Bezrobocie w Anglii idzie w górę?

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Cz 14 maja, 2015 06:58

Czyży nasz polski prezydent wiedział o czymś, czego ja na miejscu nie wiem?
A wiesz, że bezrobocie spada w Polsce, a w Anglii idzie w górę?” – tak Bronisław Komorowski starał się przekonać pewnego nastolatka, żeby został w kraju. Niestety prezydent nieco minął się z prawdą...

Całość: http://biznes.onet.pl/praca/bezrobocie/ ... ore/m180m4

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 14 maja, 2015 12:52

Oglądałam to wczoraj w wiadomościach, też mnie to rozśmieszyło. Zresztą jak wszystkie jego odpowiedzi dane temu młodemu chłopakowi.

agatuchna
Rozkręca się

  • Posty: 75
  • Dołączył(a): Śr 13 paź, 2010 09:42
  • Lokalizacja: Stanley

Cz 14 maja, 2015 16:37

Ten Pan jest dobry , pasuje idelanie do roli misia na krupowkach z ktorym robi sie pamiatkowe zdjecia. DO NICZEGO INNEGO SIE NIE NADAJE !!! Ja tam zaglosuje przeciwko niemu , bo BK pokazuje ze moze ma kase ale napewno nie klase. I chyba nie ja jeden bo widac Narod nie wasko wk.... ny na burakow przy zlobach

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Pt 15 maja, 2015 21:24

stare ludzie napisał(a):Ten Pan jest dobry , pasuje idelanie do roli misia na krupowkach z ktorym robi sie pamiatkowe zdjecia. DO NICZEGO INNEGO SIE NIE NADAJE !!! Ja tam zaglosuje przeciwko niemu , bo BK pokazuje ze moze ma kase ale napewno nie klase. I chyba nie ja jeden bo widac Narod nie wasko wk.... ny na burakow przy zlobach

Nie wiem ile masz lat. Pamiętaj jednak, że gdy TEN PAN siedział w więzieniu i był internowany to walczył o to aby było tak jak jest. Czyli ; paszport dostajesz do łapy, jedziesz gdzie chcesz, gadasz głupoty takie jak Ty i nikt za to nie sadza Ciebie do więzienia. On za to siedział. Nie przespał Stanu Wojennego jak niektórzy !! Piszesz co chcesz - i komu to zawdzięczasz ?
Zapewne TY MASZ RACJE

warmenczyk
Bywalec

  • Posty: 104
  • Dołączył(a): Pn 11 sty, 2010 17:45

Pt 15 maja, 2015 21:51

Wow istny bohater w pojedynke pokonal komune. O wolnosc walczylo tysiace ludzi , nie tylko on , co do moich lat to mam wiecej niz Ty zapewne i wiem jak wygladal stan wojenny i wiem tez co powiedzial kiedys Jacek Kuron . Proponujac jednej z dzialaczek , ktora naprawde byla ideowcem wejscie do rzadu . Pani ta odmowila a wtedy Kuron powiedzial : Jesli nie my to do wladzy dojda miernoty. I slowa sie sprawdzily. Wiec drogi kolego to ze mozesz byc tu gdzie jestes to nie zasluga Komorowskiego a milionow ludzi ktorzy powiedzieli dosc. Powiedzieli dosc wtedy i powiedza dosc teraz.

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

So 16 maja, 2015 05:02

W żadnym miejscu nie napisałem, że sam walczył o wolność, Jeżeli chodzi o wiek to ja jestem 1958 rocznik ( mam 57 lat) więc jeżeli uważasz, że nie znam tamtych lat to gratuluję.
Miałem przyjemność żyć w tamtym czasie i znać wielu z tych ludzi. Rządzenie wychodzi im różnie, raz lepiej raz gorzej.Nie oceniam ich jednak za ich słabości lecz za to co robią dobrego.
Pamiętać musisz o jednym. Emigracja nastąpiła w 2004 i 2005 roku. To wtedy wyjechało z Polski ponad 1 milion ludzi. W późniejszych latach dołączyły do nich rodziny i masz to co jest teraz.
Jednak obawiam się, że dla Ciebie to za trudne. Twój umysł tego nie ogarnie.

warmenczyk
Bywalec

  • Posty: 104
  • Dołączył(a): Pn 11 sty, 2010 17:45

So 16 maja, 2015 08:47

warmenczyk napisał(a):Pamiętaj jednak, że gdy TEN PAN siedział w więzieniu i był internowany

