Gdzie warto?

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Cz 16 wrz, 2010 02:29

Hej! W styczniu mam zamiar przeprowadzic sie do chlopaka do Newcastle i chcialabym sie dowiedziec gdzie waro skladac CV i aplikacje, a jakich miejsc pracy unikac? W ktorych agencjach sie rejestrowac, a ktore sa do d.... ;)

niuniaa
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Wt 14 wrz, 2010 14:16

Cz 16 wrz, 2010 06:43

niuniaa napisał(a):Hej! W styczniu mam zamiar przeprowadzic sie do chlopaka do Newcastle i chcialabym sie dowiedziec gdzie waro skladac CV i aplikacje, a jakich miejsc pracy unikac? W ktorych agencjach sie rejestrowac, a ktore sa do d.... ;)


Na pewno nie warto składać aplikacji tam gdzie oferują ciężką prace. Żarcik oczywiście :)

Nie masz za dużego wyboru, bo lepsze posady zajmują tubylcy, lub dłużej tu przebywający. W każdej agencji znajdziesz odrobinę dobra i odrobinę zła. Na kogo trafi na tego benc.
Trzeba składać CV gdzie się tylko da i cierpliwie czekać. Takie CVs układane są w stosy i kiedy urzędnik agencji dokopie się do Twojego CV raczy zadzwonić z ofertą. Czasami trwa to miesiące.
Szybszą drogą zaczęcia jakiejkolwiek pracy są chyba ogłoszenia. Jak się takie widzi w necie to trzeba szybko reagować i może dopisać szczęście. Powodzenia

Ciekawi mnie dlaczego Twój chłopak taki niezorientowany. Może czas go zmienić? ;)

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Cz 16 wrz, 2010 19:02

Bardzo smieszne. Niezorientowany bo sam tam jest od 3 tygodni, a prace dostal fartem :P

niuniaa
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Wt 14 wrz, 2010 14:16

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Powrót do Forum ogólne

cron