdowala w takiej sytuacji lub podobnej :master: .pozdrawiam

miska25
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): Wt 17 lut, 2009 15:56

Pt 20 mar, 2009 22:33

i niby wszystko bylo ok ale co do czego te ubezpieczenie mi na nastepny dzien podziekowalo

nie rozumiem? Mozesz jasniej?
Kupilas ubezpieczenie, ktore potem zostalo anulowane( jaki powod, musieli podac)? jesli nie mozesz wykupic ubezpieczenia, wykup tymczasowe na siebie lub inna osobe - mozesz dodac siebie jako 2 kierowca.

Vodun


So 21 mar, 2009 10:21

Kupujesz ubezpieczenie tymczasowe (nawet na 1 dzien) i odbierasz samochod. Regulujesz wszystkie oplaty i tyle. Nie bardzo rozumiem o co chodzilo Ci konkretnie w tym pytaniu?

abcd23
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): N 17 sie, 2008 06:55

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do MOTO UK

cron