Halloween

Pn 13 paź, 2008 11:22

no i cisza :((( ciekawe czy cos z tego bedzie

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Pn 13 paź, 2008 17:58

madziusiek21 napisał(a):no i cisza :((( ciekawe czy cos z tego bedzie
Powinno wypalić Madziu.Narazie musimy czekać na odpowiedz co będzie z lokalem(pawna fundacja sie tym zajmuje)Jutro bedzie wiadomo i wtedy będziemy mogły podjąć kolejne kroki.

Avatar użytkownika
anka25d
Początkujący na forum

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Pn 10 mar, 2008 12:21
  • Lokalizacja: Newcastle-Wallsend

Wt 14 paź, 2008 12:56

Z miłą chęcią dołączę do organizacji i zabawy wraz z moimi dziecmi:6 i 7 lat. :cheer:

agulka
Rozkręca się

  • Posty: 36
  • Dołączył(a): Śr 28 maja, 2008 20:57
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Wt 14 paź, 2008 21:37

Halloween w The Globe

Wszystkich rodzicow oraz dzieci w dowolnym wieku od 0 do 17 roku zycia serdecznie zapraszamy na polska impreze Halloween'owa.

Impreza odbedzie sie 1 listopada (sobota) w godzinach od 12.00 do 15.00 w polskim pubie The Globe pod adresem:

Polski pub The Globe
Railaway Street
Newcastle upon Tyne
NE4 7AD


mapka dojazdu: http://maps.google.co.uk/maps?f=q&hl=pl&geocode=&q=ne4+7ad&ie=UTF8&z=16&iwloc=addr&om=1


Z powodow organizacyjnych oraz dla bezpieczenstwa udzial w imprezie odbedzie sie za symbolicznego FUNTA, ktora to skladka zostanie wykorzystana na slodycze oraz napoje dla dzieci.

Najladniejsze stroje Halloween'owe zostana nagrodzone nagrodami pocieszenia, beda takze malowane buzie i inne atrakcje.

Mamy nadzieje, ze dzieci beda sie dobrze bawily, a Halloween bedzie dobrym powodem na spotkanie polonijne dla rodzicow.

Aby zaoszczedzic rodzicom latania i placenia za wstep w sklepie lub w pubie proponujemy dokonac przelewu 1 funta droga internetowa na konto organizacji wraz z podaniem imienia i nazwiska dziecka, ktore wezmie udzial w imprezie. Wplaty mozna dokonac do 26 pazdziernika (niedziela).

Dane konta:

sort code 30-90-50
account 02101941


Ci rodzice, ktorzy wola dokonac wplaty inna droga oraz po wiecej informacji na temat imprezy oraz rezerwacji miejsc prosimy o kontakt.
info@pegaz.org.uk

Zapraszamy rowniez wszystkie mamy do pomocy w organizacji naszej zabawy.

Serdecznie zapraszamy

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Śr 15 paź, 2008 10:43

Szanowni Użytkownicy tego forum,

Cieszę się bardzo że będzie możliwość imprezy dla dzieci w the Globe. Kasia proponuję składkę w wyskości 1 funta (przelewem) na poczet kosztów. Składka ma wpłynąć na konto organizacji Pegaz, której nazwy wcześniej nie wymieniono. Okazało się że Kasia zaczęła wątek jako prywatna osoba (która zachęca inne prywatne osoby do zrobienia czegoś razem - społecznie), który nagle zmienił się w wątek Kasi jako szefowej organizacji Pegaz (konta bankowe i e-mial organizacji), która to organizacja chcę pośredniczyć w funduszach na rozwój imprezy.

Jako administrator tego forum oraz właściciel strony www.polnews.co.uk, chciałbym oświadczyć że portal www.polnews.co.uk w żaden sposób nie będzie współpracował z organizacją Pegaz, której członkowie zarządu tejże organizacji (znani także jako moderatorzy czy administratorzy portalu Polska Chata), na różny sposób starali się i starają utrudniać rozwój tego forum i tej strony - czy to poprzez nieuczciwą reklamę swojej komercyjnej strony, czy to jak zauważył jeden z naszych użytkowników klika dni temu - poprzez publiczną dyskredytację naszych poczynań - dając temu upust na swojej stronie (blog).

Portal Polnews.co.uk jest portalem komercyjnym utrzymującym się w 100% z reklam. Nie mamy żadnych pieniędzy z grantów rządowych jak np. organizacje polonijne Pegaz czy NEPCO. TYLKO I WYŁACZNIE dzięki wsparciu finasowemu naszych klientów portal rozwija się i stara się być coraz lepszy, a wszystkie próby storpedowania tej możliwości działają na niekorzyść zwykłych użytkowników forum – czyli WAS.

