Giertych ministrem edukacji hyh

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pn 08 maja, 2006 13:18

Wiem ze nie na temat...ale posmiac sie nie zaszkodzi

w zwiazku nominacja Sw Romana Giertycha na ministra edukacji od 1 wrzesnia do szkol wejda nasteoujace przedmioty:

a) religia z elementami fizyki
b) religia z elementami biologii
c) dewocjonalia- zajecia praktyczno-techniczne

Skala ocen z zachowania
przewielebny
wielebny
ledwie wielebny
niewielebny
666

In nomini patri, Et fili, Romano santi hyh ;-D

Krzysiek Kloc
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Cz 04 maja, 2006 20:53
  • Lokalizacja: Sunderland

Pt 12 maja, 2006 08:56

I tak trzymaj!
Wesoly kraj,a najsmieszniesze w tym jest to,ze sami sie ze swojego kraju smiejemy,w przeciwienstwie do naszych ojcow i dziadkow,ktorzy byli patriotami.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Pt 12 maja, 2006 17:46

Elf napisał(a):I tak trzymaj!
Wesoly kraj,a najsmieszniesze w tym jest to,ze sami sie ze swojego kraju smiejemy,w przeciwienstwie do naszych ojcow i dziadkow,ktorzy byli patriotami.


A wiec sugerujesz ze skoro sie smiejemy z naszych politykow i ich przywar...to znaczy ze nie ma wnas patriotyzmu?

patriotyzm? mi sie raczej nasuwa termin nacjonalizm, jesli juz komentujemy ta konkretna sprawe, zwlaszcza w kontekscie giertycha.... i z jego nacjonalizmu sie smieje...nie z kraju ;-D

Pozdro stary!

Krzysiek Kloc
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Cz 04 maja, 2006 20:53
  • Lokalizacja: Sunderland

So 13 maja, 2006 11:21

:oops: to sie nie ma co smiac. to jest dramat na skale czarnobyla. nie wiadomo jakie to skutki moze przyniesc, ale niczego dobrego nie nalezy sie spodziewac.

rysiek
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): N 09 kwi, 2006 10:59
  • Lokalizacja: Gliwice/Aberdeen

So 13 maja, 2006 11:25

:D w internecie jest lista o odwolanie 'tej wielkiej pomylki'. czy ktos wie jak ja znalezc. trzeba sie pod tym podpisac i poprzec ze wszech miar sluszna inicjatywe.

rysiek
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): N 09 kwi, 2006 10:59
  • Lokalizacja: Gliwice/Aberdeen

Pn 15 maja, 2006 08:20

Jesli idzie o patriotyzm,to nie chodzilo mi wcale o kraj,ale o to,ze nasi pra...nie smieli sie smiac nawet;z klasy rzadzacej.
Nie ma zreszta o co sie sprzeczac,gdyz"slaby to ptak,ktory swoje gniazdo kala"to bylo przyslowie,a zycie...
mowi nam,ze tak,jak to zuwazyl rycho,dzieje sie coraz bardziej niebezpiecznie w tej naszej badz co badz ojczyznie i fajnie by bylo moc miec jakikolwiek wplyw na pewne sprawy.
Giertych,Leper i im podobni sa bardzo niebezpieczni dla Polski i super by bylo,aby mogli wypoczywac sobie gdzies na uboczu,bez wiekszego wplywu na polityke i rzadzenie.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Pn 15 maja, 2006 17:10

aj tam..zamiast sie martwic podejdzcie do tego z innej strony..jeszcze niech lepper zostanie prezydentem i wtedy funt bedzie po 20zl :)

Avatar użytkownika
Radek_uk
Rozkręca się

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Pn 20 lut, 2006 12:10

Pn 15 maja, 2006 22:18

W sumie moze i masz racje,ale bedziesz wiecej winny fiskusowi(jesli ciagle jestes zameldowany tamze)...ha,ha,ha :lol:
Kolejny kanal,czyz nie prawda..?

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

Pn 15 maja, 2006 22:30

heh ale zebym mial zamiar placic to wogole bym nieprzyjezdzal bo bym wiecej musial oddac niz zarobilem :) aj tam niema co o tym myslec:P

Avatar użytkownika
Radek_uk
Rozkręca się

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Pn 20 lut, 2006 12:10

Pt 19 maja, 2006 21:30

Pewnie,ze tak Radku i tak trzymaj :D
Jestesmy troche dziwni,bo jestesmy w sytuacji,kiedy to od nas wymagaja kasy.
Ciekawe co powiedza ci,ktorzy odzyskuja i to spore sumy od panstwa Polskiego na podstawie tej samej ustawy,ktorej nikt pracujacy w GB nie lubi,gdy pracujac w np.Norwegi i placac tam 39% podatku;w Polsce odzyskuje nadplacone sumy i one takze sa niemale.
Jak to sie mowi:kazdy kij ma dwa konce.
Ja nie mam takiego problemu i mam spokojny sen,ale gdybym pracowal w kraju,gdzie sa wyzsze podatki niz w Polsce,pewnie bym wrocil i zameldowal sie ponownie :wink:
Glowa do gory wkrotce bedzie jutro...

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

So 20 maja, 2006 12:51

tez mam spokojny sen :) bo mam tak gleboko te podatki ze kaczyniak ich raczej niewyciagnie zemnie :mrgreen:

Avatar użytkownika
Radek_uk
Rozkręca się

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): Pn 20 lut, 2006 12:10

So 20 maja, 2006 17:36

tak bym postapil,gdyby mnie to dotyczylo.
Gorzej,jak Cie Fiskus dopadnie,a potrafi byc zla i uparta instytucja.
Postaraj sie poznac dobrze ordynacje podatkowa,bo tam podobno jest odpowiedz oraz mozliwosci do lawirowania,a nawet migniecia sie,ale to tak zupelnie,jakbym nic nie pisal...A ja wogole cos takiego napisalem...? :D

bary


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Powrót do Forum ogólne

cron