jak nazywa sie angielski odpowiednik bebilonu pepti 2?

N 28 wrz, 2008 21:07

Witajcie.
Ja osobiście dzwoniłam do producenta bebilonu w tej sprawie, bo z Olą mialam podobny problem...otóz dowiedzialam się, e angielskim odpowiednikiem marki bebilon jest cow&gate, natomiast wersja wzbogacona w probiotyki to juz Aptamil.

Zatem wyglada na to że odpowiednikiem mleka, o którym mowa jest wlasnie cow and gate pepti...z tego co sie orientowalam to jest na recepte, no a co za tym idzie za darmo.

Obrazek

[ Dodano: Nie 28 Wrz, 2008 22:15 ]
ja jednak, dla pewności używałam polskiego bebilonu...Z APTEKI INTERNETOWEJ!

APTEKA WARTA POLECENIA

tani, polski,a wysyłka 65 zł.

freya4
Rozkręca się

  • Posty: 48
  • Dołączył(a): Śr 05 gru, 2007 21:36

N 28 wrz, 2008 22:05

dzieki bardzo mi pomoglas dzieki jeszcze raz odemnie i od Bartoliniego ktory jest juz wykonczony eksperymentowaniem naszego GP

[ Dodano: Czw 02 Paź, 2008 22:35 ]
bylismy dzis u GP i przepisal nam cow gate pepti junior mam nadzieje ze tym razem bedzie oki ale niepokoi mnie ta nazwa junior czy to niejest dla starszych dzieci moj ma rok dopiero w zasadzie za miesiac konczy ale lekarz stwierdzil ze niema samego pepti w wykazie i przepisal junior dziwne a ja nawet znalazlam na necie aptamil pepti 2 to chyba bylo by to samo co bebilon pepti 2 co o tym myslicie?

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do RODZICE

cron