Jak długo trwa znalezienie mieszkania?

Pn 12 lut, 2007 09:44

Witam :) Planuję wyjazd do Newcastle. Zwracam się do Was-Expertów z zapytaniem- ile czasu, będąc na miejscu, zajmuje znalezienie mieszkania i wprowadzenie się? Czy dobrym pomysłem jest zarezerwowanie pokoju w hostelu na tydzień i w tym czasie szukanie mieszkania na miejscu?
Czy w ogóle ktoś wynajmie mi mieszkanie jeśli będę tuż po przyjeździe (trzeba przedstawić opłacone rachunki itp.)?
Będę wdzięczna za wszelkie opinie.

aga


Pn 12 lut, 2007 12:22

O mieszkanie jest tu bardzo latwo, zawsze znajdzie sie ktos kto wynajmie Ci pokoj lub cale mieszkanie jednak do takiego mieszkania zalecam wprowadzac sie wieksza grupa bo raczej nie bedzie Cie stac na utrzymanie wszystkiego. Poprostu poczytaj uwaznie dzial z mieszkaniami i skontaktuj sie z kims kto ma cos do wynajecia, np pokoj i przyjedziesz sobie juz bez posrednio do tego pokoju. To najtansze rozwiazanie. A z czasem pojdziesz na swoje :wink:

Pozdrowionka

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

So 03 mar, 2007 15:15

"Nie będzie cię stać na utrzymanie mieszkania"

A to niby czemu? Mieszkanie to koszt 400 funtów, maksymalnie 500 z opłatami. Średnia wypłata 1000 funtów.

:-) Nie rozumiem Twojej kalkulacji, nawiasem mówiąc polecam wynająć dom za 400-500 funtów kilka mil od newcastle. Powietrze lepsze, a komunikacja z Newcastle dobra.

pozdr,

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

N 04 mar, 2007 23:45

Dziewczyna dopiero planuje przyjazd i nie sadze aby przywiozla z soba 1000 funtow, nawet jesli przyjedzie na gotowa prace to musi zaplacic kaucje i za cos zyc, poprostu na poczatek to sie malo oplaca. Zreszta to stary post ale chyba mialem na mysli dom w ktorym ja mieszkam a czynsz jest sporo wiekszy niz 500 funtow, ale to duuuuzy dom... :wink:

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES