cos na podniesienie cisnienia

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Wt 26 maja, 2015 09:27

Moze zostawie to bez komentarza .

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/belka-ost ... 45623.html

Myslalem ze cos tym imbecylom na gorze sie w glowach pozmienialo ale skad . Nadal jestesmy nieudacznikami i zmywakami

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Wt 26 maja, 2015 09:50

Nie mam czasu tego czytac musze w pracy gary pozmywać :)
Belka :/

krzysiekcypr
Bywalec

  • Posty: 214
  • Dołączył(a): Cz 24 sty, 2013 09:23

Wt 26 maja, 2015 14:45

Bez komentarza - czerwnony beton porzucił SLD dla PO. Dedykuję mu wierszyk - ktoś wie gdzie jest całość?
"I choćby przyszło stu Karolaków
I każdy zjadłby trzy miski flaków
I choćby nie wiem jak się wytężał
Nie popchną Bronka – taki to ciężar
I choć popychać będzie Majchrowski
Ciągnąć Saleta i Korzeniowski
Nie dadzą rady podsadzić Bronka
Puści on tylko głośnego bąka
I choćby Holland to filmowała
Z Wajdą i Kutzem ekipa cała
Choćby Olbrychski machał szabelką
Gorzały pijąc butelkę wielką
A Penderecki wspólnie z Rubikiem
By napisali piękną muzykę
I choćby film ten zdobył Oscara
Bronek to kicha, obciach i siara”

Obrazek

cookies
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 09:06

Śr 27 maja, 2015 08:34

Prezydent Bronisław Komorowski pojechał z wizytą do Wielkiej Brytanii. Pyta się królowej Elżbiety:
-Jak to u Was jest, że wszędzie panuje taki porządek?
Królowa Elżbieta odpowiada:
-To dzięki temu, że mam bardzo inteligentnych podwładnych. Zademonstruję
Bierze za telefon i dzwoni do premiera Davida Camerona, i zadaje mu pytanie:
- David? Proszę Cię o szybką odpowiedź! Kto to jest? Jest dzieckiem twojego ojca, ale nie jest, ani twoim bratem, ani twoją siostrą? Na to Cameron bez zastanowienia odpowiada:
- To ja królowo!
Komorowski jest pod wrażeniem:
-Będę to musiał wypróbować u nas!
Wraca do Polski, bierze za telefon i dzwoni do Kopacz:
-Słuchaj Ewa, odpowiedz mi na jedno pytanie. Kto to jest? Jest dzieckiem twojego ojca, ale nie jest ani twoim bratem, ani twoją siostrą?
Kopacz się poci, ale nie jest w stanie odpowiedzieć. Zwołuje Radę Ministrów i zadaje ministrom to samo pytanie. Konsternacja, nikt nie zna odpowiedzi. Wreszcie Sikorski wpada na genialny pomysł:
-Zadzwoń do Dudy!
Kopacz bierze telefon, dzwoni do Dudy i zadaje mu pytanie:
-Kto to jest: jest dzieckiem twojego ojca, ale nie jest, ani twoim bratem, ani twoją siostrą?
Duda bez wahania odpowiada odpowiada: -To ja.
Kopacz dzwoni do Komorowskiego i wrzeszczy do telefonu:
-Już wiem! To Andrzej Duda!
Na to Komorowski śmieje się i mówi:
-Nie zgadłaś Ewka.
To David Cameron.

cookies
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 09:06

Śr 27 maja, 2015 09:06

Z tego dowcipu wynika że Duda jeat najmadrzejszy takze nie ma się co obawiać wracamy do kraju :)

krzysiekcypr
Bywalec

  • Posty: 214
  • Dołączył(a): Cz 24 sty, 2013 09:23

Śr 27 maja, 2015 14:28

poczekałbym z tym powrotem i zobaczył jak w kraju rozwinie się sytuacja, myślę, że wygrał Andrzej Duda, bo ludzie bardzo chcieli jakiejś odmiany i byli już zmęczeni tym, co działo się w polityce przez ostatni czas, a czy będzie teraz lepiej – tego chyba nie wie nikt, jak to się mówi: "wyjdzie w praniu" ;)

Alan.W
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Wt 19 maja, 2015 14:56

Śr 27 maja, 2015 18:52

krzysiekcypr napisał(a):Z tego dowcipu wynika że Duda jeat najmadrzejszy takze nie ma się co obawiać wracamy do kraju :)

Wracajmy ze zmywaków, w Polsce jest dobrze, Belka wiec co mówi! Do kwoty wolnej od podatku rzędu £150, co tam £10 000 w UK! Belka to wielki ekonomista i dlatego Komorowski mianował go szefem NBP. Tak wielki że może Komor przed Dudą upchnię go na nową kadencje:
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... a-nbp.html

Co prawda Komorowski będzie prezydentem do początku sierpnia, ale tak, można wracać, wraz uchodzcami z Syrii i Libii (na razie 3500) ale późnie UEropa i Kopacz może dokopać więcej:
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-br ... Id,1825571
Syryjczycy i Libijczycy tyle lat dali radę żyć w "reżymowym" państwie, ale coś widać od demokracji uciekają :twisted: Za pięniądzę brytyjskich podatników (czyli nasze), nasze brytyjskie Tornada zafundowały im bombową wersję demokracji :twisted: Aha, zapomniałem dodać że Anglia (Irlandia i Dania też) wypięła się na syryjskich uchodzców, oni są od bombardowania...

