JEST JAKIS POLSKI GINEKOLOG W DARLINGTON

Cz 20 cze, 2013 11:28

witam, tak jak w temacie - czy jest gdzieś w Darlington jakiś polski ginekolog lub gdzie jest najbliżej :?: chodzi mi o to, że nie mogę pracować bo jestem w ciąży - komplikacje na zasadzie wymiotów, okropnych mdłości, zapalenia pęcherza i nawet krwawienia - położna mówiła żebym się natychmiast zgłosiła po zwolnienie lekarskie do GP i tak też zrobiłam. dostałam tzw. sick note na 2 tygodnie, ale lekarz był bardzo nieuprzejmy, stwierdził że ciąża to nie choroba i że mi zwolnienia nie przedłuży - a ja nadal mam problemy. i co ja mam zrobić :?: czy jeżeli poproszę o wizytę u innego lekarza w przychodni tam gdzie jestem zarejestrowana to mnie rzeczywiście zarejestrują do innego :?: może właśnie warto by było udac się do polskiego ginekologa - tylko właśnie nie wiem gdzie taki przyjmuje najbliżej.

patrycja.apm
Początkujący na forum

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): So 15 gru, 2012 15:06

Cz 20 cze, 2013 12:44

Mozesz umowic sie na wizyte do innego lekarza, mozesz nawet zmienic przychodnie, jezeli masz taka potrzebe. A ginekolog nic Tobie raczej nie pomoze z uzyskaniem zwolnienia, zreszta chyba nawet nie ma polskiego ginekologa w naszym regionie.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Cz 20 cze, 2013 13:25

Zmien lekarza, albo nawet przychodnie, jak to bedzie potrzebne i z lekarzem rozmawiaj szczerze, przecież kondycja psychiczna też ma wpływ na dziecko, więc jak boisz się o stan zdrowia dziecka itp to lekarz też powinien wziąć to pod uwagę przy wydawaniu sick note.
Ja jestem w ciazy i jestem na sick leave. Tylko, że ja mam Symphisis Pubis Disfunction (rozejscie spojenia łonowego) i niestety mam ograniczoną zdolność poruszania się już od około 17tc.

KAJkaCK
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Śr 13 lip, 2011 18:58

Cz 27 cze, 2013 19:57

Slyszalam ze gdzies kolo duzej asdy jest przychodnia gdzie przyjmuje polski lekarz :) sprobuj tam pozdrawiam

pdziecko
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Śr 27 lut, 2013 06:52

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron