Domeny - pytanie

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Wt 14 paź, 2008 20:21

Moze ktos z Was miał taki przypadek.

Jeszcze 3 miesiace temu logowalem sie na swoje konto w domeny.pl, gdzie od 2 lat mam domene. Dzis chcialem sie zalogowac, ale login nie pasuje, biore przypomnienie i to samo " bledne dane". Mysle sobie co jest qrwa?. Mysle sobie sprawdze domene, sprawdzam i domena jest zarejestrowana w NEtArt ( nazwa.pl) zostala zarejestrowana w styczniu 2008. Mowie no teraz to jest ciekawie. Pisze do domeny.pl, odpisali mi, ze nie maja mojej domeny w bazie, pomimo wyslalem im faktury i umowe, gdzie widnieje znak towarowy domeny.pl/ Jka to jest mozliwe, ze domena zostala sprzedana 2 razy? DOmeny od poczatku zakupy nigdy nie uzywalem! Za 2 miesiace konczy mi sie umowa i chcialem sprawdzic, ile zaplace za przedluzenie.

Vodun


Wt 14 paź, 2008 23:50

Normalne w Polsce ;-) wiele moich znajomych mialo takie sytuacje.

Czasami legalnie podkradaja domeny. Jezeli masz dowody zakupu to polecalbym rozmawianie z managerem/dyrektorem i nie pierdolic sie z idiotami na info linii. Dostaniesz od nich jakis ladny pakiet hostingowy gratis za ich blad :)

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Śr 15 paź, 2008 15:32

Qrwa co za matly. Dzownie do DOmeny.pl a ci mnie odsylaja do Nazwa.pl dziwnie tam to mnie odsylaja do DOmeny napisalem do Szefa Domeny i bede czekal. Jak po kase to sie umia mendy upominac.

[ Dodano: Czw 16 Paź, 2008 16:26 ]
Wyszło tak, że domena od roku nie jest moja. W fakturze mam potwierdzenie, że jest własnością moją do 5.11.2008 ( opłacona). Pani powiedziała, że przedłużyłem ( zapłaciłem) po terminie i deomenę przejął NetArt oraz ktoś ją tam kupił. Napisałem, więc dlaczeego za nią zapłaciłem skoro była już sprzedana, i dlaczego DOmeny.pl sprzedały mi domene nie ich własności. NIe wiem czy nie udać się do jakiegos prawnika.

Vodun


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do HOBBY UK

cron