będę mamą

N 13 lip, 2008 18:21

Szukam rzeczy dla niemowlaka za niewielką cenę ; wózka , nosidełka , łóżeczka, fotelika oraz odzieży niemowlęcej.

Pozdrawiam serdecznie :?

AnkaWroc
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Wt 05 wrz, 2006 15:37

N 13 lip, 2008 19:02

ja będe tatą :mrgreen:

Polecam car boot w Seaham, co niedziele od 12.30. Kupujemy tam wszystko, ciuszki dla niemowlaków jak nowe po 10pensów (!) za sztuke, fotelik do samochodu (markowy) - 3 funty. Warto odwiedzać też charity shop-y duzo ich jest w Sunderlandzie w centrum, wózki, cuszki, zabawki słowem - wszystko za naprawde małe pieniądze.

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

N 13 lip, 2008 22:51

AnkaWroc napisał(a):Szukam rzeczy dla niemowlaka za niewielką cenę ; wózka , nosidełka , łóżeczka, fotelika oraz odzieży niemowlęcej.

Pozdrawiam serdecznie :?


Jesli chcesz to mam wielkie dwa pudla z ciuszkami dla dziewczynki od okolo 3-4 miesiecy do 3 lat, wszystko prawie nowe i markowe, wlacznie z butami. Koszt wszystkiego okolo £100 mozemy sie dogadac, no chyba ze bedzie syn ::aplauz Drugi urodzil mi sie syn i buntuje sie na sukieneczki ::admin wcale sie mu nie dziwie :gaah:
ewentualnie jeszcze moge dorzucic stelarz plastikowy do kapania niemowlat, wanienke i projektor do lozeczka z melodyjka (Kubusia Puchatka). Jesli byla bys zainteresowana to pisz na pw albo ckspeter@poczta.onet.pl
Pozdrawiam i gratuluje :mrgreen:

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do RODZICE

cron