gaz

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 28 lis, 2008 18:21

mam problem z ogrzewaniem w domu z gentoo.Mam piec zamontowany w ścianie w salonie który ogrzewa mi wodę i ogrzewa mieszkanie .moim dostawca jest Southern Electric ,licznik mam na kartę.Moj problem polega na tym ze place niesamowite pieniądze za gaz .np.za 3 godziny ogrzewania licznik "zjadł "mi ok 3 funty.Czy ktoś ma podobny problem????????

inka
Bywalec

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 20:13
  • Lokalizacja: Washington

Pt 28 lis, 2008 19:00

A jak go masz ustawionego i jak wielka powierzchnie ogrzewa? Przy ciaglym grzaniu ( trzymac piec na podtrzymaniu) powinien brac okolo 3-5 F za dzien.

Vodun


Pt 28 lis, 2008 21:31

ogrzewa ok 69m" i nie mam możliwości ustawiania czegokolwiek w nim .Jeżeli wiesz coś na temat ustawień w takim piecyku to bardzo proszę o jakieś informacje.
czy przez cytuje "podtrzymanie" masz na myśli grzanie przez cały dzień w temp np.18 stopni czy utrzymanie tylko płomyka który jest na dole w piecu i nie mogę go gasić ?

inka
Bywalec

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 20:13
  • Lokalizacja: Washington

So 29 lis, 2008 11:49

Ja tez miałam podobny problem.Mam dom z gentoo i licznik gazowy na karte.Zrzerał masakryczne pieniądze,wiec żeby jakoś normalnie zyć i nie pójść z torbami zadzwoniłam do Npower(Bo ja mam akurat ich) i zamieniłam karte na normalny licznik.Zrobiłam też direct debit na 40f mies.,na pewno wyjdę lepiej niż na karcie.Przy wyłączaniu ogrzewania w dzień i częściowo na noc żarło mi około 10 f na 3-4 dni.Normalna masakra,a poza tym jed. gasu na kartę jest droższa niż na licznik.Sprawdź sobie może u ciebie wystarczy zmienić tylko dostawcę.Ja właśnie będę zmieniać na EDF bo w mojej dzielnicy jest najtanszy(na rok taniej o 200f od NPower).Pozdrawiam :)

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

So 29 lis, 2008 13:07

Mozliwe rowniez ze masz popsuty licznik, zadzwon do nich i niech przyjada zobaczyc

Vodun


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do Forum ogólne

cron