ile placicie za pokoj w Newcastle? znajomy placi...

N 12 mar, 2006 21:16

ile placicie za pokoj w Newcastle? znajomy placi...35 funtow na tydzien, ponoc ma ladnie, nowe meble

a jak przegladam sobie oferty to nigdzie nie ma takich cen, zeby np 4 pokojowe mieszkanie wychodzilo 140 na tydzien

gdzie szukac tak tanich mieszkan?

Marcin978
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Cz 09 mar, 2006 16:46

N 12 mar, 2006 21:19

ja place £30 i sie nie chwale, a mam nie nowe meble :P


a najtansze mieszkanka jak zwykle - CENTRAL STATION :)

dudek


N 12 mar, 2006 21:57

Bo Ty Dudek szczesciarz jestes :D
O swojej stawce na godzine, za robote z PT, juz pisales....
Wiec mnie juz chyba niczym nie zaskoczysz... chyba, ze dla odmiany w jakims ichnym lotku mliony funciorow zgarniesz :lol:

Avatar użytkownika
tom
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:15
  • Lokalizacja: NE15 / Denton Burn/Szczecin

N 12 mar, 2006 22:05

Dudek napisał(a):a najtansze mieszkanka jak zwykle - CENTRAL STATION :)

Central Station zamykaja o 23.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

N 12 mar, 2006 22:15

tom napisał(a):Bo Ty Dudek szczesciarz jestes :D
O swojej stawce na godzine, za robote z PT, juz pisales....
Wiec mnie juz chyba niczym nie zaskoczysz... chyba, ze dla odmiany w jakims ichnym lotku mliony funciorow zgarniesz :lol:


nie szczesciarz :) ja po prostu baardzo dobrze sie przygotowalem na ten przyjazd i nowe zycie w UK. Nic na hurra - najpierw przyjazd i wybadanie rynku pracy, mieszkania itp a pozniej dopiero przeprowadzka ;)

dudek


Pn 13 mar, 2006 13:05

no to gdzie szukac takich tanich mieszkan???

znajde 3 pokojowe za 420-450 funtow?
ale gdzie? :)

wtedy by wyszlo po 35 za pokoj na tydzien

Marcin978
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Cz 09 mar, 2006 16:46

Pn 13 mar, 2006 13:46

Nie zadawaj infantylnych pytań,tylko cos rób chłopie. Poszukaj pełno jest ogłoszeń-masz głowe to zrób z niej pożytek, czasami to pomaga. No chyba,że przyjeżdzasz z mamą i ona będzie cię prowadzać za rękę :lol:

Viktor
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 16:15

Pn 13 mar, 2006 14:41

Na razie staram sie jak najwiecej dowiedziec

Marcin978
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Cz 09 mar, 2006 16:46

Pn 13 mar, 2006 15:25

Viktor napisał(a):Nie zadawaj infantylnych pytań,tylko cos rób chłopie. Poszukaj pełno jest ogłoszeń-masz głowe to zrób z niej pożytek, czasami to pomaga. No chyba,że przyjeżdzasz z mamą i ona będzie cię prowadzać za rękę :lol:


Viktor, Marcin978 chce po prostu zrobic to co zrobil dudek tylko ze w troche innej kolejnosci, wiec daj chlopakowi spokoj.

Ikisuru


Pn 13 mar, 2006 15:29

a kumpel mojej kumpelki, ktora zna z kolei mojego kolege, ale nie tego pierwszego co napisalem, tylko innego, ktorego poznalem kiedys, placi £35 !!!

dudek


Pn 13 mar, 2006 18:32

Marcin978 napisał(a):no to gdzie szukac takich tanich mieszkan???

znajde 3 pokojowe za 420-450 funtow?
ale gdzie? :)

wtedy by wyszlo po 35 za pokoj na tydzien


Najlepiej Fehnam - jezeli chcesz tej cenie. Blisko centrum, sporo polakow. Przejdz sie Westgate Road - od Lidla do malego Tesco (stacja paliw) i poprzegladaj w malych sklepikach spozywczych ogloszenia przyklejone na szybie. Za 450 powinienes miec 3 pokoje.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pn 13 mar, 2006 22:27

Marcin, zobacz w gazetach na oferty wynajmu mieszkan od prywatnych osob.jest duzo taniej jak przez agencje.powodzenia

Avatar użytkownika
suleck
Weteran

  • Posty: 421
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 23:01
  • Lokalizacja: gateshead

Wt 14 mar, 2006 14:46

suleck napisał(a):zobacz w gazetach na oferty wynajmu mieszkan od prywatnych osob


Dokladnie. Codziennie sa jakies mieszkania w Newcastle Chronicle.

Jesli chodzi o samo Newcastle, to wydaje mi sie, ze tansze od Fenham jest Benwell i Denton, tylko tam trzeba na plecy uwazac... Z drugiej strony jest Heaton, Byker i Wallsend, gdzie to ostatnie jest chyba najtansze i ma mnostwo ofert w Chronicle. Dwupokojowe mieszkanie nawet za 350 miesiecznie nie jest niemozliwe, a zawsze jeden z tych dwoch pokoi bedzie 2-ka, wiec nie trzeba 3-pokojowego koniecznie szukac...

Wydaje mi sie, ze najwiecej i najtaniej jest jednak w Gateshead - dzielnice Bensham, Dunston kroluja, wiec nienajwspanialej czysto i dojazd pieski, ale tanio, a w Bensham wsrod ortodoksyjnych Zydow rowniez bezpiecznie... warto brac pod uwage rowniez Gateshead - Felling ze wzgledu na metro, ale tam juz jest drozej.

Ogloszenia o mieszkaniach i pokojach wisza w kazdym niemal lokalnym kiosku z gazetami i warzywniaku. Pokoje w Fenham oglaszaja sie czesto w Medinie (rog Wingrove Road i Nuns Moor Road) - trzeba sie tylko rozejrzec i czasem zapytac, wlasciciel (Tarik) jest bardzo mily i chetnie pomaga.

Jak ktos chcialby telefony do znanych mi landlordow, zapraszam na priva.

Avatar użytkownika
Kokos
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 20:29
  • Lokalizacja: Chwilowo Inverness/Szkocja

So 27 sty, 2007 17:55

Mam pytanko,nie interesowałam się do tej pory mieszkaniami, ponieważ mieszkam dosyc długo w jednym miejscu i tu jest mi najlepiej.Ale o co chodzi w ogłoszeniach, jeżeli pisze "studio apartment" do wynajęcia.Co to jest?

Gosia
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): N 21 sty, 2007 20:38

So 27 sty, 2007 23:55

studio apartament to jest pokoj, na ogol troche wiekszy z aneksem kuchennym i lazienka i toaleta :!:

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES