Jakę sieć wybrać ?

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 15 sty, 2016 19:22

Witam jak w tytule. Jaką sieć wybrać ? Chodzi o internet , telefon i komórkę. Jaką sieć preferujecie ? Z góry dzięki za info ;-)

malizab
Rozkręca się

  • Posty: 40
  • Dołączył(a): N 07 paź, 2007 10:50

Pt 15 sty, 2016 22:19

komorke mam w 3 (three mobile) . w 6 roku kontraktu zszedlem juz na 9 funtow za nielimitowane rozmowy z kazda siecia, 2tys smsow do kazdej sieci, placilem dodatkowo £3 za nielimitowany internet .. za £12 miesiecznie zylem jak krol. co 2 lata dawali mi nowy telefon najtansze androidydostepne w czasie odnawiania kontraktu. W 7 roku - nowy kontrakt (3 kontrakt z kolei) zapewne nie mogli mi juz dac wiekszego upustu to kazali mi sie pocalowac w du.e i szukac nowej sieci ...a przynajmniej tak sie czuje. Dali mi propozycje: bez nowego telefonu, rozmowy nielimitowane, 2000 smsow do kazdej sieci, bez nielimitowanego internetu za £20 funtow na miesiac. Zdecydowalem sie na nowy telefon i place £26 na miesiac HTC Desire 620 (nowsza wersja). ...Teraz mysle ze powinienem nie odnawiac kontraktu tylko jechac na starym za £12 funtow miesiecznie, na starych zasadach , a telefon bym sobie sam kupil.

Jeszcze male ostrzezenie: 3 mobile mialo addon ktory mozna bylo dodac do kazdego kontraktu - all you can eat data za £3 miesiecznie, ale juz nie oferuja all you can eat data w ogole. Jak sie wybierze najtansza opcje to ma sie 500MB na miesiac, mozna samemu przejsc na wyzszy kontrakt za oplata £5 na 1GB, nastepny upgrade na 2GB mozna zrobic dopiero miesiac pozniej, wiec lepiej od razu zadzwonic do nich i powiedziec ze sie chce 2GB lub wiecej, to wtedy uniknie sie czekania miesiaca i oplaty za zmiane zaplaci sie tylko raz £5.

mareq133
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Pn 21 wrz, 2015 20:25

N 17 sty, 2016 00:57

co do komóry - od kilku tygodni mam sim contract odnawialny co 30 dni z Life Mobile - w pakiecie 3000 minut, nielimitowane sms-y i 3 GB netu. Cena 10 funtów gdy kupujesz z Uswitch
http://www.uswitch.com/mobiles/sim_only ... bestseller
Przeniesienie numeru zajęło im 24h, działają na nadajnikach sieci EE - u mnie zasięg rewelacyjny (mam jeszcze GiffGaff na sieci O2 i u mnie dramat !!! Brak zasiegu w domu, a o internecie mogę pomarzyć)
Nie ma jeszcze internetu 4G, ale 3G działa znakomicie. 17mb download i 3,5 mb upload
Dostęp do konta on-line, obsługa klienta w porządku. Generalnie polecam.

Najlepiej przed zakupem sprawdzić jak dany operator sprawuje się w miejscu zamieszkania czy pracy bo można się nielicho zdziwić.

Avatar użytkownika
jacca
Bywalec

  • Posty: 177
  • Dołączył(a): Pn 03 kwi, 2006 10:29

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Powrót do Forum ogólne

cron