do mona 69

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Wt 04 cze, 2013 21:40

jezeli przeszkadza ci moj post to wogle po co piszesz do mnie
a to dla przypomnienia ci co napisalas do mnie (co ty wypisujesz dziewczyno. nie stać mnie na nowe a ileż one kosztują że tak piszesz jak ostatnia biedaczka.z formułuj inaczej prośbę i nie rób wstydu.please pozdrawiam i szczęścia życzę) a tak na marginesie to jestem tu nie cale dwa miesiace i chyba nic sie nie stalo jak chce od kogos odkupic ja nie napisalam (ODDAJCIE MI ) POZDRAWIAM

dorota30s
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Wt 04 cze, 2013 14:18
  • Lokalizacja: WALKER

Wt 04 cze, 2013 23:13

Smutne.

Z jednej strony zabawki tutaj rzeczywiście nie są drogie (chyba że jakieś kosmosy) jak już się tu trochę pomieszka i życie się ułoży, ale z drugiej jak ktoś dopiero co przyjechał i ma dwójkę małych dzieci, to każdy grosz się liczy, a wydatków mnóstwo.

No ale cóż, niektórzy już może zapomnieli jak jedli najtańszą fasolkę z puszki, albo może nigdy nie musieli bo przyjechali już na gotowe...

Owly Owl
Bywalec

  • Posty: 210
  • Dołączył(a): N 20 maja, 2012 23:27
  • Lokalizacja: Northumberland

Śr 05 cze, 2013 16:22

Dokładnie tak jak mowisz Owly.
Nie przejmuj sie Dorota30, moze troche zle napisalas ze 'nie stac cie', bo niektorzy nigdy czegos takiego nie zrozumieja, bo przykladowo maja faceta jak to sie mowi 'ktory MUSI dac kase bo od tego wlasnie tylko albo glownie JEST' :D

Ja osobiscie uwazam, ze poprostu jak tutaj jestes krotko, to nie przywyklas jeszcze do tutejszych cen i wszystko przeliczasz na zlotowki, wiem bo kazdy tak robi na poczatku.

Jak nie odkupisz zabawek to proponuje skoczyc do jakiegos sklepu zwanego 'funciakiem', jestem pewien ze cos tam znajdziesz bez niczyjej zasmarkanej laski i to bardzo tanio.

Pozdrawiam i powodzenia :)

majki1304
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 10:09

Śr 05 cze, 2013 17:34

Polecam sklepy z uzywanymi rzeczami - za ulamek ceny mozna tam kupic nie tylko ubrania, ale takze zabawki, gry, puzle, ksiazki, itp.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Cz 06 cze, 2013 19:32

A czy to wstyd napisac ze na cos mnie nie stac. Wlasnie to jest nasza polska solidarnosc i nie pisze tutaj o wszystkich. Co za problem, po to jest forum zeby dzielic sie informacjami i prosic o pomoc jesli takowa jest potrzebna. Jak ktos chce to pomoze jak nie to moze niech sie lepiej nie odzywa jak ma pisac bzdury i przykrosc komus tym sprawiac. Ja pamietam poczatki w UK ilatwo nie bylo kazdy grosz sie liczyl.

Avatar użytkownika
Antypatriota
Weteran

  • Posty: 360
  • Dołączył(a): Pt 26 cze, 2009 00:45

Cz 20 cze, 2013 22:14

Sprobuj tez poszukac na carboot, ja osobiscie lubie tam jezdzic i ceny tez fajne :)

Avatar użytkownika
daisy
Rozkręca się

  • Posty: 31
  • Dołączył(a): Cz 01 mar, 2012 10:18

Cz 20 cze, 2013 23:07

dorota30s nie przejmuj sie ,prostawok znajdziesz wszedzie:/ Poszukaj na necie sklepu -Barnardo's(napewno jest kilka w Newcastle) tam jest duzo tanich rzeczy dla maluchow.Jeden jest na wickham w gateshead,wiem bo pracuje tuz obok:) Pozdrawiam i zycze powodzenia w Uk

behemoth8708
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): Pt 05 mar, 2010 19:32

Pt 21 cze, 2013 08:44

A co na to Mona69? Przeproś dziewczyno i znów wszyscy będą Cię lubić. :D

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Pt 21 cze, 2013 13:54

Pani Dorotko jesli sie pani nie obrazi to mam do oddania stolik do rysunkow ( takie mini biurko dla dziecka ) I mam tez hulajnoge do oddania . Jesli pani chce zdjecia moge podeslac na e-maila . Pozdrawiam I zycze powodzenia

Avatar użytkownika
Lola
Rozkręca się

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): Cz 25 paź, 2012 13:21
  • Lokalizacja: Darlington

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do POGADUCHY

cron