Fani dwóch kółek.....!

Pn 21 kwi, 2008 17:55

Hej!
Poszukuje bratnich dusz z dwoma kółkami na wspólne wypady itp.
Mam na imię Adam i obecnie śmigam FireStorm-em, jak do tej pory nie miałem okazji poznać moto-rodaka:)...może Wy mi pomożecie?
Pozdrawiam wszystkich!

Avatar użytkownika
Zabarydla
Weteran

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 16:05
  • Lokalizacja: Szczecin/Sunderland/Newcastle itd..

Pn 21 kwi, 2008 22:14

chetnie sie dolacze tylko musze zlozyc moja kawe do kupy co potrwa pewnikiem do polowy maja :(

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Wt 22 kwi, 2008 07:47

nie ma problemu Kolego poczekamy do maja.Mi się nigdzie nie spieszy:)
A cóż takiego sie stało Kawuni,jeżeli można wiedzieć?? mam nadzieje że nic poważnego?
Ja właśnie cisne zaraz do Nc wstawić swoją na serwis i myśle ze to potrwa ze dwa dni,a tu sie pogoda robi:/
Pozdrowionka!

Avatar użytkownika
Zabarydla
Weteran

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 16:05
  • Lokalizacja: Szczecin/Sunderland/Newcastle itd..

Wt 22 kwi, 2008 17:09

A drobnostka - ukradli i poturbowali, nic takiego za co mozna by golymi rekoma na miejscu skrecic kark..... :evil: ::admin

Obrazek Obrazek

Kawa juz byla przygotowana do sezonu tylko wystarczylo pomalowac blotnik i dupsko a tu niespodzianka....

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Wt 22 kwi, 2008 18:31

Sq****ny!! :evil:
co gdzie kiedy i skąd?? za****li. Aż mi cisnienie sie podniosło :shock: Poturbowali i to ostro kolego. Chyba ładnie w nią wpakowałeś sosu? że Ci sie chciało naprawiać..
Jedynie moge Ci chłopie wspułczuć :neutral: Za***ać sq****ów, to mało powiedziane....!!

Avatar użytkownika
Zabarydla
Weteran

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 16:05
  • Lokalizacja: Szczecin/Sunderland/Newcastle itd..

Wt 22 kwi, 2008 18:57

Sciagalem plastiki zeby oddac do malowanka, poszedlem do domu po fajki a tu fruuu i poszlaaaaa...
kolesie rozbroili stacyjke i obeszli elektryke w kilka sekund i polecieli na rozebranej tak jak widac, tylko na szczesie to byli do potegi n-tej bo pojechali nia na pole kilkaset metrow dalej gdzie litr pojemnosci i ponad dwiescie kilo wagi nie dalo sie okielznac na mokrej trawie i glinie. Zgubili tlumik wiec znalezienie ich bylo dziecinnie proste. Wypadam z samochodu a kolesie noga, jeden matol lezal pod przewrucona kawa i drze morde na cale osiedle bo nie mogl sie wydostac. Chyba jednak bog zlitowal sie nad nim ze wzgledu na jego mlodzienczy wiek bo mialem jeszcze z 100m jak udalo mu sie wyrwac. Nawet policjantce mowilem ze bylem w takiej furi ,ze jak bym go wtedy zlapal to skrecil bym mu kark na miejscu i trzymal sie wersji ze pewnie zdechl podczas wywrotki...

Starty: mnostwo gratisowej ziemi do kwiatkow plus sadzonki trawy, wydech zniknal, klamka sprzegla zlamana, stacyjka smietnik, lekkie ryski tu i uwdzie no i cisnienie grubo przekraczajace gorny prog wytrzymalosci ukladu krazenia....

Na dzien dzisiejszy szukam trojnika wydechowego 2w1 i dobrego taniego lakiernika.

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Wt 22 kwi, 2008 19:28

szok!
a odszkodowanie dostałeś z ubezpieczalni i czy mendy ich namierzyły?Pytam bo jestem wstrząśnięty tą sytuacją...ba jestem wręcz wqrwiony :evil:
A jeżeli chodzi o lakiernika to jest dobry garaż w sunderland-ie 'Cars Bike magic' ale czy tani to nie wiem. Mam nadzieje że uda Ci się wszystko dostać i zrobić ;) Ja znam miejsce jedno z częściami motocyklowymi tzn. taki szrocik i nie tylko.Jeżeli byś chciał pojechać zobaczyć to można się jakoś ustawić.Kolezka moj kupuje tez tam maszynki i naprawde mozna dostac po kosztach.

