Dobry wózek - co, gdzie i jak.

Pn 24 mar, 2008 07:15

Ja jestem juz po wyborze i to juz po raz drugi :cool: Pierwszy wybor byl fatalny, wazne bylo jak wyglada, co sasiedzi powiedza i uparlismy sie, ze poprzemy polska produkcje....ZONK ::admin Po około 5 miesiącach z wozka 3w1 nazywał się Alu Spring Mikrus http://allegro.pl/item331037443_mikrus_alu_sprint_fotelik_dodatki_wys_0_zl.html (tutaj link) pozostało NIC!!! wszystko poszło na śmietnik i byłem blisko wytoczenia procesu producentowi bo tylko dzieki mojemu refleksowi nie stała się tragedia bo schodzac po schodach urwała się rączka od nosidełka :shock: maja szczescie, ze byłem wtedy w UK bo w Czestochowie byłbym w rekordowym czasie, zanim przyjechalem do Polski emocje na tyle mi opadly, ze juz nie chcialem sie platac w sprawy sadowe. Teraz kupiliśmy w Polsce ale niemiecki ABC Designe tu link http://www.abc-design.de/display.php?oi ... gns&d=702& I ten niedosc, ze funkcjonalny, lekki to jeszcze ladny. Rowniez 3w1 i wszystko wykonczone jak w mercedesie ::aplauz nic dodac nic ujac. Jesli chodzi o koszt moze nie najtanszy ale firmowka za ktora idzie jakosc, koszt okolo 2.2tys PLN ale warto Jest to wózek który moge spokojnie polecic jako juz doswiadczony tata :) :horse:

A poźniej i tak najlepszy jest dobrej jakosci wozek typu parasolka, mialem maclarena i moge polecic, koszt 100 funcikow a teraz jeszcze pewnie posluzy a jesli kupimy nowy to tylko dlatego zeby byl nowy bo sprawny jest w powiedzmy 95% (czas) Pozdrawiam i mam nadzieje, ze tez cos wnioslem w ta rozmowe!!

Pozdrawiami zycze trafnego wyboru ::wales

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Pn 24 mar, 2008 11:02

witay w klubie, mialem ten sam model z aluminowymi kolkami, podczas zjezdzania po schodach (nie po samych tylko po najezdzie dla wozkow) puscily nity w raczce z jednej strony, ja akurat mieszkalem wtedy w polsce wiec gosciowi sie nie upieklo, myslalem ze go zatluke przez telefon, wkoncu tak mnie wpienil ze wybralem sie do niego osobiscie....
Najlepsze bylo tlumaczenie goscia przez telefon - widocznie przeciazylem wozek ?!?!?

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do RODZICE

cron