Bezrobocie w Anglii idzie w górę?

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

N 17 maja, 2015 14:46

No ale mnie gosc wkurzyl . On sie zna ? na czym ? Gdyby nie te miliony ludzi na ktorych plecach wspial sie do wladzy to bylby nikim. Przypomniec mu trzeba ile dostal poparcia w wyborach prezydenckich?
Gdy staral sie o reelekcje przegral z Kwasniewskim a potem 2000 roku 1,01 % . Wole byc niewyrobionym niz wyrobionym jak on.

http://www.tvn24.pl/lech-walesa-kukiz-w ... 138,s.html

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Wt 19 maja, 2015 10:37

Obrazek

cookies
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 09:06

Wt 19 maja, 2015 11:06

Ale obrazek, wszystko jest dokładnie podsumowane. W UK jest lepiej, ona zarządza 15 krajami a nie tylko jednym i daje sobie radę jeszcze tak świetnie. Specjalnie skopiowałem ten obrazek u siebie na pulpit. Wyślę to zdjęcie mojej siostrze na mejla bo ona się zastanawia czy do Anglii nie wyjechać.

Masz czas ? Zajrzyj na mojego bloga https://swiatgierplanszowych.wordpress.com/.

belfer
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Wt 19 maja, 2015 11:00

Wt 19 maja, 2015 15:04

Ale córeczka Komorowskiego ma fuchę
http://telewizjarepublika.pl/komorowski ... 20061.html

Kwoty sięgające kilkuset tysięcy złotych pochodzą też z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, które działa w ramach Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W latach 2007-2010 wsparcie finansowe z FIO sięgnęło sporo ponad 300 tys. złotych. Natomiast od samego ministerstwa pracy, tylko w 2013 roku, mamprawowiedziec.pl otrzymało ponad 70 tys. złotych dofinansowania.

Inicjatywę wspiera też MSZ. W 2013 roku przeznaczyło na portal ponad 50 tys. złotych z publicznej kasy.

cookies
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 09:06

Wt 19 maja, 2015 15:05

"178 mln kosztowało Polaków utrzymanie Bronisława Komorowskiego na fotelu prezydenckim w 2014r"
Cookies - możesz to troszkę rozwinąć, wytłumaczyć? Czy po prostu wkleiłeś ten obrazek nie mając pojęcia o co w tym chodzi.

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Wt 19 maja, 2015 15:50

andypolo napisał(a):"178 mln kosztowało Polaków utrzymanie Bronisława Komorowskiego na fotelu prezydenckim w 2014r"
Cookies - możesz to troszkę rozwinąć, wytłumaczyć? Czy po prostu wkleiłeś ten obrazek nie mając pojęcia o co w tym chodzi.


Obrazek nie mój, wkleiłem. Powstał na podstawie pewno tego artykułu

Komorowski droższy niż królowa!
http://www.fakt.pl/Komorowski-drozszy-n ... 808,1.html

I komentarz kogoś do tego artykułu powyżej, jakże prawdziwy
Prezydent szasta milionami, a naród ma puste lodówki. Ale naród tak sobie wybrał. I jest szczęśliwy.

cookies
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 09:06

Wt 19 maja, 2015 20:03

Po wczorajszym programie Lisa z udzialem Karolaka nikt mnie nie przekona zeby zaglosowac na Komora. Dzis dostalem pakiet wyborczy i Duda ma 1 glos, nie dlatego ze lubie go lub PiS ale dlatego ze burakow z PO nieznosze za oszukiwanie ludzi za hipokryzje, za cloksztalt.

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Wt 19 maja, 2015 20:39

Mi też już coś tym śmierdziało, że w czasie debaty Bronek cały czas się powoływał o ten portal mamprawowiedzieec..Coś było nie halo, że tyle razy się o to powoływał. Teraz już wszyscy wiedzą dlaczego - marketing taki w telewizji publicznej..Dlaczego nie powoływał się np. na inne strony dla przykładu demotywatory, kwejk...

Moje życie, mój blog - zapraszam do lektury na https://szkolenswiat.wordpress.com/.

Alan.W
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Wt 19 maja, 2015 14:56

Pt 22 maja, 2015 18:05

Z tego obrazka nie należy się bać tego 178 mln, tylko tego co jest poniżej, czyli kwoty wolnej od podatku. Naprawdę trudno jest logicznie rozumującemu człowiekowi zaakceptować wysokość kwoty wolnej od podatku w Polsce... to jest niepojęte. Te dysproporcje są ogromne w tym zakresie.

Blog http://marekbuduje.blog.iwoman.pl/ - moje życie i pasje.

braborek
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Pt 22 maja, 2015 17:56

Wt 09 cze, 2015 12:01

Trochę prawdy w tym jest, że z pracą w UK jest coraz ciężej. Nie ma co porównywać z sytuacja sprzed kilku lat, ale i tak jest 100 razy lepiej niż w tej Polsce. Nie wiem skąd statystyki, że bezrobocie w Polsce spada, to że ludzie wyrejestrowują się z PUP nie oznacza, że pracują w Polsce.

Salomon30
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 07:02

Pt 12 cze, 2015 22:43

Tak się ciągle słyszy, że Anglicy już nie chcą Polaków u siebie, a ja się pytam co oni biedni bez Nas zrobią? Przecież to my za nich wykonujemy całą czarną robotę. Właśnie dzięki Polakom różne sektory czy to gospodarki, czy budowlanki itp. wciąż prosperują.

Kubarejs
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): Śr 03 cze, 2015 08:58

So 13 cze, 2015 05:00

Bo my to przysłowio za granicą zawsze zapie...jak woły robimy najcięższe prace a oni sobie tylko na nas patrzą i się z nas śmieją..Smutne ale prawdziwe. Bo w Polsce nikt Polaka nie potrafi docenić. Na pewno nie potrafi docenić Polaka rząd, potrafi mu tylko zabrać kasę z podatku :(

juro
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Wt 02 cze, 2015 17:53

Śr 08 lip, 2015 17:17

No ale co zrobisz ? Skoro tak się dzieję to jedyne co pozostaje to tylko się wyprowadzić do Polski. Teraz już cwani Polacy zatrudniają Ukraińców do najcięższej roboty i teraz to już oni odwalają najgorsze roboty. Polakowi później tej pracy brakuję bo co słyszę i czytam do Polski co raz to więcej się sprowadza Ukraińców.

pieniążek
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Pt 03 lip, 2015 12:11

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Powrót do Forum ogólne