benefity na chore dziecko

Pn 18 mar, 2013 08:32

Wie ktoś coś na temat benefitów na chore dziecko, które bez mojej pomocy nie będzie mogło funkcjonować bo jest za małe a co za tym idzie ja do pracy isc nie moge więc o zarobkach rowniez moge pomarzyć
Dziekuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam

Zapomniałam dodać że nie jest to przeziębienie ani grypa;) Jest to choroba przewlekła.

kasiek89
Rozkręca się

  • Posty: 31
  • Dołączył(a): Pn 17 gru, 2012 21:46

Pn 18 mar, 2013 10:50

Idz do Jobcentre Plus. Oni Ci udziela szczegółowych informacji.

Avatar użytkownika
proffoto
Weteran

  • Posty: 1025
  • Dołączył(a): So 06 lut, 2010 09:39
  • Lokalizacja: Grudziądz/Middlesbrough

Pn 18 mar, 2013 12:15

pewnie tez sie wybiore do nich znowu z tym ze jakiś czas temu byłam o inne benefity to kazali mi dzwonic na infolinie i tak naprawde to dałam sobie spokoj bo nic nie zalatwilam! dlatego pytam tutaj czy ktos w praktyce wie cos o takich benefitach, bo juz dluzszy czas nie mam mozliwosci zarobku a niestety zycie kosztuje..

kasiek89
Rozkręca się

  • Posty: 31
  • Dołączył(a): Pn 17 gru, 2012 21:46

Pn 18 mar, 2013 16:38

Jedyna mozliwoscia aplikowania o jakikolwiek dodatek jest zadzwonienie na infolinie - tak dowiesz sie czy spelniasz wymagania, aby dany benefit otrzymywac. Moze zapytaj rowniez lekarza, czy choroba Twojego dziecka kwalifikuje sie do zasilku, jesli tak to do jakiego.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pt 13 wrz, 2013 19:22

Temat już pewnie nie aktualny, ale dodam tylko jakby ktoś miał podobny problem, to można złożyć o Disability Living Allowance na dziecko, a osoba opiekująca się dzieckiem (w tym przypadku mama) może wystąpić o Carers Allowance.

Avatar użytkownika
twinsplus1
Rozkręca się

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): So 26 lut, 2011 13:03
  • Lokalizacja: z krzesła...

Wt 17 wrz, 2013 19:35

DLA jak najbardziej ,ale radze porozmawiac z heath visitor lub z lekarzem specjalista ktory prowadzi chorobe twojego dziecka bo to Oni sa tutaj od udzielania ci pomocy przy wypelnianiu papierow i kierownaia ciebie w odpowiednim kierunku.Jezeli twoje dziecko ma chorobe przwlekla podejrzewam ze powinnas miec juz wszystkie info .

Avatar użytkownika
xpimps2007
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): So 12 sty, 2013 15:47

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES