kiedy można zapisać się na kurs angielskiego

Cz 07 wrz, 2006 08:14

Będę w Newcastle w październiku . Czy w tym czasie lub później można zapisać się na kurs ang.????

piot3
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Cz 10 sie, 2006 21:39

Pt 08 wrz, 2006 19:40

Caly czas. :D

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

Pt 08 wrz, 2006 19:53

Do Newcastle College juz za pozno, zajecia zaczynaja sie w poniedzialek. A na listach oczekujacych jest kilkadziesiat osob.....

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pt 08 wrz, 2006 20:17

Moze do Newcastle College tak ale jest wiele miejsc w Newcastle w ktorych mozna uczyc sie angielskiego.

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

Pt 08 wrz, 2006 20:20

To wiem, dlatego napisalam TYLKO o Newcastle College :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pn 11 wrz, 2006 05:52

Jeśli chodzi o Newcastle College, to czy można się zapisać później, np. od drugiego półrocza???

piot3
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Cz 10 sie, 2006 21:39

Pn 11 wrz, 2006 08:25

To wszystko zalezy od tego, ile osob sie wykruszy i ilu jest na listach oczekujacych. U mnie rok temu do zadnej grupy nie przyjmowali przez caly rok, bo byl full caly czas. Ale radze sie dowiadywac.

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pn 11 wrz, 2006 13:39

Zastanawia mnie dlaczego wszyscy upieraja sie z Newcastle College?
Czy inne placowki sa gorsze?Niesadze,gdyz uczeszczam do Tyne Metropolitan College i tez jestem bardzo zadowolony.Egzaminy przeprowadza Cambridge,wiec nie ma znaczenia,gdzie sie uczycie.
Nie wiem,czy w Newcastle College sprzedaja za £20 bilety na komunikacje miejska,gdy sie mieszka ponad 3 mile od uczelni,bo u nas tak.
::wales

bary


Pn 11 wrz, 2006 20:20

My tez mamy znizki plus bezplatny BUS :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Poza tym Newcastle College jest jednym z lepszych nie tylko w North-East, ale i w calej Anglii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: I to go wyroznia. Dlatego Ci, co uczeszczaja na kursy dn tego Collegu moga nazwac sie szczesciarzami :P :P :P :P :P :P :P

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pn 11 wrz, 2006 21:04

Ja osobiscie twierdze,ze jesli ktos chce sie nauczyc jezyka to nauczy sie go nawet w malym osrodku ESOL,gdyz fakt uczeszczania do konkretnego Colleg'u nie bedzie za nas mowil.
Moze Newcastle College jest renomowanym Collegem,ale swiadectwo otrzymuje sie z tej samej uczelni wszedzie :wink:
Kazdego wolny wybor,jednakze jesli nie ma miejsc na Newcastle College to nie czekalbym rok na zwolnienie sie miejsca.Poszedlbym do pierwszego osrodka ESOL,w ktorym by mnie przyjeli i nauczyli poslugiwac sie jezykiem kraju,w ktorym przyszlo mi byc :)
Byc moze,gdyby chodzilo o wyzsze poziomy...Wiekszosci jednak chodzi o znajomosc jezyka w stopniu pozwalajacym zyc.
Rozumie intencje Angel,ale to juz inna sprawa oraz kwestja innego rodzaju,gdyz ona dazy do czegos odmiennego niz wiekszosc uczeszczajacych na kursy jezyka angielskiego,jak juz wczesniej pisala w ktoryms ze swoich postow.
Nawiasen mowiac zycze Ci Angel spelnienia tego o czym marzysz i mysle,ze z Twoja zawzietoscia uda Ci sie to osiagnac :!:
Z tym autobusem to napisalem,jako ciekawostke :wink:
Pozdrawiam wszystkich i zycze osiagniecia zamierzonych celow :!:
::wales

bary


Pn 11 wrz, 2006 21:39

Ja rowniez sadze, iz nie liczy sie gdzie sie uczy, tylko z jaka intensywnoscia i ile wkladamy w to pracy. Ja mysle, ze nawet nauka w domu moze przyniesc oczekiwane efekty, jesli jestesmy odpowiednio zmotywowani i zdeterminowani!!!!!!!

Ja tez podalam to jako ciekawostke :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A wszystkim, ktorzy chca sie uczyc jezyka zycze wytrwalosci i wolnych miejsc w placowkach ESOL :P :P

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Wt 12 wrz, 2006 06:23

thx za pomoc

piot3
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Cz 10 sie, 2006 21:39

Śr 13 wrz, 2006 08:59

HEJ , JESTEM ZAINTERESOWANA KURSAMI ESOL W WASHINGTON ( TYNE AND WEAR)...BARDZO PROSZE O POMOC, JESLI KTOS COS NA TEN TEMAT WIE..ALEXA :lol:

ALEXA


N 01 paź, 2006 15:02

"Poza tym Newcastle College jest jednym z lepszych nie tylko w North-East, ale i w calej Anglii I to go wyroznia. Dlatego Ci, co uczeszczaja na kursy dn tego Collegu moga nazwac sie szczesciarzami

Angel"

moim zdaniem college nie jest wcale taki cudowny....przepelnione(z wiadomego powodu)
sale wcale nie lusza oznaczac dobrego poziomu.
Mysle,ze INTERNATIONAL HOUSE jest jednym z najlepszych miejsc,no i oczywiscie nauka jeden na jednego.No ale coz,nie kazdego jest na to stac prawda?no i nie ma darmowego busa..........

agaaaa


N 01 paź, 2006 15:04

zapomnialabym cos dodac...ANGEL TY NAPRAWDE WIELKA SZCZESCIARA JESTES :mrgreen:

agaaaa


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA

cron