Niestety – co jakiś czas (na co zwracali reklamodawcy portalu Polnews) próbowano ukrycie reklamować konkurencyjny portal (i ich klientów) pod różnymi sposobami (co jest sprzeczne z regulaminem tego forum - pkt.7 - który to każdy użytkownik zgadza się przestrzegać). Gdy po raz kolejny zareklamowano portal Polska Chata, usunąłem to ogłoszenie pisnąć do moderatora Polskiej Chaty (który to ogłoszenie umieścił na naszej stronie) że jest to u nas zabronione i że jest to wbrew klientom, którzy opłacają ogłoszenia płatne na stronie Polnews – czyli tak naprawdę utrzymującymi go. Otrzymałem odpowiedź że to niby pomoc dla Polaków szukających pracy. Odpowiedziałem że my też mamy dział praca – i że skoro ma to być pomoc dla osoby szukającej pracy, to trzeba było wysłać prywatną wiadomość do tej konkretnej osoby poszukującej pracy -np. z ofertami Polskiej Chaty a nie spamować na forum ogołnodostępnych wbrew regulaminowi forum. Kilka tygodni później okazało się że ta niby pomoc Polakom nie była tak całkiem bezinteresowna, ponieważ Polska Chata wprowadziła płatne ogłoszenia o pracę (i wszystkie inne). Czyli polecano na naszym forum (wbrew regulaminowi forum) oferty (płatne i komercyjne) swojej (konkurencyjnej) strony.

Jak się później okazało pobieranie pieniędzy za drobne ogłoszenia od zwykłych użytkowników obróciły się przeciwko Polskiej Chacie, i spora część użytkowników odeszła od PC dając znać co tym myśli w prywatnych mailach do mnie czy publicznie na tym forum.

Kila dni temu jeden z naszych użytkowników przekazał, że ja i nasze forum zaczęło być dyskredytowane (nie bezpośrednio, ale każdy zainteresowany wiedział o co chodzi) na Polskiej Chacie przez moderatora na jego publicznym blogu -że rzekomo cenzura, że kasujemy niektóre posty że to i tamto i że w ogóle nie powinienem mieć prawa prowadzenia strony (sic!). Dziwne że zawsze problemy na stronie Polnews mają moderatorzy i administratorzy innych, konkurencyjnych portali, podczas gdy cała reszta użytkowników (ponad 1000) działa zgodnie z regulaminem forum. Kasowane są tylko posty albo obraźliwe, albo działające na szkodę portalu (czyli np. nieuczciwa czy ukryta reklama).

Nie życzę sobie też, aby ja, moja rodzina i moja ciężka praca przy tej stronie byli dyskredytowani (czy to publicznie czy to poprzez prywatne emaile), tylko dlatego że nie wsparliśmy czyjeś prywatnej inicjatywy oraz nie pozwalamy na reklamowanie konkurencyjnej strony. Dlatego uznałem współpracę z grupą moderatorką komercyjnego portalu Polskiej Chaty, która przekształciła się w organizacje polonijną Pegaz za niemożliwą.

Ponieważ nie chciałbym jednak, aby inicjatywa zorganizowania Helloween dla dzieci w The Globe była zagrożona (ponieważ wymagany jest jeden funt na konto organizacji), a jednocześnie mając świadomość że w żaden sposób nie pozwolę na promowanie organizacji i osób mi i temu portalowi nieprzychylnych – portal Polnews.co.uk zobowiązuję pokryć się te 1 funt kosztów za pierwsze 30 dzieci, za kolejne postaramy znaleźć się pieniądze od prywatnych sponsorów. Proszę szefostwo Polskiego pubu The Golbe o listę rzeczy, które trzeba kupić i to kupimy i dostarczymy do pubu The Globe, lub przekażemy pieniądze od sponsorów dla The Globe.

Zapraszam też prywatnych sponsorów odwiedzających tę forum o wsparcie tej imprezy w The Globe! Dzięki wam rodzice dzieci będą mogli wydać pieniądze na inne sprawy i nie będą musieli wykonywać przelewów na konto organizacji. Sponsorzy są również mile widziani ponieważ swego czasu polskiej organizacji NEPCO dostało się od obecnego szefa organizacji Pegaz, za to że zapraszali na swoje NEPCOWe spotkanie, na które nie było sponsorów. Cóż, jak widać jak inna organizacja robi spotkanie bez sponsorów to źle, a jak swoja to dobrze. Wątek do poczytania kliknij tutaj...

Przepraszam Wszystkich rodziców za uciążliwości, ale nie miałem pojęcia że watęk ze społecznego zrobi się ukrytym wątkiem organizacji, której stosunek do mnie i do tego forum opisałem powyżej. Mam prawo do godności mojej i najbliższej rodziny, i mam prawo do poszanowania mojej ciężkiej pracy przy tym portalu. Organizacja Pegaz ma do wykorzystania dwie inne strony www , więc chyba nie musi reklamować swoje działalonośći na stronie, której tak nie lubi, tak bardzo krytykuje i z którą nie chcę współpracować.

