8 miesiecy kontraktu na mobilny internet + modem USB

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pn 19 maja, 2008 17:43

Szukam osoby zainteresowanej mobilnym internetem, ktora chcialaby przejac 8 miesiecy kontraktu w T-mobile. Kontrakt zawarty zostal na 18 miesiecy, z ktorych z koncem czerwca uplynie 10. Propozycja przedmiotowa spowodowana jest wyjazdem do Polski oraz faktem, ze nie chce oddac w prezencie sieci T-mobile rownowartoci wszystkich abonamentow do konca trwania kontraktu, nie wykorzystujac w ogole internetu.

Obecna oferta T-mobile: http://www.t-mobile.co.uk/shop/mobile-b ... y-monthly/

Moja oferta moze byc interesujaca dla osob, ktore nie chca podpisywac kontraktu na minimum 12 miesiecy. Obecnie przy kontrakcie rocznym, miesieczna oplata wynosi 29 funtow. Moja propozycja to kontrakt na 8 miesiecy i oplata 25 funtow miesiecznie.

Moj abonament wynosi miesiecznie 30 funtow, tak wiec roznice miedzy oplata abonamentowa (30 funtow) platna co miesiac do konca trwania kontraktu a zaproponowana przeze mnie oplata miesieczna (25 funtow) za wszystkie miesiace pozostale do konca trwania przepisanego kontraktu, zwroce gotowka w dniu podpisania umowy (8 miesiecy x roznica w wysokosci 5 funtow miesiecznie = 40 funtow do reki w dniu przejecia umowy).

Osoby zainteresowane prosze o kontakt telefoniczny: Agnieszka 0798 204 59 44

Agness.72
Początkujący na forum

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 12:03

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do HOBBY UK