Czy wrócicie do Polski

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 12 cze, 2015 22:39

W Polsce nic nie idzie ku lepszemu, także póki się to nie zmieni to nie zamierzam wracać. Chyba, że jakaś sytuacja losowa mnie do tego zmusi. W UK też niby coraz ciężej z pracą i wszystkim w koło, ale i tak jest o niebo lepiej niż w naszej ojczyźnie.

Kubarejs
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): Śr 03 cze, 2015 08:58

So 13 cze, 2015 05:01

Nie wracam do Polski..Bo do czego wrócę tam i tylko się rejestrować w urzędzie pracy w którym i tak by nawet tej pracy nie było. Zostaję tutaj, mam tu na godne życie. Mogę się ubrać za mniejsze kwoty a nie jak w Polsce kupować porządne spodnie w granicach cen od 150zł do 200zł..

juro
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Wt 02 cze, 2015 17:53

So 13 cze, 2015 07:12

Racja. Ceny w PL zwalaja z nog.
Bylem w maju na komuni i chcialem kupis synowi czarne buty do kosciola...ceny w CCC zaczynaly sie od 149zl za jakis szajs a cos w miare normalnego 199 albo 219.
Sorry ale za 50 funtow to w UK tez kupie fajne buty

sztos
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): Śr 05 lut, 2014 20:44

Wt 16 cze, 2015 19:41

Zgadzam się, jeśli chcesz kupić w Polsce dobrej jakości buty i generalnie odzież, to wydasz sporo kasy. Zawsze możesz kupić tańsze ubrania czy buty gdzieś w markecie, ale są one zazwyczaj badziewne, byle jak zrobione i tyle w temacie, ceny w Polsce są takie, że dla kogoś z przeciętną pensją zakupienie butów do 100 zł to duży wydatek.

ciara21
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Śr 03 cze, 2015 21:14

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

Powrót do Forum ogólne