Do Inki i wszystkich mam z Washington i okolic

Śr 14 mar, 2007 18:19

czesć! Wkrótce wyjeżdżam do UK w okolice Washington. W sierpniu dołączy do mnie mój 11 letni syn. Prosze wszystkie mamy o kontakt i informacje dot. życia codziennego i szkoły w UK
dzięki i pozdrawiam!

elzbieta


Wt 20 mar, 2007 14:35

czesc.Nie martw sie o szkole dla dziecka ,najlepiej to wyslij go do szkoly katolickiej sa tutaj najlepsze , w razie problemow mozna zawsze przez szkole zamowic tlumacza ktory pomoze ci w zalatwieniu formalnosci oczywiscie jezeli nie znasz jezyka.Mam nadzieje ze bedziemy mialy okazje sie spotkac.pa

inka
Bywalec

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 20:13
  • Lokalizacja: Washington

Cz 26 kwi, 2007 20:48

w pazdzierniku 07 przyjezdza zona z corka - szuak przedszkola dla niej najlepiej z polskimi dziecmi. mieszkam w South shields bardzo prosze o info.
Pozdrawiam nie tylko rodzicow

Avatar użytkownika
Frugo
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): N 28 sty, 2007 12:47
  • Lokalizacja: South Shields / Silesia

Cz 26 kwi, 2007 21:33

Ty a moze przypadkiem polskiego przedszkola szukacie?A tak na powaznie to byl ten temat poruszany na forum tylko trzeba poszukac, ewentualnie mozesz zajrzec na www.{ regulamin forum pkt.9 } . :D

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

Cz 26 kwi, 2007 21:33

w jakim wieku jest corka??? ogolnie przedszkola sa platne- jezeli skonczy 3 latka ma 2,5 godziny dziennie opieki darmowej, nasza corka chodzi do przedszkola w north shields

Misiak_*
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Cz 28 wrz, 2006 10:33

So 28 kwi, 2007 17:03

Misiak_* napisał(a):w jakim wieku jest corka??? ogolnie przedszkola sa platne- jezeli skonczy 3 latka ma 2,5 godziny dziennie opieki darmowej, nasza corka chodzi do przedszkola w north shields


Cześć moja Zoska we wrzesniu konczy 3 lata, jakich wielkosci sa te oplaty szczerze mowiac to zona ma zamiar pracowac w pelnym wymiarze godz. wiec obawiam sie czy jedna z pensji nie pojdzie na oplaty.
Pozdrowienia dla rodzicow i nietylko.

Avatar użytkownika
Frugo
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): N 28 sty, 2007 12:47
  • Lokalizacja: South Shields / Silesia

So 15 wrz, 2007 09:26

Czesc FRUGO my tez mieszkamy na South Shields i mamy 2 letniego Wojtusia mozemy sie spotkac Wojtus uwielbia towazystwo super dogaduje sie z dziecmi i uwieldia dziewczynki odpisz czekamy

radek
Rozkręca się

  • Posty: 89
  • Dołączył(a): Pn 04 wrz, 2006 09:48
  • Lokalizacja: South Shields/Kolobrzeg

N 23 wrz, 2007 17:53

My przyjechalismy do Newcastle z dwójka dzieci w lutym tego roku.Szkole znalezlismy bardzo szybko,dzieki internetowi. Dla 8-latka wybralismy w naszej okolicy - Byker Primary School,a dla starszego syna(12 lat) wybralismy Benfield High School.Jestesmy bardzo zadowoleni,pomimo tego ze w tych szkolach nie ma polskich dzieci. Ale dzieki temu dzieci szybciej naucza sie angielskiego. Nie martw sie o swój jezyk, ja tez nie znalam za dobrze jezyka,ale w szkole mi pomogli nauczyciele,wszyscy byli bardzo pomocni i mili. Teraz starszy syn chodzi raz na tydzien na zajecia tenisa stolowego do Benfield,a mlodszy na pilke nozna takze do Benfied. Naprawde goraco polecam kompleks sportowy w Benfied, jest tam duzo dzieci w róznym wieku.

Avatar użytkownika
sweetbaby31
Bywalec

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Cz 16 sie, 2007 13:00
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do RODZICE

cron