angielski

Wt 13 maja, 2014 13:41

Chciałabym sie dowiedziec, czy w newcastle jest szkoła, w ktorej prowadzone sa zajecia z angielskiego w jezyku polskim?

kamila20
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): Pn 27 sty, 2014 11:26
  • Lokalizacja: Newcastle, Byker

Wt 13 maja, 2014 15:23

No nie mogłam się powstrzymać... Lekcje z angielskiego w Anglii po polsku???? :oczy: ::aplauz a Ty pewna jesteś, że chcesz się języka nauczyć? btw wiem, że do Newcastle College przenosiła się polska nauczycielka ale zajęć po polsku nie prowadzi .

Patriszka
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): Pt 30 lis, 2012 15:00
  • Lokalizacja: Gateshead

Cz 15 maja, 2014 19:22

Kamila 20 zabytala sie jedynie czy jest polski lektor, ktory moglby wytlumaczyc zagadnienia, ktore angielski nauczyciel nie bedzie wstanie wytlumaczyc. Np. trzeci okres warunkowy czy czas past continous . Oczywiste jest, ze zajecia z polskim lektorem beda prowadzone w jezyku angielskim. Nie potrzebne sa zlosliwosci na tym forum.

Jantek
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): Pt 10 wrz, 2010 18:42

Cz 15 maja, 2014 21:31

Kolega ma chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem. Dziewczyna zapytała "czy w newcastle jest szkoła, w ktorej PROWADZONE sa ZAJĘCIA z angielskiego W JĘZYKU POLSKIM". Wynika z tego, że chodzi jej o prowadzenie całości wykładów w języku polskim. Z reguły nie jestem złośliwa ale jeśli ktoś najpierw pyta o to ile benefitów można wyciągnąć "za siedzenie w domu" a teraz o coś takiego to mnie trafia. Weź się dziewczyno w garść. Jesteś w obcym kraju i to Ty musisz się dostosować a nie wymagać wszystkiego pod siebie!

Patriszka
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): Pt 30 lis, 2012 15:00
  • Lokalizacja: Gateshead

Cz 17 lip, 2014 10:22

www.szkola-shamrock.pl - kursy angielskiego przez Skype z polskimi lektorami.

marie
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Cz 09 sty, 2014 11:37

Śr 08 lip, 2015 07:09

Patriszka napisał(a):No nie mogłam się powstrzymać... Lekcje z angielskiego w Anglii po polsku???? :oczy: ::aplauz a Ty pewna jesteś, że chcesz się języka nauczyć? btw wiem, że do Newcastle College przenosiła się polska nauczycielka ale zajęć po polsku nie prowadzi .



Angielskiego można tak się uczyć w PL, w UK raczej trudno o taką, może spróbuj z korepetycjami albo kursami onlinie, np w tej szkole jest taka opcja: LuckyLuke spróbuj może przez skypa uczyć się języka, bo sądzę, że powrót na ojczyznę jest tu niemozliwy :D

sonia23
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Śr 08 lip, 2015 07:05

Cz 09 lip, 2015 07:30

Ja wam powiem, że języka angielskiego bym się nie uczył z lektorami polskimi. Przede wszystkim ja bym się uczył tego języka z brytyjskimi lektorami :) wtedy można liczyć na lepsze efekty. Skąd Polak tak dokładnie może wiedzieć o akcencie brytyjskim jak nie prawdziwy Brytyjczyk :D

Skarbulek
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Cz 02 lip, 2015 18:16

Śr 22 lip, 2015 19:31

A Inter Pals serwis wam coś mówi? Bo na pewno wam mówi niewiele i na pewno nie każdy go zna..Ja tam sobie na nim rozmawiam z obcokrajowcami i się z nimi dogaduję w sposób dobry i fajny. Lubię to bardzo i akurat ta sprawa mnie w dużym stopniu interesuję, bo trening Skixa zawsze czyni mistrza :D hha

Skix
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Wt 07 lip, 2015 11:39

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA