chcę zakupić auto używane na raty prosze o podpowiedź

Wt 02 kwi, 2013 18:56

witam .chcę zakupić auto na raty z komisu.zaznaczam iż jestem tutaj dopiero rok czasu i zależy mi na zakupie z minimum formalności z tego powodu iż jestem tutaj bardzo krótko .zwykłe 4 drzwiowe niedrogie .Proszę o namiary komisu w Gateshead , Newcastle Chester le Street , Stanley , w którym uda mi się zakupić auto z minimum wymaganymi dokumentami .Z góry dziękuję za namiary Kasia

karob2333
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pt 01 sty, 2010 15:24

So 06 kwi, 2013 18:35

minimum dokumentow to w alnord clark na scotswood

Avatar użytkownika
mike
Weteran

  • Posty: 263
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 10:16

Wt 09 kwi, 2013 22:39

Na "normalny" kredyt trzeba mieć potwierdzenie adresu w UK min. 3 lata, inaczej albo nie dostaniesz albo dobrze policz co Ci zaproponują bo orżną Cię na procencie niemiłosiernie, nawet dwa razy tyle możesz zapłacić niż normalnie.

Mnie kiedyś właśnie tak chcieli oszukać (bo inaczej tego nie nazwę), chciałem autko za 6 tys. i ponieważ nie miałem potwierdzenia adresu min. 3 lata to jedyna oferta jaką dostałem to było 2 tys. wkładu własnego i oprócz tego raty w sumie ponad 10 tys. (na 3 lata), jak to usłyszałem, to gdyby gościu był pod ręką a nie w telefonie to bym mu... nie wiem co.

Poza tym przeczytaj umowę, którą dostaniesz, bo jeśli to będzie HP (hire purchase) to jak nie zapłacisz kiedyś raty to mogą Ci auto odebrać a kasy nie odzyskasz...

Więc dobrze się zastanów najpierw i policz. Czasem lepiej dozbierać wśród znajomych (wiem, że to może być nieprzyjemne uczucie) i kupić może trochę tańsze i sporo zaoszczędzić, albo po prostu trochę dłużej poczekać.

Owly Owl
Bywalec

  • Posty: 210
  • Dołączył(a): N 20 maja, 2012 23:27
  • Lokalizacja: Northumberland

Pt 19 kwi, 2013 16:25

z kupnem auta podejrzewam że nie będzie problemu :) drugim problemem jest jego ubezpieczenie dobrze sie zastanów przed zakupem i sprawdz ceny ubezpieczenia zebyś sie nie zdziwił jak dędzie 200 albo więcej funa na miesiąc za samo ubezpieczenie nie wliczając raty i innych kosztów

jolinka15
Rozkręca się

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): So 16 paź, 2010 14:36

N 21 kwi, 2013 12:02

Dokladnie sprawdz najpierw wysokosc ubezpieczenia.
Dla twojej wstepnej informacji ja place okolo 50 funtow na miesiac za auto z silnikiem 2.4
Jest to srednia cena bo znal osoby ktore placa po 25 lub 30 funtow i to jest bardzo malo ale mam znajomych co na ubezpieczenie wydaja okolo 300 funtow na miesiac!!! czyli 3600 na rok - praktycznie wartosc przyzwoitego samochodu.
Tutaj mozesz sobie sprawdzic wysokosc ubezpieczenia:
http://www.moneysupermarket.com/car-insurance/

Jest troszke wypelniania wiec jak czegos nie bedziesz wiedzial to pytaj smialo.

Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Marcin J.
Bywalec

  • Posty: 122
  • Dołączył(a): Pt 10 lip, 2009 10:41

N 25 sie, 2013 09:21

Jesli szukasz jeszcze auta na raty. w sunisside jest komis z tanimi autami.
Formalnosc to kopia dokumentu ze zdieciem .
O szczegoly na PW.

Avatar użytkownika
Maly
Rozkręca się

  • Posty: 41
  • Dołączył(a): N 21 mar, 2010 11:01
  • Lokalizacja: newcastle

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powrót do MOTO UK

cron