Jacek Krzynówek w Newcastle United??:)

Cz 03 kwi, 2008 11:49

Jak donosi BBC, potencjalnym wzmocnieniem Srok może się okazać as Rep. Polski, przeżywające trudne chwile w Wolfsburgu, Jacek Krzynówek. Polakowi latem wygasa kontrakt z niemieckim klubem i będzie on dostępny z tak zwanego wolnego transferu. Kevin Keegan odpowiedział na te spekulacje:

"Jest kilku zawodników, których sytuacje w swoich obecnych klubach monitorujemy. Jacek [Krzynówek] jest jednym z tych zawodników, którymi się interesuję. Doświadczony, wszechstronny zawodnik, mogący grać zarówno na skrzydłach, jak i na rozegraniu. Takiego typu zawodnik bardzo przydałby się nam w klubie. Dałby mi szersze pole manewru przy ustalaniu wyjściowej jedenastki. Nie zaprzeczam, ani też nie potwierdzam, czy Newcastle latem zaoferuje Krzynówkowi kontrakt. Wszystko wyjaśni się latem" - zakończył Keegan.


MIŁO BY BYŁO :D

Próby już były :

BBC również informuje, że posiada informacje świadczące o tym, że jego poprzednik, Sam Allardcyde, również próbował wydostać polaka z Wolkswagen Arena podczas zimowego okienka, dzień przed utratą posady managera Newcastle United, jednak wynosząca 2 miliony euro oferta, została odrzucona przez niemiecki klub.

Może latem? :D :master: ::wales

Avatar użytkownika
Skadi
Bywalec

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): Cz 04 paź, 2007 19:14
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 03 kwi, 2008 11:51

Jaceeeek Jacek przystojniaaak ::wales

Avatar użytkownika
Legia Warszawa
Weteran

  • Posty: 514
  • Dołączył(a): So 06 sty, 2007 16:16
  • Lokalizacja: 0-22...

Cz 03 kwi, 2008 11:57

Jacuś oooo fajnie by było zobaczyć znajomą twarz w barwach Srok ::wales :master:
Miejmy nadzieję, że nie skończy się tylko na :blahblah: tzw. spekulacjach i wyciągną naszego Krzynia z Wolfsburga :mrgreen: ::aplauz ::aplauz

Avatar użytkownika
wojtas177
Weteran

  • Posty: 344
  • Dołączył(a): Cz 06 gru, 2007 14:45
  • Lokalizacja: GC/NCL

Cz 03 kwi, 2008 14:40

skadi :P toc to prima aprilis bylo :P ale lykasz jak mlody :D :D :D

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Cz 03 kwi, 2008 15:11

No jesli by zagral to fc by sie porodzilo jak grzybow po deszczu, chocby tu grało 11 polaków to będę się tylko interesował wynikami, oczywiście cieszył ze zwycięstw i dobrej postawy, ale nigdy nie bede kibicował, to nie mój klub a miłości do swojego klubu nie da sie zmienic, to tak jak z kobietą, kocha sie jedna a niektorzy sie tylko moga {"}......ć. Nie mniej jednak Było by miło kiedy po dobrym wystepie podszedł by angol i powiedzial dobry ten wasz Krzynowek!! good luck!! :horse: Ale zeby sie podniecac.... :lol:

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Cz 03 kwi, 2008 16:22

czeladzianin napisał(a):No jesli by zagral to fc by sie porodzilo jak grzybow po deszczu, chocby tu grało 11 polaków to będę się tylko interesował wynikami, oczywiście cieszył ze zwycięstw i dobrej postawy, ale nigdy nie bede kibicował, to nie mój klub a miłości do swojego klubu nie da sie zmienic, to tak jak z kobietą, kocha sie jedna a niektorzy sie tylko moga {"}......ć. Nie mniej jednak Było by miło kiedy po dobrym wystepie podszedł by angol i powiedzial dobry ten wasz Krzynowek!! good luck!! :horse: Ale zeby sie podniecac.... :lol:

skoro z klubem piłkarskim jest jak z kobietą to dlaczego sie nie podnieciac? nie rozumiem? wyjasnijscie mi ;p

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Cz 03 kwi, 2008 16:54

damian_oki napisał(a):
czeladzianin napisał(a):No jesli by zagral to fc by sie porodzilo jak grzybow po deszczu, chocby tu grało 11 polaków to będę się tylko interesował wynikami, oczywiście cieszył ze zwycięstw i dobrej postawy, ale nigdy nie bede kibicował, to nie mój klub a miłości do swojego klubu nie da sie zmienic, to tak jak z kobietą, kocha sie jedna a niektorzy sie tylko moga {"}......ć. Nie mniej jednak Było by miło kiedy po dobrym wystepie podszedł by angol i powiedzial dobry ten wasz Krzynowek!! good luck!! :horse: Ale zeby sie podniecac.... :lol:

skoro z klubem piłkarskim jest jak z kobietą to dlaczego sie nie podnieciac? nie rozumiem? wyjasnijscie mi ;p


moge sie podniecac tym co sie dzieje w moim klubie, z moim lubem i z bracia kibicowska z mojego klubu!! Czytaj ze zrozumieniem :gaah:

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Cz 03 kwi, 2008 19:08

:blahblah: :blahblah: :blahblah:

Avatar użytkownika
Legia Warszawa
Weteran

  • Posty: 514
  • Dołączył(a): So 06 sty, 2007 16:16
  • Lokalizacja: 0-22...

