co to jest oprogramowanie emulacyjne?

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

So 18 paź, 2008 21:51

hej mam problem bo zainstalowalam gre i kiedy chce odpalic wyskakuje mi wykryto niezgodnosc z oprogramowaniem emulacyjnym o co chodzi?

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

So 18 paź, 2008 21:55

madziusiek21 napisał(a):hej mam problem bo zainstalowalam gre i kiedy chce odpalic wyskakuje mi wykryto niezgodnosc z oprogramowaniem emulacyjnym o co chodzi?




prawdopodobnie wykrylo ze masz jakis wirtualny naped. korzystasz pewnie z Deamona albo Alcohol

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

N 19 paź, 2008 15:43

Gra jest chyba oryginalna inaczej ;)
Uwazaj, bo juz jedna Polka beknela za piraty ;) :D
Emulacja to w wolnym tlumaczeniu zastapienie czytnika cd/dvd rom napedem wirtualnym, w ktorym montujesz obraz plyty.

rebelradiator


N 19 paź, 2008 16:59

rebelradiator napisał(a):Gra jest chyba oryginalna inaczej ;)
Uwazaj, bo juz jedna Polka beknela za piraty ;) :D
Emulacja to w wolnym tlumaczeniu zastapienie czytnika cd/dvd rom napedem wirtualnym, w ktorym montujesz obraz plyty.



tak a swistak siedzi i zawija w sreberka.

gdyby za samo sciagniecie gry scigali i dawali takie kary to 70% uzytkownikow internetu mialoby wyroki sadowe.

W kazdym kraju niezaleznie od polozenia geograficznego "piractwo" komputerowe jest nielegalne. Definicja piractwa - kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie bez wiedzy i zgody autora.

Kazdy z nas nawet ten co twierdzi ze nie sciga z internetu tylko kupuje ma w komputerze cos nielegalnego.
Chociazby WinRAR

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

N 19 paź, 2008 17:00

wlasnie zalapie cie zdziwko bo plyta jest orginalna !!! i instaluje sie i jest wszystko oki a jak chcem grac to wyskakuja te napisy smieszne :twisted:

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

N 19 paź, 2008 17:02

madziusiek21 napisał(a):wlasnie zalapie cie zdziwko bo plyta jest orginalna !!! i instaluje sie i jest wszystko oki a jak chcem grac to wyskakuja te napisy smieszne :twisted:



a masz zainstalowany jakis wirtualny naped?? jezeli tak to odinstaluj i bedzie dzialalo....

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

N 19 paź, 2008 17:11

powiedz mi co to jest ten wirtualny naped?? kurde ja jestem z leksza ciem,na w tych sprawach :( a maz moj pracuje 9-23 wiec nawet niema kiedy zajrzec do kompa

[ Dodano: Nie 19 Paź, 2008 18:12 ]
dodam jeszcze ze w polsce bezproblemowo mi dzialala na PC

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

N 19 paź, 2008 17:13

madziusiek21 napisał(a):powiedz mi co to jest ten wirtualny naped?? kurde ja jestem z leksza ciem,na w tych sprawach :( a maz moj pracuje 9-23 wiec nawet niema kiedy zajrzec do kompa


np. wirtualny cd rom. jezeli mialas np. jakies nieoryginalne gry to zapewne uzywalas do otworzenia deamon tools albo Alcohol. Jezeli masz ktorys z tych progamow albo jakis inny np. Virtual CD, cokolwiek - to usun.....

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

N 19 paź, 2008 17:37

wykasowalam deamona i teraz mi wyskakuja errory masakra chyba nigdy nieuruchomie tej gry :(

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

N 19 paź, 2008 20:22

Bo zamiast kasowac, trzeba bylo WYLACZYC.
Przywroc system, zamknij DT.
Instaluj.

PS: piractwo to bardzo kuriozalne pojecie, pozwalajace organom scigania naginac brak definicji w przepisie ;)
@nemec, sa os`y, ktore zastepuja inne progsy. A ze sa do bani...trzeba korzystac z cukierkowanych "backup`ow" ;)

rebelradiator


Pn 20 paź, 2008 08:09

madziusiek21 napisał(a):wykasowalam deamona i teraz mi wyskakuja errory masakra chyba nigdy nieuruchomie tej gry :(


Tak to jest, jak faceci tlumacza cos kobiecie, ktora nie ma pojecia o czym mowa...

