Kontynuacja tematu z działu ogłoszeń.

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pt 02 kwi, 2010 16:17

Proponuję tutaj pociągnąc temat zaczęty w dziale OGŁOSZENIA. Tam niestety/na szczęście nie ma możliwości udzielania odpowiedzi. Treść pierwotnego tematu:

Miło słyszeć, że taka prośba spotkała się ze sporym odzewem. Najwidoczniej rodacy nie mając możliwości posiadania pieska w UK chętnie by się zaopiekowali czyimś pupilem.
Sami zaadoptowaliśmy psiaka z Animals Krackers ( http://www.sunderlandanimaladoption.org.uk/index1.htm ) i widzimy pozytywne nastawienie rodaków do zwierząt. Niestety nie wszystkie nacje podzielają tą aprobatę (nie mam na myśli anglików.)
Zapomniałem spytać o rasę psiaka, którego posiadasz. Można się też kiedyś umówić na jakiś wspólny spacer. A może znajdzie się jakiś inny właściciel czworonoga chętny do zapoznania naszych czworonożnych przyjaciół?

PS: To ja pisałem po północy:]
Cieszę się, że nikogo nie obudziłem. Nie widziałem wcześniej ogłoszenia, bo pracowałem na popołudniową zmianę. Sprawa wydała mi się na tyle ważna, że zrezygnowałem z postępowania w zgodzie z "ogólnie przyjętymi zasadami współżycia międzyludzkiego".

Najważniejsze, że opieka nad pieskiem jest zapewniona.

FunWorld
Rozkręca się

  • Posty: 88
  • Dołączył(a): So 29 wrz, 2007 21:28
  • Lokalizacja: Gateshead

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do HOBBY UK

cron