Child Benefit

Pt 29 cze, 2007 21:53

Jestem w Gateshead od 2 miesiecy i wlasnie sie dowiedzialem z moge starac sie o child benefit, pobralem wlasnie aplikacje z jobcenter i prawde mowiąc nie wiem dokładnie co dalej z nią zrobić, mam już chyba wszystkie potrzebne dokumenty ale najwiekszy problem mam z wypełnieniem dok. bo nie zabardzo znam ang.:( sa moze jakies strony z przetłumaczona aplikacją? i czy dziecko z żoną muszą przebywać w UK? proszę o pomoc!

DarRo


N 01 lip, 2007 20:18

Aplikacje na Child Benefit pomoga Ci wypelnic W CAB nie wiem czy takie biuro znajduje sie w Twojej miejscowosci.
Child Benefit mozesz brac niezaleznie czy dziecko jest w UK czy nie.
Jesli chodzi o Work i Tax to zona z dzieckiem musi byc tutaj na miejscu.

Powodzenia ::wales

inka
Bywalec

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 20:13
  • Lokalizacja: Washington

Pn 02 lip, 2007 17:31

jeżeli zona pobiera zasiłek rodzinny w Polsce to nie dostaniesz Child Benefit w Anglii

Avatar użytkownika
jacca
Bywalec

  • Posty: 177
  • Dołączył(a): Pn 03 kwi, 2006 10:29

Pn 02 lip, 2007 20:48

Hello!
DarRo jak masz z tym problem to zadzwon do mnie to sie mozemy umowic i pomoge ci to wypelnic i powiem ci co i jak.
to moj nr tel: 07874003433

PS: jacca -nie wprowadzaj ludzi w blad. Jesli sie w Polsce pobiera zasilek rodzinny to jak najbardziej mozna aplikowac o Child Benefit w Anglii. Dalszy proces aplikacji to zweryfikuje i poprostu sie rezygnuje w Polsce i przedstawia odpowiednie dokumenty w Anglii. Oni to sprawdzaja jeszcze raz w Polsce i po sprawie. Oczywiscie to troche trwa, jak wszystko ale jak najbardziej mozna.

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Pn 02 lip, 2007 21:13

Starajac sie o zasilek Child Benefit musialam zrezygnowac z zasilkow w Polsce doklanie zasilek rodzinny i wychowawczy.
Faktycznie moga sami sprawdzic czy takie pobierasz w Polsce czy nie.

inka
Bywalec

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 20:13
  • Lokalizacja: Washington

Wt 03 lip, 2007 17:42

inka napisał(a):Faktycznie moga sami sprawdzic czy takie pobierasz w Polsce czy nie.


i to robia , bylem sprawdzany

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Śr 18 lip, 2007 06:02

witam wszystkich,
nie do konca tak jest z tym sprawdzaniem jak mowicie, mam kolezanke ktora juz dwa lata pobiera zasilki w Polsce i tutaj na miejscu rowniez a dzieciak przebywa na zmiane raz w Polsce raz w Anglii, do tej pory jeszcze nikt tego nie sprawdzil...

Avatar użytkownika
tiger_uk
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Śr 07 lut, 2007 07:14

Śr 18 lip, 2007 07:51

bikemario napisał(a): PS: jacca -nie wprowadzaj ludzi w blad. Jesli sie w Polsce pobiera zasilek rodzinny to jak najbardziej mozna aplikowac o Child Benefit w Anglii. Dalszy proces aplikacji to zweryfikuje i poprostu sie rezygnuje w Polsce i przedstawia odpowiednie dokumenty w Anglii. Oni to sprawdzaja jeszcze raz w Polsce i po sprawie. Oczywiscie to troche trwa, jak wszystko ale jak najbardziej mozna.


A gdzie ja napisałem że nie może aplikowac? O jakie wprowadzanie w błąd chodzi ??
Pobierając zasiłek w jednym kraju nie dostaniesz go w innym. A zrezygnowac oczywiscie moze.

Avatar użytkownika
jacca
Bywalec

  • Posty: 177
  • Dołączył(a): Pn 03 kwi, 2006 10:29

Wt 14 sie, 2007 21:30

potwierdzam,bylam sprawdzana,czy pobieram w Pl zas.rodzinny.starajac sie o child benefit potrzebowali ode mnie decyzji o wyrejerstrowaniu z zas.rodzinnego z mopsu.pozdro :D moja mama musiala mi taka decyzje przeslac poczta,ale ile z tym bylo..nie chcieli wydac w mopsie mojej osobistej mamie,gdyz jedna pani uwazala,ze "moze to wykorzystac przeciwko corce"czyli mnie.musialam sama wystosowac pismo do mopsu ,chociaz przed wyjazdem wyrejerstrowalam sie i zglaszalam,ze wyjezdzam.no i wtedy juz wydali decyzje mojej mamie.. ::wales

Atom
Bywalec

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Cz 25 maja, 2006 16:16
  • Lokalizacja: northumberlandia

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do RODZICE

cron