Inwestycje - Forex

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Cz 09 wrz, 2010 08:20

witam,
czy sa na forum osoby ktore inwestuja na rynku walutowym forex i zarabiaja regularnie albo takie osoby dla ktorych to jedyne zrodlo dochodu?

olo
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Cz 09 wrz, 2010 08:14

Cz 09 wrz, 2010 16:20

u hu hu tylko czekac az Rychu to przeczyta :P bo jak dobrze pamietam on sie tam bawi/bawil w to czasem ;)

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Cz 09 wrz, 2010 16:42

Polecam LSE mozna nieraz zarobic jakas ciekawa kase zwroc uwage na nostra terra oil (NOG)Teraz ida w gore ale wystarczy troche poczekac i kupic.

wiolcia2326
Rozkręca się

  • Posty: 31
  • Dołączył(a): Wt 20 lut, 2007 17:07

Cz 09 wrz, 2010 17:37

wiolcia2326 napisał(a):Polecam LSE mozna nieraz zarobic jakas ciekawa kase zwroc uwage na nostra terra oil (NOG)Teraz ida w gore ale wystarczy troche poczekac i kupic.


Ja wole waluty:) Masz konto real? U jakiego brokera?

olo
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Cz 09 wrz, 2010 08:14

Cz 09 wrz, 2010 18:54

Ja mam na x-o.co.uk.Mozna im zaufac mam troche pieniedzy w obrocie moze nie jest to jakis kosmos ale idzie zarobic.

wiolcia2326
Rozkręca się

  • Posty: 31
  • Dołączył(a): Wt 20 lut, 2007 17:07

Cz 09 wrz, 2010 19:00

wiolcia2326 napisał(a):Ja mam na x-o.co.uk.Mozna im zaufac mam troche pieniedzy w obrocie moze nie jest to jakis kosmos ale idzie zarobic.


nigdy tego wczesniej nie widzialem.Zawsze sie mozna czegos nowego nauczyc :)
ale to nie jest forex.Mi chodzi o cos w stylu alpari albo admiral markets.

olo
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Cz 09 wrz, 2010 08:14

Cz 09 wrz, 2010 21:38

akcje> granie na indeksach > opcje > waluty

stoje przy akcjach

niewiele znam osob ktore regularnie zarbaily by na forexie ale powodzenia

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Pt 10 wrz, 2010 05:23

P.I.O.T.R napisał(a):akcje> granie na indeksach > opcje > waluty

stoje przy akcjach

niewiele znam osob ktore regularnie zarbaily by na forexie ale powodzenia


W twoim przypadku akcje na GPW?Ja uwazam ze forex stwarza duzo wieksze mozliwosci:)
Znam osoby ktore z tego zyja i maja sie naprawde dobrze:)uwazaja ze forex to najlepszy biznes na swiecie. Wiadomo ze aby zarabiac trzeba poswiecic naprawde duzo czasu.Jesli ktos chce zostac tradarem to czeka go naprawde ciezka praca.Sa tez mozliwosci dla tych
ktorzy chca zarabiac bez wiekszego wysilku.

olo
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Cz 09 wrz, 2010 08:14

Pt 10 wrz, 2010 17:07

Jedno z drugim sie wyklucza, albo sa mozliwosci zarbiania bez wysilku, albo ciezka praca.

Nie znam nikogo kto by z tego zyl, znam mnostwo ktorzy wtopili mnostwo kasy zanim zaczeli wychodzic wogole na zero.

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Pt 10 wrz, 2010 20:53

Olo tylko 5% graczy zarabia na forexie.W necie znajdziesz mnostwo informacji na ten temat.W tym rodzaju inwestycjach najwazniejsze jest money managment i dobra strategia.Na tym rynku mozna zarobic ale trzeba uzbroic sie w cierpliwosc no i miec troche gotowki jesli chcesz zarobic wielkie pieniadze w krotkim czasie.Oczywiscie mozesz zaczac od malej kwoty,ale to zajmie Ci duzo wiecej czasu.Powodzenia!!!

Johan
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 21:52

Pt 10 wrz, 2010 21:01

olo napisał(a):witam,
czy sa na forum osoby ktore inwestuja na rynku walutowym forex i zarabiaja regularnie albo takie osoby dla ktorych to jedyne zrodlo dochodu?


Witam,
Wiem że matthew grał na forexie i spreadzie (z dobrym skutkiem), ale on już nie mieszka w NCLu.

Zobacz cały nasz wątek dotyczący giełdy tutaj:
http://www.pogaduchy.co.uk/gra-na-gield ... ight=akcje

Może Scofield albo damian_oki? Ja tam tylko tradycyjna giełda, ale zaczynam czytać o Forexie, więc moze coś polecicie.

Na iPhona najlepsza (ponoć) aplikacja to:
http://www.forexonthego.com/

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

So 11 wrz, 2010 14:11

Johan napisał(a):Olo tylko 5% graczy zarabia na forexie.W necie znajdziesz mnostwo informacji na ten temat.W tym rodzaju inwestycjach najwazniejsze jest money managment i dobra strategia.Na tym rynku mozna zarobic ale trzeba uzbroic sie w cierpliwosc no i miec troche gotowki jesli chcesz zarobic wielkie pieniadze w krotkim czasie.Oczywiscie mozesz zaczac od malej kwoty,ale to zajmie Ci duzo wiecej czasu.Powodzenia!!!


5%? ktos kiedys tak napisal w necie i teraz wszyscy tak mowia.Siedze juz w tym od dluzszego czasu takze wiem jak jest :)
P.I.O.T.R chodzilo mi to ze ciezka praca jesli chcesz zostac traderem i zarabiac.Istnieja tez inne rozwiazania np konta PAMM gdzie wlasnie mozna zarabiac bez wysilku.Oczywiscie trzeba znalezc dobra oferte co nie jest takie proste.Znam ludzi ktorzy z tego zyja i maja sie bardzo dobrze:)
Rychu jesli dopiero zaczynasz przygode z forex to proponuje najpierw konto demo z wirtualna kasa.Dopiero pozniej wejsc na konto real z niewielkim depozytem.Jesli ci pojdzie dobrze wtedy juz z gorki:)

olo
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Cz 09 wrz, 2010 08:14

N 12 wrz, 2010 23:48

spoko Rychu! damian_oki na postrunku i na forexie ... 5% wygrywajacych? oczywiscie :) money management + zimna krew + genialna strategia = £££ :) krotko i na temat !

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Wt 14 wrz, 2010 18:01

Uzywa ktos automatow?

olo
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Cz 09 wrz, 2010 08:14

Śr 15 wrz, 2010 14:58

moj brat troche siedzi w automatach... ale dobry automat jest wart fortune...

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

Powrót do Forum ogólne

cron