Avatar użytkownika
Zabarydla
Weteran

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 16:05
  • Lokalizacja: Szczecin/Sunderland/Newcastle itd..

Wt 22 kwi, 2008 23:41

Co do ubezpieczalni to nie rozwijam tematu bo nawet nie chce sie wqrw.....
powiem tyle - ubezpieczalnia okresla wysokosc szkody na podstawie "spare parts prices" czyli jesli miales wydech scorpiona za 170 funi to policza ci cene na rynku wtornym za zwykly orginalny wydech ze smietnika czyli jakies 30 funtow.... itd...

Co do szrotu to chetnie bym sie przejechal w przyszlym tygodniiu jakos do 16-tej jak ci pasuje...

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Śr 23 kwi, 2008 08:46

Przyszły tydzień jak najbardziej.Jestem wolny od poniedziałku do czwartku więc nie ma problemu.Napisz mi kiedy by tobie pasowało to sie jakoś zgadamy.A najlepiej dam Ci swój nr. 07756908723 jak będziesz chciał to jeszcze podjedziemy do tego Cars Bike magic i sptasz sie ewnetualnie o ceny malowania.

Avatar użytkownika
Zabarydla
Weteran

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 16:05
  • Lokalizacja: Szczecin/Sunderland/Newcastle itd..

Śr 23 kwi, 2008 21:36

spoko, dzieki z gory :master: odezwe sie w weekend

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

So 03 maja, 2008 11:58

Zabarydla napisał(a):szok!
a odszkodowanie dostałeś z ubezpieczalni i czy mendy ich namierzyły?Pytam bo jestem wstrząśnięty tą sytuacją...ba jestem wręcz wqrwiony :evil:
A jeżeli chodzi o lakiernika to jest dobry garaż w sunderland-ie 'Cars Bike magic' ale czy tani to nie wiem. Mam nadzieje że uda Ci się wszystko dostać i zrobić ;) Ja znam miejsce jedno z częściami motocyklowymi tzn. taki szrocik i nie tylko.Jeżeli byś chciał pojechać zobaczyć to można się jakoś ustawić.Kolezka moj kupuje tez tam maszynki i naprawde mozna dostac po kosztach.

hej witam mam prosbe a moze mozesz podac jakies namiarki na te szroty z motorami najlepiej adres z kodem zeby było łatwiej trafic tez mam zamaiar kupic dwa kółka wiec moze nas wiecej bedzie dzieki i pozdrawiam hej ( ładnej pogody podczas śmigania po drogach bez dachu nad głową )

jakac
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Wt 06 mar, 2007 17:01

Cz 08 maja, 2008 13:40

oczywiscie dam adres :)
ale jak bede mial neta w domu.Bo na dzisiejszy dzien korzystam z doskoku :neutral: kafejka itp
Zmienilem miejsce zamieszkania, tak los chcial ze nie moglem przeniesc swojego poprzedniego,bo virgin nie ma okablowania w tym rejonie :evil:

Avatar użytkownika
Zabarydla
Weteran

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 16:05
  • Lokalizacja: Szczecin/Sunderland/Newcastle itd..

Wt 13 maja, 2008 12:36

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Cz 15 maja, 2008 05:27

witam panowie, to jak bedzie z nasza "ustawka" hehe, moze ktos poda jakas date i godzine oraz miejsce a reszta postara sie dostosowac :mrgreen:

grzegorz636
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): N 03 gru, 2006 22:19

Pt 16 maja, 2008 18:43

No witam Grzegoza!
Ja jestem wolny od poniedzialku do czwartku :cool: ,bo w wekeendy pracuje.Wiec mi pasuje w te dni.Jestem do dyspozycji 24h :D Jedyny moj bol to to ze nie mam teraz netu.Wiec zostawiam namiary na tel. 07756908723.A polatac mozna byle gdzie,zawsze to w dwojke razniej :) Za tydz. bank holyday,wiec mozna udezyc na......np: Holly Island
Wszystko do ugadania ja moge jezdzic gdzie kolwiek.
Pozdrawiam! i czekam na jakis odzew ::wales

Avatar użytkownika
Zabarydla
Weteran

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 16:05
  • Lokalizacja: Szczecin/Sunderland/Newcastle itd..

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do MOTO UK

cron