jakie dokumenty na rezydenta?

Cz 18 sty, 2007 12:50

Nie wiem dlaczego,ale mam wrazenie,ze to jest kolejny biurokratyczny dziwolag,ktory i tak nic nie zmienia skoro majac HO moge tutaj pracowac ile chce.Natomiast samo zgloszenie do Home Office swojego zatrudnienia w uk.jest rownoznaczne rozpoczeciu naszej rezydentury na terenie uk.
Pozdrowienia :cheer:

bary


Cz 18 sty, 2007 20:27

bary napisał(a):Nie wiem dlaczego,ale mam wrazenie,ze to jest kolejny biurokratyczny dziwolag,ktory i tak nic nie zmienia skoro majac HO moge tutaj pracowac ile chce.Natomiast samo zgloszenie do Home Office swojego zatrudnienia w uk.jest rownoznaczne rozpoczeciu naszej rezydentury na terenie uk.
Pozdrowienia :cheer:


Bary, to jest pierwszy krok dla ludzi, ktorzy chca starac sie o obywatelstwo.

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Cz 18 sty, 2007 21:21

..a co,kiedy ktos tego nie dopelni i po 4 latach(legalnego zatrudnienia oraz mieszkania nieprzerwanego na terenie uk)upomni sie o obywatelstwo?Nie bedzie mial do tego prawa?Przeciez rejestracja w Home Office to swego rodzaju zgoda na nasza rezydenture..?
Przepraszam,ze tak sie uczepilem tego tematu,ale mnie nie daje spokoju,gdyz nie rozumie tego :-(

bary


Cz 18 sty, 2007 22:26

Bez rezydenta nie ma obywatelstwa.
Poprostu takie maja wymagania.
Jesli chcesz obywatelstwo w przyszlosci to rezydentura jest pierwszym krokiem do tego.

Avatar użytkownika
enigma
Weteran

  • Posty: 473
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 12:41
  • Lokalizacja: England

Cz 18 sty, 2007 23:30

Oki!Chodzi oczywiscie o karte rezydenta.

Dzieki ::wales

bary


Pt 19 sty, 2007 07:55

bary napisał(a):Oki!Chodzi oczywiscie o karte rezydenta.

Oczywiscie ze tak.

Avatar użytkownika
enigma
Weteran

  • Posty: 473
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 12:41
  • Lokalizacja: England

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron