Euro 2008

Cz 12 cze, 2008 21:55

Austryjacy szukali karnego.

Jeżeli ktoś oglądał transmisje w angielskiej TV - akcja przed karnym, austryjacki zawodnik w polu karnym popycha naszego chamsko, nawet się nie ustawia i nie patrzy gdzie będzie dośrodkowanie, tylko drugi raz go pcha i po chwili trzeci, z uśmiechem na ustach. Widać było, że próbują naszych zmusić do błędu ... przy następnym dośrodkowaniu już się udało

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Cz 12 cze, 2008 23:05

Komentarz z BBC :)

Well done Howard Webb, top referee. Many others wouldn't have given it,
but he did. Top man

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Pt 13 cze, 2008 07:01

Obrazek

::aplauz

Avatar użytkownika
ManieQ
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Wt 17 paź, 2006 19:50
  • Lokalizacja: Birtley DH3 1 / z Małopolski

Pt 13 cze, 2008 07:09

A to juz wiem dlaczego taki wynik hehe ::aplauz

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Pt 13 cze, 2008 08:45

ale że Lewy Lechu?
:mrgreen:

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Pt 13 cze, 2008 13:12

bbc:
Uefa has backed English referee Howard Webb's decision to award Austria an injury-time penalty in their 1-1 draw with Poland on Thursday at Euro 2008.

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Pt 13 cze, 2008 13:18

napisze krotko...

Webb to k...a! k...ę bić trzeba! kto bije k...ę idzie do nieba!

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Pt 13 cze, 2008 14:02

krotko,
J***c sedziego i cala rodzine jego. Klaps do lania, sprzedawczyk i kawal, juz nawet nie bede pisal czego. Caly mecz gwizdek mu sie zacinal jak faulowali Smolarka, a od nas ktokolwiek tylko podbiegl do Austriaka od razi gwizdal klaps jeden. Pewnie jeszcze spotka na swojej drodze Polaka. Poza tym Angielscy sdziowie najgorsi na kazdej imprezie, albo da 3 zolte kartki jednemu zawodnikowi w meczu ale w 92 min wyciaga karnego z kapelusza. A zeby mu zadna baba nigdy nie dala a corka za policjanta wyszla. Nienawidze sprzedawczykow i slepcow, nie ublizajac slepym oczywiscie!!!
Jak wroce z ME to napisze o wszystkim i pare fotek dorzuce, niestety, nie mam mozliwosci teraz tego zrobic.
CO do meczu to doping lepszy niz w Klagenfurcie ale bez rewelacji. Jesli widzieliscie badz bedziecie widziec flage CZELADZ to ja tam jestem.
Do uslyszenia i nie traccie wiary, Austriacy nie przegraja z Niemcami!!!

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Pt 13 cze, 2008 17:10

A czytaliscie, ze policja w Sheffield, skad pochodzi ma zapewnic jemu i jego rodzinie ochrone w zwiazku z pogrozkami...

ande
Weteran

  • Posty: 369
  • Dołączył(a): Wt 15 kwi, 2008 17:27

Pt 13 cze, 2008 19:48

Najpierw sie strzela bramki (tak ze 3-4), a potem leci z ryjem do FIFA. Nie za takie rzeczy byly juz karne.
Bronienie 1:0 wiedzac, ze Chorwaci wygrali z Giermancami bylo glupie.
Pierwsze 30min przyprawilo mnie o zawal. Bramka niemal przypadkowa.
Ogolnie: widowisko zalosne, zakonczone watpliwym karnym.
Wygladalo, jakby nasi zachowywali sily na powrot do domu...na piechote.

[ Dodano: Pią 13 Cze, 2008 22:06 ]
Pozwole sobie dodac: pomyslcie, co byloby gdyby Polakom udalo sie wysliznac z grupy i trafili by na Oranji... wstyd na cala Europe!

rebelradiator


So 14 cze, 2008 11:10

rebelradiator napisał(a):Najpierw sie strzela bramki (tak ze 3-4), a potem leci z ryjem do FIFA. Nie za takie rzeczy byly juz karne.
Bronienie 1:0 wiedzac, ze Chorwaci wygrali z Giermancami bylo glupie.


