Kiedy obchodzicie Dzien Matki?

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Zyczenia swojej mamie skladam w...

Ankieta wygasła Śr 27 maja, 2009 10:28

angielski Dzien Matki
3
21%
polski Dzien Matki
11
79%
 
Liczba głosów : 14

So 09 maja, 2009 10:28

Hej,

w Anglii i w Polsce Dzien Matki jest obchodzony w rozne dni... ktory jest dla was wazniejszy?

Jezeli mama jest w Polsce, to pewnie polski... ale co jak jest w Anglii?

Albo taka sytuacja: Skladacie mamie (bo mieszka w UK) zyczenia w angielski Dzien Matki, natomiast Wasza mama sklada wlasnej mamie (bo ta mieszka w PL) zyczenia dopiero w polski Dzien Matki hehe ;) zakrecone....

Dla wszystkich zapominalskich: Kiedy jest Dzien Matki?

No ale jak to jest u Was?

Avatar użytkownika
Koliber
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): So 09 maja, 2009 10:11

So 09 maja, 2009 11:07

Ja obchodzę Dzień Matki dwa razy.Moja córcia składa mi życzenia w marcu bo tutaj chodzi do szkoły i dla niej angielski DM jest ważny,a ja normalnie składam życzenia mamie w maju,chociaż w marcu tez składałam .Nie widziałam tu jakiegoś "problemiku".A obie mamy nasze się cieszyły,że mają podwójny Dzień Matki. :cheer:

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

So 09 maja, 2009 11:10

Niewazne kiedy, wazne zeby pamietac :)

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

So 09 maja, 2009 15:22

Najważniejsza jest pamięć. To się liczy. POlskie

Avatar użytkownika
annpiorr
Bywalec

  • Posty: 226
  • Dołączył(a): So 14 kwi, 2007 12:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Wt 22 mar, 2022 09:44

Kup jej opaskę na rękę na przykład Xiaomi Mi Band Albo zainwestuj w dobra suplementację. Ja dla mojej Babci teraz też mega aktywnej seniorki inwestuje w suplementację jej. Zarówno ziołowej, witaminowej, ale kupujemy jej również kolagen liofilizowany, który jest super na stawy.

Mozna zastanowić się również nad podarowaniem jakichś smakołyków https://www.familie.pl/artykul/syrop-kl ... 440,1.html Jak tutaj.

Milosz
Rozkręca się

  • Posty: 56
  • Dołączył(a): Pn 23 mar, 2015 14:52

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do Forum ogólne

cron