Taaaaa....
Warto poczytać - Jak Komorowski „walczący opozycjonista” siedział w więzieniu, przepraszam, nie więzieniu, ale w wojskowym domu wczasowym.
http://freeisoft.pl/2011/01/jak-komorow ... wiezieniu/
„Ośrodek w Jaworzu był jednym z kilku zaledwie obozów internowania stanu wojennego, który umieszczono nie w więzieniu, lecz w wojskowym domu wczasowym podległym dowództwu wojsk lotniczych. (…)

Adam Słomka też siedział i byl internowany, i co z tego?
Były opozycjonista Adam Słomka (48 l.) spędził wczoraj swój pierwszy dzień w warszawskim areszcie przy ul. Rakowieckiej, a gen. Czesław Kiszczak (87 l.), którego sąd uznał za winnego popełnienia zbrodni komunistycznej, może się cieszyć wolnością.

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/somk ... 23319.html

Winni śmierci górników dalej nie rozliczeni, bo ponoć Kiszczak strasznie chory, ale chłopina który rzucił w sędziego po ogłoszeniu zawieszenia sprawy adostał 8 miesięcy za tzw. zamach tortowy. O taką demokrację MY walczyli
http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosc ... zenia.html

Za zdrowie pana prezydenta!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nad Komorowskim zbierają się czarne chmury. WikiLeaks ujawniła kolejne kompromitujące materiały na jego temat
http://niewygodne.info.pl/artykul5/0217 ... o-info.htm

Dla wielu historyków i ekspertów WSI było organizacją przestępczą, tzw. "długim ramieniem Moskwy". Ujawnione przez WikiLeaks notatki agencji wywiadowczej Stratfor potwierdzają niebezpiecznie bliskie relacje obecnego prezydenta tą organizacją.

cookies
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 09:06

So 16 maja, 2015 09:46

Co do umyslu ktory " nie ogarnia" to pomine to milczeniem , a cieszy mnie odpowiedz z bogata dokumentacja zdjeciowa.. Jak widac potrafimy rozmawiac na argumenty nie tylko na inwektywy a to oznacza ze emigranci maja rozum i umieja z niego korzystac. Cookies szacunek za rzeczowy post , a co do obozu wladzy to osobiscie znam nasza premierke , i mam serdecznie dosc tego co ona i jej oboz rbia. Co do emigracji to dlatego ruszyla po 2004 bo po prostu wczesniej sie nie dalo a najnowsze dane pokazuja ze z tego kraju mlekiem i miodem plynacym ma zamiar emigrowac 1200 tys obywateli

." Jest dobrze , jest dobrze wiec o co ci chodzi"

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

So 16 maja, 2015 10:08

stare ludzie napisał(a): cieszy mnie odpowiedz z bogata dokumentacja zdjeciowa..

Drogie Stare ludzie i warmenczyk. Przyznam wam się, że 5 lat temu głosowałem na Komorowskiego, ale obecnie nie zagłosuje na niego. Powyższy materiał (o Komorowskim) wypływa na Facebooku Kukiza, więc teraz mam jakiś podgląd o kandydacie, ale...

...pomny o moje doświadczenia z Komorowskim 5 lat temu, zastanawiam się czy Kukiz nie jest pionkiem tej samej gry? Polecam artykuł Czy Kukiz jest Wałęsą "układu wrocławskiego"?
http://liberwig.neon24.pl/post/122432,c ... clawskiego
więc cholera wie o co kaman teraz... Może ktoś ze starego układu poświęci konika (Komorowskiego) aby gra toczyła się dalej, a jesienią będzie przetasowanie? A może będzie cud przy urnach i wygra Komorowski?
Chodzi mianowicie o pochodzenie Pawła Kukiza – Paczków w opolskim, co w połączeniu z jego zażyłością i przyjaźnią z Grzegorzem Schetyną, zapaliło mi w głowie wszystkie kontrolki alarmowe.