Myśle że my wszyscy (zainteresowane osoby w tym wątku) jako grupa społeczna potrafimy zrobić coś sami, bez pośrednictwa kont bankowych róznych organizacji.


Z wyrazami szacunku

Ryszard
administrator forum
www.polnews.co.uk

Administrator
Admin

  • Posty: 120
  • Dołączył(a): N 19 lis, 2006 14:08

Śr 15 paź, 2008 16:10

to super dzieciaki beda mialy gdzie poszalec

tofii
Rozkręca się

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): Śr 09 kwi, 2008 13:47
  • Lokalizacja: gateshead

Śr 15 paź, 2008 16:59

Ale zamieszanie sie narobilo :roll: Ale dobrze ,ze dzieciaczki beda miec wkoncu ta imprezke :cheer:

aneta80
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Pn 06 paź, 2008 12:59

Śr 15 paź, 2008 18:11

No wreszcie ktos przejrzal na oczy ;)
A gdyby Rychu nie wrzucil linka do PC nawet bym sobie o nich nie przypomnial :D
,,,i dalej czekam na to, az Pegaz stanie sie ta Wielka Polonijna Organizacja Wszystkich Polakow w North East :mrgreen: I pewnie bede czekal, az wyjada wszyscy, procz 3 z zarzadu Pegaza :D Wtedy wszyscy Polacy beda zadowoleni.

rebelradiator


Śr 15 paź, 2008 18:37

A ja chcialam zapytac sie, czy jakas mama z Darlington wybiera sie na ta impreze ze swoim dzieckiem??

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Śr 15 paź, 2008 20:41

niezly numer wyszedl ja tez nic niewiedzialam o tym pegazie

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Śr 15 paź, 2008 20:48

Ja też bede swietowac z dziecmi niestety w domciu.,bo nie mam jak dojechac .Ale poza tym moj synek 01 listopada konczy roczek
Bardzo dobrze napisane panie administratorze,tak trzymac ::aplauz ::aplauz

[ Dodano: Sro 15 Paź, 2008 21:49 ]
Może nie w temacie,ale bardzo podoba mi się nasze forum i nie zamierzam zamieniać go na żadne inne ::pijacy ::pijacy ::pijacy

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Śr 15 paź, 2008 21:29

To i ja moze wrzuce swoje 3 grosze - przepraszam za zasmiecanie watku ale cos mi sie wyjasnia. Ok. rok temu zaczely sie ataki na przewodniczącą organizacji polonijnej nepco na forum organizacji. Osoba atakujaca powiedziala wtedy (Nie Sty 13, 2008 2:51 am):
Czy wiecie ze juz dziala grupa iniciatywna zakladajaca kolejna organizacje Polonijna?

Czyzby chodzilo o Pegaz czy tylko zbieg okoliczności? Znalazlam to tutaj.

xywa


Śr 15 paź, 2008 21:34

xywa napisał(a):To i ja moze wrzuce swoje 3 grosze - przepraszam za zasmiecanie watku ale cos mi sie wyjasnia. Ok. rok temu zaczely sie ataki na przewodniczącą organizacji polonijnej nepco na forum organizacji. Osoba atakujaca powiedziala wtedy (Nie Sty 13, 2008 2:51 am):
Czy wiecie ze juz dziala grupa iniciatywna zakladajaca kolejna organizacje Polonijna?

Czyzby chodzilo o Pegaz? Znalazlam to tutaj.

Reklama za wszelka cene :D

rebelradiator


Śr 15 paź, 2008 21:40

rebelradiator napisał(a):
xywa napisał(a):To i ja moze wrzuce swoje 3 grosze - przepraszam za zasmiecanie watku ale cos mi sie wyjasnia. Ok. rok temu zaczely sie ataki na przewodniczącą organizacji polonijnej nepco na forum organizacji. Osoba atakujaca powiedziala wtedy (Nie Sty 13, 2008 2:51 am):
Czy wiecie ze juz dziala grupa iniciatywna zakladajaca kolejna organizacje Polonijna?

Czyzby chodzilo o Pegaz? Znalazlam to tutaj.

Reklama za wszelka cene :D

Poczytałam i kurde ,ale bylo......troche szczerze mowiac niesmaczne

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Śr 15 paź, 2008 21:45

Poczytałam i kurde ,ale bylo......troche szczerze mowiac niesmaczne

Wiesz... dokladnie to samo slowo przyszlo mi na mysl ja to przeczytalam - bardzo niesmaczne...

Ale nie zasmiecajmy tego watku ponurymi sprawami, to jest temat zabawy dla dzieci - one sa najwazniejsze. :cheer: :cheer: :cheer:
Choc osobiscie przyznam sie, ze podobnie jak Molka nie przepadam za anglosaskimi zwyczajami... ale skoro przyszlo na tu zyc i mieszkac :cheer:

xywa


Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do RODZICE

cron