Autko do kasacji

Cz 14 cze, 2007 08:04

Wczoraj jakis baran wjechał samochodem ciężarowym w bok mojego i przeciągnął mnie po autostradzie kilkadziesiąt metrów. Mój samochodzik do kasacji ale mam pytanie, czy wie kto jak tu wypłacają odszkodowanie za samochód na polskich blachach. Autko nie było nowe ale miało instalację gazową hak itp. Nie chcę kupować na brytyjskich blachach.
Czy miał ktos podobny przypadek. Pozdrawiam

Edi


Pt 15 cze, 2007 14:25

Najprosciej sie zapytac ubezpieczyciela, bo zgaduje, ze auto masz ubezpieczone w Polsce? Ja mialam rowiniez raz wypadek i auto do kasacji, pieniadze wyplacila mi firma, w ktorej ja bylam ubezpieczona, a nie sprawca wypadku - to chyba jest zasada praktykowana zawsze - potem moj ubezpieczyciel sciagnal sobie sam pieniadze od ubezpieczyciela sprawcy wypadku. Z tym, ze ja pisze o aucie ubezpieczonym w UK, ale przypuszczam, ze w Polsce bedzie podobnie.

Avatar użytkownika
Duende
Bywalec

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): Wt 21 lut, 2006 21:33

Pt 15 cze, 2007 19:12

auto mozna wyzlomowac , znam taki przypadek zaznaczam ze auto bylo na polskich blachach ale szczegolow nie znam

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Wt 21 sie, 2007 17:03

Polska kancelaria prawnicza odzyskuje odszkdowania za straty osobiste (fizyczne/psychiczne/wstrzas/uraz) zadzwon pogadaj z polskim konsultantem 07894157484,osobiscie dostalem 1800 za podobny wypadek,nie mialem zadnych obrazen cielesnych,pzdr

michulskibrown
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): So 04 sie, 2007 15:19

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do MOTO UK