Obrazek

cookies
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 09:06

So 16 maja, 2015 10:23

Polecam też wczorajszego Kolonko - min. 2:10 i dalej

cookies
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 09:06

So 16 maja, 2015 10:41

Po pierwsze.
Każde ograniczenie wolności a tym bardziej pozbawienie jest więzieniem.
Przepiękne zdjęcia z przeszłości. Pytanie czy można było inaczej ? Pewnie tak. Dzisiaj to wiemy. Wtedy nie.
A teraz do "" Starych Ludzi"" Ja nie jestem zwolennikiem Komorowskiego i PO. Jestem lewicowcem. Jednak po tym co robi lewica nie mam gdzie się schować. Z dwojga złego wybieram to co jest. Nie oznacza to, że życie oddał bym za to.
Emigracja - - za wspaniałych czasów przedwojennych przekraczała miliony.
Nie ma na to lekarstwa. Ludzie uciekają tam gdzie lepiej i gdzie wolność.
Co do Kukiza -- znam gościa osobiście. Gdy ja kończyłem Uniwersytet Wrocławski on był na początku.
Co mogę o nim powiedzieć ? Nic.

warmenczyk
Bywalec

  • Posty: 104
  • Dołączył(a): Pn 11 sty, 2010 17:45

So 16 maja, 2015 11:20

Serce rosnie jak sie rozmawia z inteligentnymi ludzmi. Mozna sie spierac na argumenty i tylko ciekawe czy jest nas tu wiecej. Ja tez bylem lewicowcem ale juz mnine wyleczyli i to na dobre. Co do Kukiza to umowiony jestem z nim na rozmowe , bo to bylo wiadome od poczatku ze jego celem jest Sejm , ale czy nie poprzyklejaja sie do niego karierowicze , oszolomy , ludzie bez honoru za to z ogromna presja na szklo i wielka rodzina ktorej trzeba zalatwc stolki. Juz jeden ten od rolnikow zapowiedzial ze popiera Kukiza , ale jak ja go widze to ten uczen Leppera powoduje u mnie odruch wymiotny. Wiem od szefa sztabu Kukiza ze chca zgromadzic porzadnych ludzi , ale czy to sie uda? Wszyscy wpuszczaja cos to i ja rowniez . To mi sie podobalo .

https://www.youtube.com/watch?v=vN9g2tu4fc4

A to za co im sie nalezalo

https://www.youtube.com/watch?v=QufjBOQ0uC0

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

So 16 maja, 2015 11:30

stare ludzie napisał(a):A to za co im sie nalezalo
https://www.youtube.com/watch?v=QufjBOQ0uC0


Dobrze gada, dać mu chleba ::aplauz
Widać jak jej się ręka trzęsie. O kto to nakręcił? Tam stał drugi facet z mikrofonem.

cookies
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 09:06

So 16 maja, 2015 21:59

stare ludzie napisał(a):Ten Pan jest dobry , pasuje idelanie do roli misia na krupowkach z ktorym robi sie pamiatkowe zdjecia. DO NICZEGO INNEGO SIE NIE NADAJE !!! Ja tam zaglosuje przeciwko niemu , bo BK pokazuje ze moze ma kase ale napewno nie klase. I chyba nie ja jeden bo widac Narod nie wasko wk.... ny na burakow przy zlobach


Jak dla mnie ten upośledzony intelektualnie prostak nawet do tego się nie nadaje.. no chyba że komuś pasuje mieć zdjęcie z ciemniakiem ? Lata za nim babka zajmująca się szkoleniami z zakresu manipulacji i przekazuje na bieżąco co ma mówić :

https://www.youtube.com/watch?v=NUE26o1Oh3Y

To jest kpina z urzędu prezydenta. Zagłosuję nie tyle na Dudę co przeciwko obecnej marionetce. :twisted:

Avatar użytkownika
Maokai
Rozkręca się

  • Posty: 54
  • Dołączył(a): Pt 25 lip, 2014 01:48
  • Lokalizacja: Gateshead

N 17 maja, 2015 10:32

Największa krzywda jaka przydarzyła się Polsce to odejście od monarchii. Rzeczpospolita nic dobrego nie przyniosła. Od czasów jej powstania tylko kłopoty nas nawiedzają. Dziś wydawać by się mogło, że demokracją wspaniałą jesteśmy. Co to za demokracja gdy naród podzielony jest jak nigdy dotąd. Czym jest państwo bez obywateli ? Tych w Polsce dzisiaj nie znajdziesz. Czym jest ziemia bez Pana ? W Polsce PGR-ów albo nowobogackich. Na wartość swoją człowiek musi lata a może i wieki pracować. Powinny wrócić rody Królewskie i zakończyłaby się wojna Polsko-Polska. Ponad partiami te rody stały.

warmenczyk
Bywalec

  • Posty: 104
  • Dołączył(a): Pn 11 sty, 2010 17:45

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

Powrót do Forum ogólne

cron