Teeee krytyk, znawca pilki czy nie wiem jak moge Cie nazwać ale jakbys ogladal mecz, przedwszystkim druga polowe to bys takich bzdur nie pisal...

JA sie pytam kurde NARODU czy ktos jeszcze uwaza ze w drugiej polowie bronilismy wyniku? ... buahahahahahah CHYBA NIIIII

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

So 14 cze, 2008 11:25

damian_oki napisał(a):
rebelradiator napisał(a):Najpierw sie strzela bramki (tak ze 3-4), a potem leci z ryjem do FIFA. Nie za takie rzeczy byly juz karne.
Bronienie 1:0 wiedzac, ze Chorwaci wygrali z Giermancami bylo glupie.


Teeee krytyk, znawca pilki czy nie wiem jak moge Cie nazwać ale jakbys ogladal mecz, przedwszystkim druga polowe to bys takich bzdur nie pisal...

JA sie pytam kurde NARODU czy ktos jeszcze uwaza ze w drugiej polowie bronilismy wyniku? ... buahahahahahah CHYBA NIIIII


Druga polowa byla rewelacyjna. Austriacy nie mogli sie pozbierac , latali po boisku jakby mieli nasrane w gaciach....
Jednakze co do Webba , poniekad to byl kontrowersyjny karny nie mozna miec do konca pretensji. Owszem jak wielu jestem wkur**** na to ale jakby nie patrzec Lewandowski mogl sie za kulki zlapac a nie za koszulke przeciwnika....

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

So 14 cze, 2008 18:55

Gra sie tak, jak pozwala przeciwnik. Austria grala tak pierwsze 30min, kiedy wiekszosc z nas zapewne srala po gaciach.
Pozniej bylo widac roznice w rankingu UEFA, ale to nie wystarczy! W pilce chodzi o strzelanie bramek, a nie stwarzanie groznych/niemalgroznych/paragroznych sytuacji i przewagi na boisku.
Vide - Holandia vs. Francja. To jest futbol. 30sek po bramce Henry`ego zabojczy atak i strzal Robbena.
Bylem sercem z tymi lazegami i dalej jestem. Szkoda tylko, ze tak krotko. btw - Boruca juz chca kupic za 12mln ;)

Nie jestem znawca futbolu. Ogladam go regularnie, ale w przeciwienstwie do wszystkich znawcow futbolu/skokow narciarskich/formuly 1/siatkowki i bog wie jeszcze czego (co aktualnie jest modne w PL) za takiego sie nie uwazam.

Bronienie 1:0...No coz. Mozliwe, ze sie nie znam, ale jesli na ostatnie bodaj 10-20 min sciaga sie napastnikow i wprowadza pomocnikow i to cofnietych, to jak to wyglada? Wiem, ze Murawski strzelil bramke z Serbia, ale on to raczej nie jest od strzelania :P
Ale ja sie nie znam...

rebelradiator


Pn 16 cze, 2008 21:03

żal jak zwykle to samo gralismy jak nigdy przegralismy jak zawsze...i znowu następne 3 miechy nad paplaniem co dobre a co złe...niech sie wkoncu te gwiazczeki pozgrywają

Avatar użytkownika
rydlo
Weteran

  • Posty: 395
  • Dołączył(a): Pt 23 mar, 2007 18:41
  • Lokalizacja: Newcastle / Reda

Śr 18 cze, 2008 22:56

Zdaniem pomocnika Wisły Kraków, Wojciecha Łobodzińskiego w czasie spotkania z Chorwacją fani biało-czerwonych dopingowali za głośno!
- Na stadionie było tak głośno, że ciężko było się komunikować. Nie mogłem dogadać się z Marcinem Wasilewskim i w pewnych sytuacjach nie wiedziałem, jak się ustawić - skomentował po meczu Łobodziński.

To wystarczy za komentarz do wystepow naszych spasionych orzelkow..

rebelradiator


Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do SPORT

cron