EEA1

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Śr 25 sty, 2012 20:45

Witam
Miesiac temu wysłałam aplikacje EEA1 + dokumety.Dzisiaj dostałam zwrot wszystkich moich dokumentów łacznie z aplikacja która wypełniałam.Nie otrzymałam żadnego listu informującego czy aplikacja została przyjęta czy została odesłana i nie przyjęta z jakiegoś powodu.
Wiec tak naprawde nic nie wiem nie posiadam tez żadnego numeru ref który moge podac jeżeli zechcę zadzwonich do nich po informacje w tej sprawie.

Orientujecie sie o co może chodzić?

Dziekuje z góry za odpowiedzi

inka
Bywalec

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 20:13
  • Lokalizacja: Washington

Cz 26 sty, 2012 10:02

Pewnie dokumenty byly nie skompletowane,ale powinni dolaczyc list czego brakuje.

Marti
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Wt 23 sty, 2007 21:46

Cz 26 sty, 2012 16:16

Witam
Mam pytanie czy mozna by te dokumenty zawiezc osobiscie do jakiegos ich biura bo kiedys gdzies o tym czytalam,ze kilka osob tak zrobilo,tylko nie umiem znalezc tego watku.
Moze ktos moglby mi poradzic.

Avatar użytkownika
aziza
Bywalec

  • Posty: 174
  • Dołączył(a): Śr 24 maja, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Cramlington/Leszno

Pt 27 sty, 2012 09:15

EEA1 dostajesz po roku pobytu tutaj ,a jesli jesteś 5 lat to wypełniasz EEA3.Może po prostu już masz wypełnić od razu EEA3?Ciężko coś powiedzieć skoro nie zostawili żadnej informacji.Zawsze możesz spróbować zadzwonić i opisać sytuację bez numeru ref.,może akurat ktoś udzieli ci fachowej porady. :)

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Pn 30 sty, 2012 18:05

po co zawracac sobie glowe nikomu niepotrzebnym papierkiem, szkoda czasu to w niczym ci nie pomoze, nikt tego nie wymaga ,obywatelstwo dostaniesz bez wyrabiania tego swistka ,rezydentem jestes od pierwszego dnia legalnego pobytu a po 5 latach automatycznie dostajesz staly pobyt i nie potrzebujesz do tego zadnego dokumentu......po 6 mozesz ubiegac sie o obywatelstwo

daniel uk
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Cz 15 kwi, 2010 12:15

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Powrót do Forum ogólne

cron