Madziusiek21 tak na przyszlosc - jesli chcesz zeby ktos pomogl Tobie rozwiazac problem, podaj maxymalna ilosc informacji, zeby mozna bylo zorientowac sie o co mniej wiecej chodzi. Czyli np: podaj tytyl gry, czy odpalasz ja z cd czy jest zainstalowana na komputerze, czy byla instalowana poprzez wirtualny naped (np: Deamon, Alkohol 120%), czy jest to oryginalna gra, czy sciagnieta z netu. Im wiecej informacji, tym latwiej jest rozwiazac problem.
Jesli nadal masz problem z ta gra, to napisz nam DOKLADNIE co jest nie tak.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pn 20 paź, 2008 21:51

juz wszystko wpozadku chlopaki duzo mi pomogli dzieki Wam :) na przyszlosc zastosuje sie do twoich rad LUCY a teraz sobie dalej bede smigac w gre :)

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Wt 21 paź, 2008 04:06

nemec napisał(a):
rebelradiator napisał(a):Gra jest chyba oryginalna inaczej ;)
Uwazaj, bo juz jedna Polka beknela za piraty ;) :D
Emulacja to w wolnym tlumaczeniu zastapienie czytnika cd/dvd rom napedem wirtualnym, w ktorym montujesz obraz plyty.



tak a swistak siedzi i zawija w sreberka.

gdyby za samo sciagniecie gry scigali i dawali takie kary to 70% uzytkownikow internetu mialoby wyroki sadowe.



Według mnie zaistniała tutaj sytuacja "na kogo trafi na tego benc", niom i rodaczka została ukarana. Firmy muszą ścigać nielegalne sciąganie z netu bo tracą miljony.
Nie bagatelizowałbym tego ostrzeżenia.
O monitorowaniu mojego łącza zostałem poinformowany listem od operatora, z dokładnym wyszczególnieniem czasu kiedy i co było ściągane. Była mowa o zakazie, oraz żebym sprawdził zabezpieczenia routera, czy któryś z użytkowników coś nie sciąga lub sąsiad (w przypadku braku hasła). Nie chcem siać paniki. Ciekawe czy ta polka dostała podobny list, czy od razu pozew do sądu.

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Wt 21 paź, 2008 07:58

jawik napisał(a):
Według mnie zaistniała tutaj sytuacja "na kogo trafi na tego benc", niom i rodaczka została ukarana. Firmy muszą ścigać nielegalne sciąganie z netu bo tracą miljony.
Nie bagatelizowałbym tego ostrzeżenia.
O monitorowaniu mojego łącza zostałem poinformowany listem od operatora, z dokładnym wyszczególnieniem czasu kiedy i co było ściągane. Była mowa o zakazie, oraz żebym sprawdził zabezpieczenia routera, czy któryś z użytkowników coś nie sciąga lub sąsiad (w przypadku braku hasła). Nie chcem siać paniki. Ciekawe czy ta polka dostała podobny list, czy od razu pozew do sądu.



a mnie nic nie przyslali, a moze przyslali ale nie odbieram poczty od nich. jednak raczej sadze ze maja to poprostu centralnie w dupie......

nawet gdyby to zaprosze ich do domu i jak tylko beda wiedzieli jak na Linuxie sprawdzic zawartosc dysku to im pogratuluje :P

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

Wt 21 paź, 2008 10:13

jawik napisał(a):
nemec napisał(a):
rebelradiator napisał(a):Gra jest chyba oryginalna inaczej ;)
Uwazaj, bo juz jedna Polka beknela za piraty ;) :D
Emulacja to w wolnym tlumaczeniu zastapienie czytnika cd/dvd rom napedem wirtualnym, w ktorym montujesz obraz plyty.



tak a swistak siedzi i zawija w sreberka.

gdyby za samo sciagniecie gry scigali i dawali takie kary to 70% uzytkownikow internetu mialoby wyroki sadowe.



Według mnie zaistniała tutaj sytuacja "na kogo trafi na tego benc", niom i rodaczka została ukarana. Firmy muszą ścigać nielegalne sciąganie z netu bo tracą miljony.
Nie bagatelizowałbym tego ostrzeżenia.
O monitorowaniu mojego łącza zostałem poinformowany listem od operatora, z dokładnym wyszczególnieniem czasu kiedy i co było ściągane. Była mowa o zakazie, oraz żebym sprawdził zabezpieczenia routera, czy któryś z użytkowników coś nie sciąga lub sąsiad (w przypadku braku hasła). Nie chcem siać paniki. Ciekawe czy ta polka dostała podobny list, czy od razu pozew do sądu.


To, że ty sciągasz to moga cie pocalowac w dupe! Jesli sciagasz przez. Pamietaj tylko udostepnianie filmow, programow jest nielegalne a nie pobieranie. CO do gier to juz chyba samo pobieranie. We wczesniejszym temacie pisalem o tym.

Vodun


Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do HOBBY UK