darujmy komuś 1 dzień życia

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Wt 28 cze, 2011 16:45

Wkurzaja mnie juz te jałowe dyskusje i mysle że pare innych osób też , więc mam propozycję zamiast podniecać sie nadaremnie dyskusją psychologiczno -mentorsko -idiotyczna , zróbmy cos pożytecznego . Znalazłem ten list na polskiej chacie i mysle ,że nikt nie bedzie miał nic przeciwko temu by zamiescic go na tym forum.

Obrazek

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Wt 28 cze, 2011 17:40

A co robi polskie Ministerstwo Zdrowia??

Avatar użytkownika
proffoto
Weteran

  • Posty: 1025
  • Dołączył(a): So 06 lut, 2010 09:39
  • Lokalizacja: Grudziądz/Middlesbrough

Wt 28 cze, 2011 23:57

ze tak powiem wlasnie h*ja robi dlatego tutaj jestesmy ;) < (cala polityka)

wzorcio028
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): So 11 gru, 2010 23:51
  • Lokalizacja: Consett

N 03 lip, 2011 20:12

No ale przecież 1 % podatku przekazujemy więc w czym problem ?
Nie zazdroszczę ale system to system - lepiej jak jest jak by miała być anarchia.
Chętnie bym pomógł - może tak przekazywać 2 % ?

JimiB
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pt 10 cze, 2011 22:33

Pn 04 lip, 2011 13:49

1% można chyba przekazać jak ktoś pracuje w Polsce , nie wiem jak to jest jesli pracuje sie w Anglii.
A teraz do administratora , który zarządza tym forum. Ten i wiele tematów zostało przesuniete tak że nie pokazują sie na głównej stronie . Nie wiem czy to z powodu tego ,że napisałem że anons o pomocy znalazłem na konkurencyjnym portalu?? Poza tym wkurza mnie HIPOKRYZJA jaką sie tu prezentuje , bo oto na głównej stronie pokazują sie ogłoszenia o papierosach do sprzedaży mimo ,że niby regulamin tego zakazuje.

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Pn 04 lip, 2011 15:18

stare ludzie napisał(a):1% można chyba przekazać jak ktoś pracuje w Polsce , nie wiem jak to jest jesli pracuje sie w Anglii.
A teraz do administratora , który zarządza tym forum. Ten i wiele tematów zostało przesuniete tak że nie pokazują sie na głównej stronie . Nie wiem czy to z powodu tego ,że napisałem że anons o pomocy znalazłem na konkurencyjnym portalu?? Poza tym wkurza mnie HIPOKRYZJA jaką sie tu prezentuje , bo oto na głównej stronie pokazują sie ogłoszenia o papierosach do sprzedaży mimo ,że niby regulamin tego zakazuje.


Witajcie Stare Ludzie,

Nic nie zostało przesunięte :) w związku z prowadzaniem poprawek na forum POGADUCHY nie są chwilowo widoczne na stronie głownej a pokazały się za to Ogłoszenia. To że akurat w ogłoszeniach pokzał się post o papierosach - oznacza, że któryś z adminów nie zdążył go skasować - i jako link był widoczny na stronie głównej.

Aby twój post był widoczny na stronie gownej, będzie teraz przesunięty z pogaduch na forum główne, bo jak sami przyznacie Stare Ludzie - dotyczy spraw ważnych a nie luźnych dyskusji. Peace ::wales

A może by zrobić osobny post, gdzie możnaby wklejać linki do różnych akcji czy prośb o pomoc?

Jeżeli ktoś uzna że jakaś akacja jest warta rozpowszechnienia na stronie głównej proszę o kontakt:
W ten weekend na waszą prośbe wsparliśmy akcje Pajacyka banerami na dole forum oraz akcje pomocy dla Nadii i Alana:
http://www.polnews.co.uk/index.php/co-g ... szosc.html

Administrator
Admin

  • Posty: 120
  • Dołączył(a): N 19 lis, 2006 14:08

Pn 04 lip, 2011 15:53

Ja tam kłótliwy nie jezdem i wazeliną też nie jezdem ale przyznam że ::aplauz respect big respect ( szkoda że nie ma takiej ikonki ) . Pomysł dobry nawet bardzo bo EMIGRACJA MA SERCE CO POKAZAŁA NIE RAZ I JESZCZE NIE RAZ POKAŻE.

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Pn 04 lip, 2011 15:58

stare ludzie napisał(a):Ja tam kłótliwy nie jezdem i wazeliną też nie jezdem ale przyznam że ::aplauz respect big respect ( szkoda że nie ma takiej ikonki ) . Pomysł dobry nawet bardzo bo EMIGRACJA MA SERCE CO POKAZAŁA NIE RAZ I JESZCZE NIE RAZ POKAŻE.


To czekamy na Wasze propozycje w temacie: "Emigracja ma serce" - zresztą fajny tytuł wyszedł.

Pierwsze pomysły
- Zrobić nowy wątek na czerwono na forum głównym zatytułowany "Emigracja ma serce" i tam wklejać posty, linki itp. w tym temacie.
- Rozgryźć temat, czy jest w UK takie 1% od podatku na cele charytatywne jak w Polsce i w jaki spósb to wykorzystać

Administrator
Admin

  • Posty: 120
  • Dołączył(a): N 19 lis, 2006 14:08

Pn 04 lip, 2011 16:16

No to moje pierwsze pytanie które nurtuje mnie od dawna.

JAK TO ZROBIĆ BY ODPISYWAĆ KWOTY OD PODATKÓW PŁACONYCH W ANGLII A POTEM PRZEKAZYWAĆ JE NA SZLACHETNE CELE W POLSCE. TAKI EMIGRACYJNY OWSIAK , TYLE ŻE TROSZKĘ INNY BO ORKIESTRA KUPUJE SPRZĘT DO SZPITALI ALE NIE POMAGA INDYWIDUALNYM LUDZIOM. CZEMU NASZ 1% MA SIE MARNOWAĆ ?

MOŻE PORA TO ZMIENIĆ

ODPOWIADAM OD RAZU NA ZARZUTY CO ROBI MINISTERSTWO ZDROWIA

TO CO RZĄD CZYLI NIC ALE CZEMU MY MAMY POMAGAĆ? BO KAŻDY Z NAS JAK SIE WKURZYŁ NA TO CO SIE DZIEJE W NASZEJ STAREJ OJCZYŹNIE TO WZIĄŁ WALIZKE I POWIEDZIAŁ GOODBYE ALE NIEKTÓRZY TAK NIE MOGĄ . POMYŚLMY NAD TYM

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

Powrót do Forum ogólne

cron