akademki

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 06 sie, 2010 21:07

Czy ktos kto mieszka lub mieszkał w ktoryms z akademików w Newcastle moglby mi doradzić który najlepiej wybrać? zastanawiam sie nad Castle Leazes? szczerze mowiac wogole nie wiem jak wyglada sprawa akademików w Angli? czy ktoś moglby mi poradzić co zrobic?

kropka
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): N 01 sie, 2010 20:46

N 08 sie, 2010 20:57

hmmm... sama nigdy nie mieszkalam w akademiku, ale odwiedzalam znajomych. jesli chcesz mieszkac wsrod studentow z roznych zakatkow swiata i dzielic z nimi swoje zycie (doslownie i w przenosni), to akademik jest dobrym pomyslem. akademiki sa wg mnie dosyc drogie, ale masz swoj wlasny pokoj (czesto z lazienka) i wiekszosc budynkow jest w centrum, wiec oszczedzisz na transporcie publicznym.
jesli jednak cenisz sobie wieksza prywatnosc, to sa agencje mieszkaniowe, ktore wynajmuja pokoje dla studentow w mieszkaniach. duzo takich mieszkan (i studentow) jest w dzielnicy Heaton.
kontrakty sa przewaznie na rok lub pol. w akademiku nie myslisz o rachunkach, a mieszkaniu musisz je przewaznie doliczyc do czynszu. a i studenci nie placa council tax-u.
enjoy students' life!

pozdrowka
Frania

Avatar użytkownika
FrAnia
Moderator

  • Posty: 482
  • Dołączył(a): Wt 29 sie, 2006 14:52

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Powrót do Forum ogólne

cron