Błagam pomocy !!!

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

N 23 paź, 2016 18:52

Wysłałam prawojazdy o zmianę adresu. Muszę jechać so polski za tydzień . Jeśli prawojazdy nie przyjdzie mogę jechać na potwierdzeniu posiadania prawojazdy od dvla ? Bez zdjęcia. Miał ktos taka sytuacje ? Błagam pomocy ???? Jeśli złapie mnie policja jak to jest w innych krajach jak na to patrzą ???

Dominika442
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): N 23 paź, 2016 18:21

Pn 24 paź, 2016 14:47

Rozumiem że masz prawko UK i je wymieniasz bo zmiana adresu...jazda w UK w tym przypadku nie jest problemem ponieważ jesteś w systemie DVLA więc każdy policjant w razie konieczności jest to w stanie potwierdzić....natomiast jeżeli wybierasz się za granicę UK już niestety ale tak to nie działa,musisz mieć przy sobie prawo jazdy...w przypadku jego braku zabiorą auto na parking policyjny i odbierzesz je dopiero z kimś kto ma prawko (spore koszty laweta plus parking za dobę)...więc jest spore ryzyko...dzwoń do DVLA lub weź kogoś ze sobą kto ma prawko i będzie prowadził samochód.

Avatar użytkownika
Marek73
Bywalec

  • Posty: 137
  • Dołączył(a): Wt 03 wrz, 2013 18:54
  • Lokalizacja: Tyne and Wear

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do Forum ogólne

cron