Cz 03 kwi, 2008 23:46

Scofield napisał(a):skadi :P toc to prima aprilis bylo :P ale lykasz jak mlody :D :D :D


Wiem wujek, wiem, ale Oni tego nie wiedzieli :P
Zje.... całą zabawe :P :P :P

[ Dodano: Pią 04 Kwi, 2008 01:33 ]
czeladzianin napisał(a):No jesli by zagral to fc by sie porodzilo jak grzybow po deszczu, chocby tu grało 11 polaków to będę się tylko interesował wynikami, oczywiście cieszył ze zwycięstw i dobrej postawy, ale nigdy nie bede kibicował, to nie mój klub a miłości do swojego klubu nie da sie zmienic, to tak jak z kobietą, kocha sie jedna a niektorzy sie tylko moga {"}......ć. Nie mniej jednak Było by miło kiedy po dobrym wystepie podszedł by angol i powiedzial dobry ten wasz Krzynowek!! good luck!! :horse: Ale zeby sie podniecac.... :lol:


Stary powiem tak, lekko mówiąc naprawde zaczynasz już pomału przesadzać.....
To, że ktoś lubi inne kluby, nie licząc tego, który ma w sercu to skur..... się? :twisted:
Co z tego, że kibicuje Newcastle, chodze na mecze, a nawet chce jezdzić na wyjazdy ze Srokami?
Sku ..... się?
BO?

Nie przesadzaj, bo naprawde Twoje uwagi sa już bardzo nie smaczne.
I, z tego, co widze szukasz dziury w całym, bo, co by nie napisać
można się spodziewać Twoich uwag i podkreslania, jaki to zajebisty jesteś,
bo pojechałeś na u-21, bo kibicujesz tylko Czeladzi itp itd

OK SZACUNEK za chęć działania, za pomysł z wyjazdem, jakoś wyszło,
ale po cholere te napinki na forum?

Ktoś nie pojechał na mecz, to netowy napinator, czy inny netkibic?
A może ktoś nie pojechał, bo stracił prace, a może miał wypadek?
TY oczywiście byłeś i jesteś MEGAAAAAAAAAAAAAAA ZAJEBISTY!!
Najpierw pomyśl pózniej pisz, bo niektóre z Twoich uwag wyglądaja, tak jakby były tylko, by być,
a nie o to chodzi.
Masz pojecie, kto gdzie i kim jest?
WIęc zanim następnym razem zaczniesz wyzywać od maluśkich pikników, badz netowych kibiców
pomyśl, bo może wśród towarzystwa są ludzie, którzy maja naprawde wiele wyjazdów ,
ze swoimi drużynami i nie jeden wybity ząb :twisted:

Piszesz w sposób jakbyś był wzorem, ideałem kibica, bo kibicujesz tylko jednej drużynie,
bo byłeś tam, a inni są BE, bo nie byli, bo ktoś lubi AC FIorentine, FC Koln, Cardiff City,
choć jest kibicem Izolatora Boguchwała, czy innego Trapera Cichy, badz Fenixa Boczki.
Pomyśl, to nie boli i prosimy nie uraczaj Nas więcej takimi uwagami, że któs się sku... bo kibicuje
Realowi, albo, że miał jechać pisał, że pojedzie, ale nagle coś się stało i nie pojechał.
Pamiętaj, że są rzeczy ważne i ważniejsze, bo nie sądze, że te U-21 da komuś na chleb,
gdy ten wyda ostatnie pieniądze na wyjazd i na bilet na ich mecz.

Jeśli jesteś taki doświadczony i obeznany, to wspomnij sobie, czy w Polsce, na każdy wyjazd
jechało się bez najmniejszych problemów, jakiekolwiek one by nie były!!

Niech se Legionista kibicuje Juventusowi, ŁKSiak AC Torino, Elaniak Barcelonie, czy Zagłebiak
MIlanowi, najważniejsze, że gdy jego Polska drużyna wybiegnie na przeciw tej zagranicznej,
będzie kibicował odpowiednio Legii, ŁKSowi, ELanie i Zagłębiu I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE !!

