Jaki film na poprawę humoru

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Śr 03 cze, 2015 21:23

Ja to proponuję taki film jak "Nic śmiesznego" z Cezarym Pazurą. Na prawdę bardzo dobry film, z takim życiowym humorem bym powiedział. Trochę pukania też tam jest, oczywiście w takiej wersji bardziej soft, ale też z ciekawymi spostrzeżeniami życiowymi. Polecam.

ciara21
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Śr 03 cze, 2015 21:14

Pt 05 cze, 2015 06:12

Polskich komedii nie lubię bo mnie one nie śmieszną, są dla mnie denne ;) jak już coś do fajna komedia to obejrzenia to na pewno jay i cichy bob oraz kelnerzy :D specyficzne poczucie humoru ale jakie to jest śmieszne poczucie humoru, lepiej tego nie można sobie wyobrazić.

robercik
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Pt 05 cze, 2015 06:07

Pt 05 cze, 2015 12:24

Ee nie które polskie komedie są fajne a szczególnie te stare nie wiem co ty widzisz złego w nich ;) Teraz fajny film wychodzi san andreas z tego co czytałem i wypowiadali się że będize warto oglądnąc ten film. A tak z innej beczki to polecam oglądnąc Miasto 44

Badzioch
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Pt 05 cze, 2015 12:22

Pt 05 cze, 2015 13:39

Tylko my teraz mówimy o komediach..Więc wracajmy do komedii :) dla mnie dobrą komedia do stażyści i jeszcze ostra jazda i klasyczny eurotrip :) lepszych komedii to ja nie znam i lepszych komedii nikt nie wymyśli :) ktoś jeszcze pamięta eurotrpia ? dajcie łapkę w górę ;)

supermen
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Pt 05 cze, 2015 13:34

Wt 09 cze, 2015 11:52

Ja na poprawę humoru uwielbiam przypominać sobie filmy i seriale z Rowanem Atkinsonem :D Oczywiście na czele jest nieśmiertelny Mr Bean, czyli Jaś Fasola, ale odcinki serialu Czarna Żmija czy film Johnny English też uwielbiam oglądać od czasu do czasu.

wlosiu
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Cz 28 maja, 2015 19:51

Wt 09 cze, 2015 12:09

Ja durnowatych komedii nie lubię, ale z komedii mogę polecić francuską "Za jakie grzechy, dobry Boże?" Film bardzo dobry, o 4 córkach, w czym 3 z nich wychodzą za mąż po kolei za: Araba, Żyda i Chińczyka, a rodzice pokładają nadzieje w najmłodszej córce. Jaki jest finał? Warto zobaczyć polecam.

Salomon30
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Cz 14 maja, 2015 07:02

Pt 12 cze, 2015 06:43

Ja ostatnio się bardzo uśmiałam przy komedii The duff :) bardzo fajna, typowo amerykańska w liceum się akcja toczyła. Po filmie też sobie uświadomiłam, że ja również byłam takim duffem. Nie będę mówić kto to jest ten duff, wystarczy jak obejrzycie ten film.

Martynka
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Pt 29 maja, 2015 08:10

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do POGADUCHY

cron