data waznosci skonczona w id do lotu samolotu pomocy

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Śr 23 kwi, 2014 00:07

sandra 25 napisał(a):Jestem zla I wsciekla na nasze polskie ustawy....


A na siebie to nie jesteś wściekła?
Ja to byłbym wściekły sam na siebie, że przez własną głupotę naraziłem się na stres, nerwy i koszty.

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Śr 23 kwi, 2014 06:25

ZNAJOMA 3 TYGODNIE TEMU MIAŁA LECIEĆ DO POLSKI WIZAREM MIAŁA PASZPORT NIE WAŻNY JEDEN MIESIĄC JA ROBIĄC JEJ ODPRAWE POMIESZAŁAM DNI Z MIESIĄCAMI BYŁO 03.11.2014 WIĘC SPRÓBOWALIŚMY TAK 11.03.2014 BAGAŻ ODDAŁA ALE NIESTETY PRZY WEJŚCIU DO SAMOLOTU JĄ WRÓCILI I NIE WIEM CZY TO BRAK SZCZĘŚCIA CZY PRZYPADEK

Avatar użytkownika
BETI
Bywalec

  • Posty: 124
  • Dołączył(a): N 21 mar, 2010 18:55

Śr 23 kwi, 2014 16:06

Andypolo pewnie ze jestem tylko ze to dluzsza historia z tym nieszczesnym dowodem jutro jedziemy do Edynburga po ten zjazdowy paszport mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze I w poniedzialek bedziemy w polsce dziekuje wszystkim za rady I pomysly oraz za zainteresowanie mam nadzieje ze kiedys komus przyda sie ten post I nie zkomplikuje siebie planow urlopowych jak ja

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

Śr 07 maja, 2014 18:33

Mam nadzieję, że udało się załatwić potrzebny do wyjazdu dokument. Moja znajoma w zeszłym roku chciała również spróbować szczęścia i wylecieć na urlop na nieważnym dokumencie (chyba paszport?). Na lotnisku powoływała sie na prawo, o którym wspomnano powyżej, czyli, że obywatel Polski ma prawo wróćić do kraju posiadająć nieważny dokument.
Nie udało się i linie Wizzair nie zezwoliły na podróż...

cni_daria
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Pn 31 mar, 2014 20:36

Cz 08 maja, 2014 17:59

udalo sie doleciec ale musialam sie nad tym nalatac bylismy w edynburgu by wyrobic dziecku paszport tymczasowy tzw zjazdowy koszt 52 f cena paszportu plus oplata za usluge ekspresowa w polsce wyrobilismy malemu nowy paszport czekamy na odbior te nasze polskie prawo niby jest lecz jak widac nie obowiazuje :-)

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

Pt 09 maja, 2014 21:32

Świetnie, że wszystko dobrze się skończyło!
Jak to się mówi, just another lesson learned :)

Pozdrawiam!

cni_daria
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Pn 31 mar, 2014 20:36

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do POGADUCHY

cron