Przytoczone sytuacje są tylko przykładowe, żeby ktoś nie brał sobie do serca, że Andrzej nie ma na chleb :P

Sorry Andrzej :D
Taki mały żarcik :P

Pozdro ::pijacy ::pijacy

Avatar użytkownika
Skadi
Bywalec

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): Cz 04 paź, 2007 19:14
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 04 kwi, 2008 05:43

uderz w stół a nożyce się odezwą, nie pisałem niczego personalnie ale ogólnie, może dla Ciebie jest cos nie ważne a może jest. Nie prowadzę żadnej napinki a tymbardziej internetowej. Nie pisalem o Tobie, ze sie skur....es tylko przeczytaj jeszcze raz o osobach ktore zaczna zakladac fc. Czytaj ze zrozumieniem, Ja też oprócz mojego CKS-u odwiedzam mecze i sympatyzuje z Zagłębiem Sosnowiec i i Legią Warszawa, chodziło mi o fc, rozumiesz?? Zbytnio sie napaliłeś, nie doczytałeś i niepotrzebnie napiołeś nerwy... luzik :cheer: Myślę, że kiedy jeszcze raz przeczytasz to zrozumiesz. Co do wyjazdu na u-21 tez nie pisalem per konkretna osoba, pisałem do Poloni która zamieszkóje teren Newcastle i Okolic, mieszka nas tu kilka tysiecy, gdyby sie nas zebralo 50 osob, koszt z biletem bylby 15 funtow, wiec wiekszosc bylo by stac i uwierz, ze nie mialbym pretesji do kogos kto stracil prace, mial wypadek, czy dziecko mu zachorowalo. Jest po prostu dla mnie troszke smieszne, ze z miejsca gdzie mieszka kilka tys Polaków jedzie 5 osób!! Mam nadzieje, ze zrozumiałeś co autor mial na mysli. Może uda nam się kiedys o tym pogadac przy zlocistym browarze!!! ::piwo

Pozdrawiam!!! ::wales

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Pt 04 kwi, 2008 10:13

Wydaje mi się jednak, ze dobrze napisałem, bo akurat tak się składa, że polski FC Newcastle United
juz od dawna istnieje w Polsce i nie jest opcja na chop siup, ani spowodowaną przyjsciem, któregos
z polskich zawodnikow.
A ludzie, ktorzy mieszkaja tutaj i tez kibicuja Newcastle poprostu postanowili zdzialac cos
wraz z fanami Newcastle w Polsce.
Tak się składa, że ja tez biore w tym udział i nie pozwole sobie na wyzwiska jakies na temat sku..... się
tak, samo bede bronił reszty ludzi kibicujacych Newcastle i zainteresowanych powstaniem Oficialnego FC.
O {"} się mow komus, kto biega w szalu Cracoviii, by zamienic go na barwy Wisły, gdy ta na topie.
I wez pod uwage na jakim poziomie gra teraz Newcastle United, bo zajebiscie robic FC np Man Utd,
Arsenalu, czy Chelsea, gdy druzyny są na topie, wygrywają i maja się zajebiscie.
Wiec tym wiekszy szacunek, dla kibiców, którzy mimo wszytsko kibicuja wciaz Newcastle, a nie np Chelsea.
I przede wszystkim szacunek, ze wlasnie w zlych chwilach zakladaja FC.
I nie tyczy się to mnie, czy innych tutejszych bywalców, my tylko dołączamy jako kibice NUFC mieszkajacy
w UK, do istniejacego juz nieoficialnego FC i wszyscy razem, wspolnymi silami mamy zamiar
zalozyc Oficialny FC.

Idac Twoim tokiem myslenia kazdy, kto kibicuje, badz jest w FC jakiegos teamu sku.......... się?

CO do wyjazdu, jak juz mowilem szacunek za podjecie sie organizacji, nie wyszlo, nie bylo jakby sie chcialo,
wiemy cos, o tym, w kwestiach organizacji czegos, poprostu zycie.
Twoj post po powrocie z meczu wskazywal, no to, ze kto nie pojechal to BE.
Kto nie pojechal, ten netfan itd
Ja tylko pisze sens Twoich wypowiedzi, tak jak ludzie odebrali, bo nie tylko ja tak odebralem.
Juz wtedy mialem pisac, ale mowie nie ma sensu, ale teraz juz naprawde nie wytrzymalem. :twisted:

Nie mam nic osobiscie do Ciebie, bo nie znam Cie, ale naprawde poluzuj troche.
PIwko, czemu nie, mozna kiedys wyskoczyc ::pijacy

Pozdro

Avatar użytkownika
Skadi
Bywalec

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): Cz 04 paź, 2007 19:14
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 04 kwi, 2008 11:44

pw, a temat uwazam za zakonczony w tym miejscu :blahblah:

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

So 05 kwi, 2008 00:36

Ja także :)

Avatar użytkownika
Skadi
Bywalec

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): Cz 04 paź, 2007 19:14
  • Lokalizacja: Newcastle

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do SPORT