Castle View Recruitment

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Śr 25 cze, 2008 19:24

jest to agencja ktorej nie polecam , ja z kolesiem pracowalismy przez ta agencja , problemy z platnoscia i wystawieniem p60 i p45 , teraz koles zalozyl jej sprawe,wlascicielka to jedna wielka pomylka,

Avatar użytkownika
ROBERT290
Bywalec

  • Posty: 194
  • Dołączył(a): So 28 kwi, 2007 19:50

N 13 lip, 2008 10:19

Czy ktos jeszcze pracuje przez ta agencje :?:

Avatar użytkownika
aziza
Bywalec

  • Posty: 174
  • Dołączył(a): Śr 24 maja, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Cramlington/Leszno

Pn 14 lip, 2008 09:20

siema , w sumie to niewiem czy ktos pracuje przez ta agencje napewno nikt z moich znajomych , w sumie ja teraz tez mieszkam w blyth , wiem ze ta agencja szuka polskich pracownikow pewnie do ponownego wykorzystania , agencja ta uwaza ze jej sie nalezy pierwsza tygodniowka ktora zarobisz wiec ci nie wyplaca , a to jest niezgodne z prawem , brak slow , pozdrawiam

Avatar użytkownika
ROBERT290
Bywalec

  • Posty: 194
  • Dołączył(a): So 28 kwi, 2007 19:50

So 19 lip, 2008 13:26

ROBERT290 napisał(a):siema , w sumie to niewiem czy ktos pracuje przez ta agencje napewno nikt z moich znajomych , w sumie ja teraz tez mieszkam w blyth , wiem ze ta agencja szuka polskich pracownikow pewnie do ponownego wykorzystania , agencja ta uwaza ze jej sie nalezy pierwsza tygodniowka ktora zarobisz wiec ci nie wyplaca , a to jest niezgodne z prawem , brak slow , pozdrawiam

Dlaczego tego nie zgłosisz do odpowiednich organów?

żmija
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): Cz 08 mar, 2007 15:23

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Powrót do Forum ogólne

cron