Warto wracać wkrótce do Polski, bo już niedłogo "GW" przyzna Człowieka Roku Komorowskiemu, mimo że przegrał wybory. Tylko u nas, w Polsce! Spieszmy się :lol: :lol: :lol:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gw-przyz ... ory/jtbned

cookies
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 09:06

Cz 28 maja, 2015 11:06

Nie lubię TVN..To jest najbardziej komercyjna stacja, już tylko mniej komercyjna jest stacja Polsatu..Najbardziej taka obiektywna stacja w Polsce to jest telewizja publiczna TVP1. Tam jeszcze w taki bezczelny sposób nie ogłupiają biednych ludzi starszych.

cwanabestia
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Cz 21 maja, 2015 17:04

Pt 29 maja, 2015 08:43

W sumie to boje sie Radykalow z Pollandii, a radykalem jest Duda. Dziadek Bredzislaw byl przewidywalny, a Pisowcy sa specyficzni, bialy hetero katolik, sila biskupow sila narodu. Oooo Duda Dej tralala :)

Michal3344
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Śr 25 mar, 2015 08:16

Pt 29 maja, 2015 10:24

Michal3344 napisał(a):W sumie to boje sie Radykalow z Pollandii, a radykalem jest Duda. Dziadek Bredzislaw byl przewidywalny, a Pisowcy sa specyficzni, bialy hetero katolik, sila biskupow sila narodu. Oooo Duda Dej tralala :)


Jest jeszcze niebiskupi Kukiz, a wybory już jesienią. A co do PO to "Michnik z Balcerowiczem dogadali się by wykrwawić PO", więc Bredzisław poszedł na pochybel
http://wsensie.pl/dummy-category-5/item ... krwawic-po

cookies
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 09:06

Wt 02 cze, 2015 09:41

Najlepiej kupić sobie w biedronce energy drinka :) mi pomaga, mam straszny problem z ospałością i niskim cisnieniem, a po nim mam na wszystko siłe nawet w nocy potrafię sie uczyc na co nigdy nie miałam juz siły kosztuje tylko 1.80 :)

braborek
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Pt 22 maja, 2015 17:56

Cz 11 cze, 2015 10:45

Tak, to ja może proponuje na podwyższenie ciśnienia zerknięcie na zdjęcie Antoniasa Macierewicza, albo posłuchanie jego jakiejkolwiek wypowiedzi. Spora szansa, że pojawi się na jesieni znowu z wybawcą narodu Jarosławem Pierwszym Niepodległym Kaczyńskim. No chyba, że Kukiz wyskoczy jak pajacyk z pudełka.

Migdaliavip32
Początkujący na forum

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 06:06

Cz 11 cze, 2015 13:52

Migdaliavip32 napisał(a):Tak, to ja może proponuje na podwyższenie ciśnienia zerknięcie na zdjęcie Antoniasa Macierewicza, albo posłuchanie jego jakiejkolwiek wypowiedzi. Spora szansa, że pojawi się na jesieni znowu z wybawcą narodu Jarosławem Pierwszym Niepodległym Kaczyńskim. No chyba, że Kukiz wyskoczy jak pajacyk z pudełka.


Pajacyk już wyskoczył, PO tonie wraz ze swoimi bonazmi, a straszenie Maciereiwiczem na jesień przypomina mi tekst z cytatu poniżej. Pytanie - czy aby nie kilkasz z Polski?
PO wyborze Andrzeja Dudy na Prezydenta RP Platforma wpadła w panikę. Jedną z pierwszych decyzji ludzi władzy było wynajęcie armii trolli internetowych. Mają nas zalewać komentarzami. Portale społecznościowe wypełnią po brzegi pochlebstwa koalicji PO-PSL. Według instrukcji PiS i Prezydent Duda mają być niszczeni i opluwani.

cookies
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 09:06

Cz 11 cze, 2015 20:09

a ja myślę, że to normalna sytuacja, że na scenie politycznej nastąpiła wymiana, ludzie pewnie tego oczekiwali i taka już jest polityka, nie wiem, czy teraz będzie nagle lepiej ;) mi ta zmiana jakoś tak bardzo ciśnienia nie podniosła, chociaż muszę przyznać, że pan Maciarewicz zawsze mi je podnosi :mrgreen:

szubert88
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Pn 25 maja, 2015 21:06

Wt 16 cze, 2015 20:02

A mi pan Maciarewicz zawsze podnosi ciśnienie, pan Kukiz od czasu do czasu zresztą też :) a ostatnio pani Kopacz, powiem całkiem szczerze, że nie jestem na bieżąco z polityką, włączyłem sobie przypadkowo wiadomości w internecie, tak od niechcenia przeczytałem o ostatnich dokonaniach pani premier – musiałem się herbatki z melisy potem napić :)

ciara21
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Śr 03 cze, 2015 21:14

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Powrót do Forum ogólne

cron