Gry na kinecta

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Wt 09 cze, 2015 23:56

Witam wszystkich forumowiczów! :)

Temat dość nietypowy, bo dotyczy gry na kinecta ;) Czy ktoś z Was orientuje się gdzie kupić takie gry? Mój chrześniak niedługo ma urodziny i zażyczył sobie taki prezent a ja, jako wzorowy ojciec chrzestny, chciałbym mu sprawić trochę radości i coś takiego kupić. Znacie może jakieś internetowe sklepy godne polecenia, gdzie znajdę jakiegoś tenisa lub coś w tym stylu? Wiadomo, że takie gry trochę kosztują, więc chciałbym zaoszczędzić trochę grosza i zamówić coś w necie... Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki!

raczek
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Pn 25 maja, 2015 17:43

Śr 10 cze, 2015 06:01

Idź do komisów, tam zawsze mają tanie gry na kinekta. Jest jeszcze taki sklep CEX, ale jest trochę droższy. Ja zazwyczaj kupuję w komisach (Cash Generator, Cash Convertor itp.)

Avatar użytkownika
proffoto
Weteran

  • Posty: 1025
  • Dołączył(a): So 06 lut, 2010 09:39
  • Lokalizacja: Grudziądz/Middlesbrough

Cz 11 cze, 2015 20:34

Chodzi ci o tego pierwszego kinecta na xboxa 360 czy o Kinect 2.0 do XboxOne. No i jeszcze pytanie czy w grę wchodzą używane gry czy może interesują Cię wyłącznie nowe egzemplarze. Rzeczywiście w komisach jest sporo gier używanych na xboxa360, czyli na tą poprzednią generację konsol. Można też popatrzeć na aukcjach w internecie czy portalach ogłoszeniowych.

SaundraXyz666
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 06:30

So 13 cze, 2015 14:01

Chodzi mi o Kinect 2.0 do XboxOne ;) Nie chcę kupować gier używanych, bo nigdy nie wiadomo w jakim są stanie, a poza tym na prezent nie wypada ;) Chciałbym sprawić dziecku trochę radości, ale gry używane absolutnie nie wchodzą w grę. Nie macie jakiegoś sklepu internetowego, który ma w swoim asortymencie same nowe egzemplarze w przystępnych cenach? :)

wlosiu
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Cz 28 maja, 2015 19:51

Pn 15 cze, 2015 21:52

Konkretnie poszukuję gry na xboxa one - podobno jakieś super urządzenie. Czy takie gry tylko na takiej konsoli się odtwarza cyz na innej też?

skoro ma to być prezent to oczywiście musi być nowa gra. Widze ceny na allegro i chyba na takie rozwiązanie się zdecyduję - dzięki temu będę mieć też gwarancję, że gra działa i jak coś to oddam.

No bo nie ma gdzie indziej szukac

raczek
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Pn 25 maja, 2015 17:43

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do POGADUCHY

cron