Czy ktos kupowal na copart.co.uk?

So 08 paź, 2011 12:42

Czesc

Pytanie jak w temacie. Jakies podpowiedzi ?
Jak wyglada rejestracja kat D musi prezechodzic jakis przeglad zerowy?

Rysiek

Avatar użytkownika
RysiekUK
Weteran

  • Posty: 279
  • Dołączył(a): So 16 cze, 2007 11:14
  • Lokalizacja: NE27

So 08 paź, 2011 13:57

Czesc, rejestracja bezproblemowa, najlepiej na miejscu w Peterlee, dokumenty standartowe (potwierdzenie adresu, dokument tozsamosci itd), wez ze soba dla pewnosci dwa dokumenty i z dwa rachunki z adresem. Robisz oplate, dostajesz numer klienta i mozesz licytowac. Z doswiadczenia powiem Ci ze Copart byl dobrym miejscem ale z dwa lata temu sie skonczyly duze okazje, ale oczywiscie sprobowac warto. Jezeli chcesz tylko jeden samochod nie wiem czy oplaca Ci sie placic oplate czlonkowska, zalezy od tego co kupujesz. Kat D nie potrzebuje zadnego przegladu (oczywiscie o ile MOT jest wazne), nie ma tez informacji o nadanej kategorii w Logbook'u, bedzie tylko widoczna jak ktos zrobi tzw HPI check. Jezeli chcesz to podrzuc mi na priv albo mail czego szukasz i obserwujesz na Copart, siedze w temacie juz prawie 5 lat, moze cos poradze. Zerknij tez na: motorhog.co.uk i przede wszystkim : bluecycle.com (zdecydowanie najlepsze ceny ale skomplikowana rejestracja, musisz posiadac firme i udowodnic ze zajmujesz sie obrotem samochodoami, m.in praedstawic faktury). Gdyby cos to mam wszedzie konta i pomoge. Pozdrawiam i powodzenia (przyda sie bo rynek bardzo trudny teraz).

Avatar użytkownika
wojtek
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 20:02
  • Lokalizacja: Newcastle / Gdynia

Wt 28 maja, 2013 16:45

wojtek napisał(a):Czesc, rejestracja bezproblemowa, najlepiej na miejscu w Peterlee, dokumenty standartowe (potwierdzenie adresu, dokument tozsamosci itd), wez ze soba dla pewnosci dwa dokumenty i z dwa rachunki z adresem. Robisz oplate, dostajesz numer klienta i mozesz licytowac. Z doswiadczenia powiem Ci ze Copart byl dobrym miejscem ale z dwa lata temu sie skonczyly duze okazje, ale oczywiscie sprobowac warto. Jezeli chcesz tylko jeden samochod nie wiem czy oplaca Ci sie placic oplate czlonkowska, zalezy od tego co kupujesz. Kat D nie potrzebuje zadnego przegladu (oczywiscie o ile MOT jest wazne), nie ma tez informacji o nadanej kategorii w Logbook'u, bedzie tylko widoczna jak ktos zrobi tzw HPI check. Jezeli chcesz to podrzuc mi na priv albo mail czego szukasz i obserwujesz na Copart, siedze w temacie juz prawie 5 lat, moze cos poradze. Zerknij tez na: motorhog.co.uk i przede wszystkim : bluecycle.com (zdecydowanie najlepsze ceny ale skomplikowana rejestracja, musisz posiadac firme i udowodnic ze zajmujesz sie obrotem samochodoami, m.in praedstawic faktury). Gdyby cos to mam wszedzie konta i pomoge. Pozdrawiam i powodzenia (przyda sie bo rynek bardzo trudny teraz).


Witam

Czy dalej jest możliwa pomoc w tym temacie?

krzysiek23c
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Pn 27 maja, 2013 09:35

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do MOTO UK

cron