Jaki kurs, jaki college-subiektywne opinie

So 01 lis, 2008 00:38

Bezsprzecznie masz racje,poniewaz TyneMet ma jednych z lepszych nauczycieli w regionie.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

So 18 kwi, 2009 13:17

Witam!
Od nedawna jestem w Newcastle i niestety zielona z angielskiego :oops: wiec chce zaczac moj pobyt tutaj od nauki jezyka. Pisze do Was poniewaz widze,ze jestescie w temacie do jakiej szkoly lub na jaki kurs moge sie zapisac aby zaczac nauke nawet od zaraz. Znalazlam kurs w szkole IH Newcastle, 10h tygodniowo kosztuje 130 ale ja poszukuje czegos tanszego. Prosze o pomoc :!: :?:

birkiflot
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): So 18 kwi, 2009 12:12

Śr 22 kwi, 2009 11:27

zapisz się do collegu w gateshead i czekaj aż się miejsce zwolni (może na niższych poziomach jest wiecej miejsc- tego nei wiem)

Ja natomiast od siebie mogę dodać że w moim collegu jest nudno, nie wynosi się dużo z lekcji, ludzie niby na jednym poziomie a różnice w umiejętnościach niesamowite przez co inni cierpią. Jak komuś zrozumienie tekstu, który jest prosty i zrozumienie go zajmuje 5 minut, potrzebuje 20 to niech idzie o poziom niżej.

Za dużo pracy w grupach, w parach a jak się jest z osobą która nie mówi czysto i się trzeba domyślać co ona mówi to jest strata czasu na maxa.

osobiście uważam że poziom i metody nauki pozostawiają wiele do życzenia

perfecta1
Bywalec

  • Posty: 123
  • Dołączył(a): Pn 18 lut, 2008 13:41

Pn 11 maja, 2009 14:14

Zapisalam się do collegu w Newcastle, mam nadziej,ze troszke wyniose z tych zajec poniewaz jet mi to bardzo potrzebna. Dziekuje za odpowiedz i pozdraiam!

birkiflot
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): So 18 kwi, 2009 12:12

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA

cron