czego nie ma w UK dla noworodka?

Pt 27 cze, 2008 10:07

moja lekarka w Polsce mowila mi, kiedy pytalam o astme moich dzieciaczkow , ze z astma dają sobie doskonale rade , za to sprrawy skorne sa bagatelizowane , albo daja na to sterydy , lepiej jak bedziesz w Polsce zapytaj lekarza , chyba ze masz tutaj kontakt z jakims

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pt 27 cze, 2008 16:20

Polecam oillatum cała serie, szampon czy płyn sa super, nie natłuszczaja a bardzo nawilzaja, szczególnie jak jest sucha i łuszczaca sie skóra. Mnie polecali to lekarze w Polsce i tutaj.
A jesli krem nie wystarcza I bardzo sucha skóra na policzkach) to mój GP przepisał nam epaderm albo Hydrocortisone Ointment BP (ten stosować jeśli bedzie mocne łuszczenie albo strupki).

A co do wtaminy D to ja bym sie dobrze zasnanowila, to oczywisce nie jest potwierdzone ale mnie mówiono ze nie daje sie witaminy D bo tutaj słońce "niżej" świeci i dzieci nie potrzebuja juz dodatkowej. A witamina K jest ponoc na szybkie gojenie się pępka i nie ma nic wspólnego z witamina D.

joa78
Bywalec

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): Wt 08 sie, 2006 12:12

Pt 27 cze, 2008 16:48

jest tez seria E45 bardzo dobra , choc mysle ze oliatum jest najlepszy

dokladnie witamina K odpowiada za krzepliwosc krwi

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pt 27 cze, 2008 17:08

DZIEWCZYNY POSZUKUJE TUTAJ CZEGO DO WYCIAGANIA KOZEK I INNYCH WYNALAZKOW Z NOSKA MALUSZKA.WIDZIALYSCIE TUTAJ MOZE GRUSZKE LUB TAK ZWANY ASPIRATOREK?TEN OSTATNI JEST PONOC SUPER,TYLKO GDZIE GO DOSTANE?

Avatar użytkownika
moniaczek
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Śr 11 cze, 2008 12:33
  • Lokalizacja: darlington

Pt 27 cze, 2008 18:04

w bootsie sa i w farmacy tez dostaniesz

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pt 27 cze, 2008 18:22

A JAK TO PO ANGIELSKU SIE NAZYWA,PYTAM TAK NA WSZELKI WYPADEK GDYBY NIE RZUCILY MI SIE W OCZY?

Avatar użytkownika
moniaczek
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Śr 11 cze, 2008 12:33
  • Lokalizacja: darlington

Pt 27 cze, 2008 20:48

nasal aspirator

popatrz tu masz link http://www.boots.com/shop/product_detai ... mRefer=000


tutaj jest wszystko co potrzeba dla maluszka

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pt 27 cze, 2008 20:54

joa78 napisał(a):Polecam oillatum cała serie, szampon czy płyn sa super, nie natłuszczaja a bardzo nawilzaja, szczególnie jak jest sucha i łuszczaca sie skóra. Mnie polecali to lekarze w Polsce i tutaj.
A jesli krem nie wystarcza I bardzo sucha skóra na policzkach) to mój GP przepisał nam epaderm albo Hydrocortisone Ointment BP (ten stosować jeśli bedzie mocne łuszczenie albo strupki).


Wiem, ze oilatum jest dobre, slyszalam jednak, ze jak sie zacznie z oilatum, to potem jest problem ze zmiana na jakies inne kosmetyki. Nie wiem czy to prawda, jednak tak jak pisalam, najpierw probuje johnsona nowa serie, potem oilatum.
A Hydrocortisone juz mamy, butle 500ml i niestety nie pomaga.


kasiuniaa ta serie e45 to lekarz bedacy przypadkiem w aptece poradzil mojej kolezance dla 1,5 rocznej corki ze skaza bialkowa, mala tak sie drapala, ze miala duze rany, i pomoglo jej bardzo.

moniaczek takie aspiratory mozesz tez na ebay zobaczyc

olkahof
Rozkręca się

  • Posty: 97
  • Dołączył(a): Śr 06 cze, 2007 19:35
  • Lokalizacja: consett

Pt 27 cze, 2008 20:58

olkahof



e45 jak jeszcze bylam w Polsce moja lekarka mi sprowadzala dla corki , wiec wiem ze napewno pomaga , sama to uzywalam , swietnie natłuszcza i zabezpiecza skóre i co najważniejesz - NIC nie swedzi , moja cora przestala sie drapac od razu :)

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

So 28 cze, 2008 09:01

moniaczek napisał(a):DZIEWCZYNY POSZUKUJE TUTAJ CZEGO DO WYCIAGANIA KOZEK I INNYCH WYNALAZKOW Z NOSKA MALUSZKA.WIDZIALYSCIE TUTAJ MOZE GRUSZKE LUB TAK ZWANY ASPIRATOREK?TEN OSTATNI JEST PONOC SUPER,TYLKO GDZIE GO DOSTANE?


gruszke do noska widzialam wczoraj w naszym TK-MAXX w Darlo - jak staniesz w kolejce do kasy to po prawej stronie na poleczkach, ale w Boots tez popatrz.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

So 28 cze, 2008 10:47

dzis wybiore sie na miasto to sie rozejrze i moze uda mi sie kupiccos na "kozy"

Avatar użytkownika
moniaczek
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Śr 11 cze, 2008 12:33
  • Lokalizacja: darlington

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do RODZICE

cron