Klub Kibiców

N 19 mar, 2006 14:05

mieszkam na gateshead, ale jesli bedziemy grac gdzies dalej to nie ma sprawy bo mam auto i moge zabrac pare osob.jesli w sobote to nie moge wczesniej jak o 15.00.moze powinnismy zaczac od jakiegos malego boiska zeby mozna bylo grac po 5 czy 7 osob w druzynie.a co do picia to zaczniemy podczas meczowych przerw to latwiej sie dogadamy co do pubu :D

Avatar użytkownika
suleck
Weteran

  • Posty: 421
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 23:01
  • Lokalizacja: gateshead

N 19 mar, 2006 15:30

Dudek napisał(a):git - po pierwsze lokalizacja. Gdzie gramy? Po drugie w sobote - o ktorej? Po trzecie - gdzie idziemy pic po meczu :))))


Ty dudek wyluzuj- moze wszyscy dogadmy sie odnosnie miejsca i czasu...
a nie ze ty wyjezdzasz SOBOTA i ustalone- ja np. proponuje niedziele- wiecej osob ma wolne no i mozna potem jakis meczyk w pubie obejrzec przy bro.
No i fakt ze lepiej byloby zaczac na jakims mniejszym boisku-najlepiej tartanowym bo i mniejsze ryzyko urazu i sprzetu specjalnie nie trzeba... (tylko czy ktos zna lokalizacje takeigo w NE)

Avatar użytkownika
kolysh
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 11:26
  • Lokalizacja: NE6

N 19 mar, 2006 15:56

suleck napisał(a):mieszkam na gateshead, ale jesli bedziemy grac gdzies dalej to nie ma sprawy bo mam auto i moge zabrac pare osob.jesli w sobote to nie moge wczesniej jak o 15.00

Ja mieszkam na Heaton, ale stacja metra niedaleko, jak tylko są chęci to myśle że sie dogadamy :lol: Mnie pasuje i sobota i niedziela 8) , trzeba tylko jakieś boisko upatrzeć powiedzmy że tu z heaton bym zebrał małą drużynę z 5-7 osób chętnych pograć. :)

Avatar użytkownika
arGTI
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): So 18 lut, 2006 22:38
  • Lokalizacja: NE6

N 19 mar, 2006 19:21

kolysh napisał(a):
Dudek napisał(a):git - po pierwsze lokalizacja. Gdzie gramy? Po drugie w sobote - o ktorej? Po trzecie - gdzie idziemy pic po meczu :))))


Ty dudek wyluzuj- moze wszyscy dogadmy sie odnosnie miejsca i czasu...
a nie ze ty wyjezdzasz SOBOTA i ustalone- ja np. proponuje niedziele- wiecej osob ma wolne no i mozna potem jakis meczyk w pubie obejrzec przy bro.
No i fakt ze lepiej byloby zaczac na jakims mniejszym boisku-najlepiej tartanowym bo i mniejsze ryzyko urazu i sprzetu specjalnie nie trzeba... (tylko czy ktos zna lokalizacje takeigo w NE)



mam w d*** niedziele - zawsze jem wtedy sunday lunch i ogladam meczyki i pije piwko :P

dudek


N 19 mar, 2006 20:09

to sobie pij bro z lusterkiem i nie sap na forum...:)

Avatar użytkownika
kolysh
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 11:26
  • Lokalizacja: NE6

Pn 20 mar, 2006 14:44

a Ty sie tak nie kolysh :P

dudek


Pn 20 mar, 2006 21:53

to jest ATAK na ostatnie wolne media!!! widze, ze macki paktu stabilizacyjnego siegaja nawet do NE...:)
w sumie dobrze zrobiliscie ze wycieliscie bo to tylko zasmiecalo temat

Avatar użytkownika
kolysh
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 11:26
  • Lokalizacja: NE6

Śr 22 mar, 2006 19:33

No to my se pograli :( :( :( :( :(
umarło :( :( :( :( :(

Avatar użytkownika
arGTI
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): So 18 lut, 2006 22:38
  • Lokalizacja: NE6

Śr 22 mar, 2006 22:30

arGTI napisał(a):No to my se pograli :( :( :( :( :(
umarło :( :( :( :( :(


moze ktos da propozycje jakiegos boiska(ja nie mam pojecia gdzie sa), datki (sobota,niedziela) i godziny spotkania.potem mozemy napisac kto moze przyjsc i bedzie ok.

jak tylko dudi zaakceptuje :evil: :twisted: :evil:

Avatar użytkownika
suleck
Weteran

  • Posty: 421
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 23:01
  • Lokalizacja: gateshead

Śr 22 mar, 2006 22:31

no dobra

dudek


Pt 24 mar, 2006 20:46

może coś jutro będzie wiadomo gram mecz z anglikami oni załatwiają boisko to dowiem sie na jakich warunkach, spróbuje może zorganizować mecz z nimi za tydzień :) :) jak są jacyś zainteresowani to prosze o kontakt jutro wieczorkiem
pozdrawiam

Avatar użytkownika
arGTI
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): So 18 lut, 2006 22:38
  • Lokalizacja: NE6

So 25 mar, 2006 01:02

skopac dupska angolom !!!! jak kiedy gdzie ?

dudek


So 25 mar, 2006 13:10

potrzebny jest duch organizacji.. wiem, ze zarzuciłem wątek i nic z tym dalej nie robie, ale jestem chwilowo zawalony róznymi sprawami.. a Ty Dudek rezygnuj z niedzielnego piwka i na bosko!!

Avatar użytkownika
Mieras
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 03:38
  • Lokalizacja: Poznań/Gateshead

Pn 27 mar, 2006 19:11

Słuchajcie!!!!!!
Prawdopodobnie za dwa tygodnie w niedziele t.j. 9 kwietnia odbędzie sie mecz Polska - Anglia , prawdopodobnie na boisku na Wallsend, prawdopodobnie około godziny 3 p.m. Szczególy są jeszcze ustalane :) :)
Jeśli jest ktoś chętny pograć to prosze o prywatną wiadomość.


W najbliższą niedziele jak dobrze pójdzie to idziemy pokopać na boisko niedaleko Morisona przy Heaton z kumplami ( w ramach treningu :D ) jeśli ktoś ma wolne popołudnie to również zapraszam godzina jeszcze do ustalenia
pozdrawiam

Avatar użytkownika
arGTI
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): So 18 lut, 2006 22:38
  • Lokalizacja: NE6

Pn 27 mar, 2006 19:33

ja z checia na obie datki!!!!! a moze ktos ma ochote pograc w kosza w Saltwell Parku w Gateshead(jest boisko :D ) np w sobote???

Avatar użytkownika
suleck
Weteran

  • Posty: 421
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 23:01
  • Lokalizacja: gateshead

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do SPORT

cron