Halloween

Śr 15 paź, 2008 21:49

Zwyczaj nie jest taki zły moja córka w zeszłym roku miała hallowen w szkole,a pozniej z grupa zaprzyjaznionych mam chodzilysmy po domach i dostawala slodycze.Bylo nawet milo i sympatycznie,choc mialam rozne obawy.

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Cz 16 paź, 2008 12:13

bardzo sie ciesze ze to w koncu sie wyjasnilo i ze dzieciaczki beda mogly sobie poszalec.pozdrawiam...

Avatar użytkownika
anka25d
Początkujący na forum

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Pn 10 mar, 2008 12:21
  • Lokalizacja: Newcastle-Wallsend

Pt 17 paź, 2008 15:15

tak wszystko ładnie pięknie ale co moje dzieci i ich zabawa ma do rozgrywek miedzy polska Chata a tym portalem , uważam ze składka 1 funt nie jest niebotyczna kwota a zawsze lepiej zrobić to w taki sposób niż się głowic co kto i ile ma przynieść ?

Chce aby moje dzieciaki się pobawiły wiec niech mi w końcu ktoś odpowie czy mam wpłacać ta kasę czy nie???????

Na marginesie skoro ktoś organizuje taka imprę dlaczego ma być ona ograniczona tylko dla czytelników Polskiej Chaty ?>/ Wiec uważam ze Kasia wystąpiła z inicjatywa w słusznej wierze .

Kurde tylko nasza nacja zawsze ma TYYYle problemów - WSTYD!!!!!!!!!!

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pt 17 paź, 2008 16:00

Kasiu masz racje ale cuz poradzimy .Szkoda ,ze ludzie nie moga sie miedzy soba dogada, zorganizowac cos wspolnie . :-(
A bilety kupowac ,jak najbardziej to przeciez imprezka dla naszych pociech.Im nas bedzie wiecej tym bedzie weselej :cheer:

aneta80
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Pn 06 paź, 2008 12:59

N 19 paź, 2008 20:26

w 100% przyznaję rację Rychowi,..to tak jak wejść komuś do domu z brudnymi buciorami

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Pn 20 paź, 2008 07:01

kasiuniaa napisał(a):tak wszystko ładnie pięknie ale co moje dzieci i ich zabawa ma do rozgrywek miedzy polska Chata a tym portalem , uważam ze składka 1 funt nie jest niebotyczna kwota a zawsze lepiej zrobić to w taki sposób niż się głowic co kto i ile ma przynieść ?

A powiedz mi Kasiuniu co ja i moja rodzina jesteśmy jestem winni, że nas się obraża tylko dlatego że Ty i inne mamy tak chętnie zaglądacie na tę forum, dzięki czemu jest ruch na stronie, i dzięki czemu strona jest tak popularna? Dlaczego, jak ktoś inny próbuje to popsuć (podstawy funkcjonowania tej strony), ja jako ojciec muszę się denerwować, i zamiast bawić się beztrosko z synkiem, muszę chodzić podminowany przejmując się tym wszystkim, być myślami gdzieś indziej a nie przy moim bobasku? Dlaczego to ma rzutować na moje życie prywatne, tylko dlatego że pewne osoby mają ambicję wykazać się jako organizacja, jednocześnie prowadząc działalność komercyjną nieprzychylną nam (co na pewno kłoci się z ich funkcją społeczną)? Dlaczego mam tolerować to, że jestem postawiony przed tak ciężkimi wyborami – zabawa dla dzieci (organizowaną przez organizację Pegaz, której zarząd jawnie mnie obraża na różnych stronach publicznych tylko dlatego że nie pozwalam reklamować prowadzonej przez nich jednocześnie komercyjnej strony) a szacunkiem do mojej najbliższej rodziny, mojej żony, którą bardzo kocham?



kasiuniaa napisał(a):Chce aby moje dzieciaki się pobawiły wiec niech mi w końcu ktoś odpowie czy mam wpłacać ta kasę czy nie???????

Rozmawiałem z The Globe i pub nie chcę przyjąć tych pieniędzy, które zaoferowałem się zapłacić za dzieci - jako że The Globe nie współorganizuje imprezy tylko użycza sali. Wobec tego przeznaczam tę pieniądze (30 funtów plus dodatkowe od sponsorów) na kolejną zabawę dla dzieci jaka zapewne odbędzie się w najbliższej przyszłości. Jeżeli ta aktualna impreza byłaby organizowana społecznie, z chęcią bym pomógł. Z chęcią pomogę (tak jak pomagałem przez ostanie dwa lata) wszystkim organizacją czy stowarzyszeniom, którą umieją poszanować drugą stronę, moją rodzinę i moją pracę – z zarządem organizacji Pegaz okazało się to niemożliwe. Pewne nieprzekraczalne granice zostały przekroczone...

Drodzy rodzice. Wszystkie informacje których potrzebujecie są w tym wątku - co, gdzie i jak – na pewno to znajdziecie. Ja już powiedziałem co miałem powiedzieć i chyba wszystko jest dla Was zrozumiałe. Nie chcę po raz kolejny tłumaczyć mojej decyzji jako gospodarz tego forum. Moja rodzina jest dla mnie najważniejsza, po tym jest cała reszta – to forum, ta strona itd... Myślę że podobnie jest w waszym wypadku, i że też dbacie o reputacje swoich najbliższych, ukochanych osób – a rodzina jest bowiem najważniejszym i najbardziej podstawowym ogniwem społeczeństwa.


Zamykam ten wątek i myślę że raz na zawsze temat organizacji Pegaz (oraz komercyjnego skrzydła PC) na tym forum.

Chcę w końcu się wyspać, a nie przejmować się tym wszystkim po nocach.

Administrator
Admin

  • Posty: 120
  • Dołączył(a): N 19 lis, 2006 14:08

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do RODZICE

cron