hotel dla psa

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

N 01 kwi, 2012 17:44

hejka:) czy ktoś z Was zna jakiś sprawdzony hotel dla pieska w okolicach Washingtonu? Prosiłabym o namiary i jeśli jest możliwość to również orientacyjną cenę pobytu. Dziękuję:)

Amitiel
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Pt 16 wrz, 2011 08:35

Pn 09 kwi, 2012 10:54

PSIA NIANIA – Poszukujesz sprawdzonej opieki dla Twojego zwierzaka?
Wyjeżdżasz na wakacje bądź planujesz urlop?? Martwisz sie z kim zostawić psa, króliczka, świnkę morską, chomiczka??? Chętnie pomogę!!!
Jestem dyplomowaną pielęgniarką zwierząt oraz ich wielką miłośniczką. Jestem dumną właścicielką 6-letniego Goldena, który jest oczkiem w mojej głowie. Psiak był chowany m.in. z królikiem i świnkami morskimi.
Pod opiekę przyjmuję wyłącznie nie agresywne psiaki, po wcześniejszym zapoznaniu się potencjalnego nowego lokatora z naszym pieskiem.
Oferuję opiekę w domowych warunkach pod czujnym okiem opiekunów. Podczas pobytu dostarczamy zwierzakowi odpowiednią dawkę aktywności fizycznej oraz czułości. Każdego zwierzaka traktujemy jako członka rodziny.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania tel. 07 756 775 380 lub mpilaszkiewicz@yahoo.co.uk

LeeLoo
Rozkręca się

  • Posty: 56
  • Dołączył(a): Pn 19 wrz, 2011 12:11

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

Powrót do Forum ogólne

cron